Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

47. Januariveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 7 januari 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Grote keramieken boxer 6086
Grote keramieken boxer
Startprijs 80 EUR
4x Delfts aardewerk 6095
4x Delfts aardewerk
Startprijs 80 EUR
Lampet stel 6115
Lampet stel
Startprijs 80 EUR
Bierpul 6154
Bierpul
Startprijs 80 EUR
Porseleinen figuur 6164
Porseleinen figuur
Startprijs 80 EUR
2 Porseleinen duiven 6165
2 Porseleinen duiven
Startprijs 80 EUR
3x Meissen soepborden 6029
3x Meissen soepborden
Startprijs 90 EUR
2x 18e Eeuwse Fayence borden Ø 22,5 cm. 6194
2x 18e Eeuwse Fayence borden Ø 22,5 cm.
Startprijs 90 EUR
3x Grote Antieke Meissen borden 6195
3x Grote Antieke Meissen borden
Startprijs 90 EUR
2x Royal Copenhagen kannen 6050
2x Royal Copenhagen kannen
Startprijs 100 EUR
Antiek tegeltableau 6065
Antiek tegeltableau
Startprijs 100 EUR
6-Pas tegeltableau, 38 x 26 cm. 6068
6-Pas tegeltableau, 38 x 26 cm.
Startprijs 100 EUR
Porseleinen lamp 6075
Porseleinen lamp
Startprijs 100 EUR
3-Delige platelen set 6128
3-Delige platelen set
Startprijs 100 EUR
4x Bierpullen (divers) 6144
4x Bierpullen (divers)
Startprijs 100 EUR
9 Delen keramiek, divers 6147
9 Delen keramiek, divers
Startprijs 100 EUR
Antieke Arnhem plateel vaas, 1915 6178
Antieke Arnhem plateel vaas, 1915
Startprijs 100 EUR
Geglazuurde roofvogel 6204
Geglazuurde roofvogel
Startprijs 100 EUR
Porseleinen plantenbak 6208
Porseleinen plantenbak
Startprijs 100 EUR
Westerwald kruik 6155
Westerwald kruik
Startprijs 120 EUR
Porseleinen rookverdrijver 6163
Porseleinen rookverdrijver
Startprijs 120 EUR
Stel Franse vazen 6038
Stel Franse vazen
Startprijs 125 EUR
Stel Franse vazen 6039
Stel Franse vazen
Startprijs 125 EUR
Antiek keramieken figuur, Meisje met kruik 6213
Antiek keramieken figuur, Meisje met kruik
Startprijs 130 EUR