47. Januariveiling 2021

Veiling op donderdag 7 januari 2021 van 10:00

Marine chronometer in kist 2048
Marine chronometer in kist

1.100 EUR

Blikken dekseldoos Nestle 2049
Blikken dekseldoos Nestle
Startprijs 100 EUR
2x Miniatuurkist met kristalglas 2050
2x Miniatuurkist met kristalglas

75 EUR

Van Nelle voorraadblik, 1930 2051
Van Nelle voorraadblik, 1930

80 EUR

Jugendstil karaf 2052
Jugendstil karaf

130 EUR

Antieke vaas, 1880 2053
Antieke vaas, 1880

160 EUR

2x Duits antiek 2054
2x Duits antiek

80 EUR

3x Object met tegels 2055
3x Object met tegels

25 EUR

2x Kruideniersscheppen, 1900 2056
2x Kruideniersscheppen, 1900

30 EUR

Twee antieke zonnewijzers 2057
Twee antieke zonnewijzers

425 EUR

2x Plaquettes 2058
2x Plaquettes

375 EUR

Bronzen tafelspiegel 2059
Bronzen tafelspiegel

120 EUR

Chinese schotel met karaktertekens Ø 19,5 cm. 2060
Chinese schotel met karaktertekens Ø 19,5 cm.
Startprijs 120 EUR
18e Eeuwse koperen tabaksdoos 2061
18e Eeuwse koperen tabaksdoos
Startprijs 260 EUR
Bronzen schaaltje 2062
Bronzen schaaltje

50 EUR

2 Delen Jugendstil 2063
2 Delen Jugendstil
Startprijs 40 EUR
Grote kerkkandelaar 2064
Grote kerkkandelaar

190 EUR

Twee neo-gotische kandelaren 2065
Twee neo-gotische kandelaren

140 EUR

Bronzen kraagkandelaar 2066
Bronzen kraagkandelaar

110 EUR

2x Empire wandlampen 2067
2x Empire wandlampen

275 EUR

Antieke kandelaar 2068
Antieke kandelaar

375 EUR

Twee vergulde kaarsenkandelaars 2069
Twee vergulde kaarsenkandelaars

150 EUR

2x Plated kandelaren 2070
2x Plated kandelaren

150 EUR

Wandkandelaar 2071
Wandkandelaar
Startprijs 30 EUR