Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

47. Januariveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 7 januari 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
2x Antieke klokken 3644
2x Antieke klokken

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
2x Messing bureauklokken 3645
2x Messing bureauklokken

Resultaat:

60 EUR

Antieke Franse pendule, 1900 3646
Antieke Franse pendule, 1900
Startprijs 30 EUR
Verkocht
Amerikaanse tafelklok 3647
Amerikaanse tafelklok

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Duitse tafelklok, 1920 3648
Duitse tafelklok, 1920

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Engelse staande klok 3649
Engelse staande klok

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
19e Eeuwse Schwarzwalder klok 3650
19e Eeuwse Schwarzwalder klok

Resultaat:

275 EUR

Franse pendule, 1870 3651
Franse pendule, 1870
Startprijs 130 EUR
Antieke majolica tafelklok 3652
Antieke majolica tafelklok
Startprijs 80 EUR
Verkocht
Antieke Engelse staande klok, 1800 3653
Antieke Engelse staande klok, 1800

Resultaat:

300 EUR

Antieke tafelklok, 1900 3654
Antieke tafelklok, 1900
Startprijs 40 EUR
Friese staartklok 3655
Friese staartklok
Startprijs 100 EUR
Friese staartklok 3656
Friese staartklok
Startprijs 100 EUR
Verkocht
Weense regulateur 3657
Weense regulateur

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Antieke Charles Dix pendule, 1840 3658
Antieke Charles Dix pendule, 1840

Resultaat:

170 EUR

Verkocht
Antieke Engelse staande klok 3659
Antieke Engelse staande klok

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Antieke tafelklok, 1880 3660
Antieke tafelklok, 1880

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Antieke Engelse staande klok, 1800 3661
Antieke Engelse staande klok, 1800

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
Antieke Westminster staande klok, 1920 3662
Antieke Westminster staande klok, 1920

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Antieke Friese staartklok 3663
Antieke Friese staartklok

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Antieke Duitse vrijslinger, 1890 3664
Antieke Duitse vrijslinger, 1890

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Schwarzwalder klok 3665
Schwarzwalder klok

Resultaat:

30 EUR

Strijdwagen-pendule + kandelaren, 1920 3666
Strijdwagen-pendule + kandelaren, 1920
Startprijs 2.600 EUR
Verkocht
Gouda plateel klok, 1910 3667
Gouda plateel klok, 1910

Resultaat:

80 EUR