Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

46. Oktoberveiling 2020

AD-

Veiling op donderdag 22 oktober 2020 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Jan van Rijn, Rotterdamse haven
Resultaat: 350 EUR

Jan van Rijn. Circa 1930. Rotterdamse haven. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 80 cm. In goede staat.

L.J. Tortwijk of Fortwijk, Scheveningse vissersschepen op kade
Startprijs 350 EUR

L.J. Tortwijk of Fortwijk. 20e Eeuw. Scheveningse vissersschepen op de kade. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.

J.P. Molenaar, Rotterdams havengezicht
Resultaat: 500 EUR

J.P. Molenaar. 1914 - 1989. Rotterdams havengezicht met vele schepen. Olieverf op paneel. Marouflé. Afmeting: H 60 x B 100 cm. In goede staat.

Feike C. Nossen, Hollands landschap
Resultaat: 70 EUR

Feike C. Nossen. Den Helder, 1916. Hollands landschap met bloeiende fruitbomen en koeien. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.

Anton v.d. Vet, Stilleven met rozen, tin en porselein
Resultaat: 120 EUR

Anton van der Vet, 1949. 1889 - 1964 Den Haag. Stilleven met rozen, tin en porselein. Olieverf op linnen. Afmeting: H 51 x B 60 cm. In goede staat.

Anton v.d. Vet, Stilleven met kersen, porselein, tin en glas
Resultaat: 100 EUR

Anton van der Vet, 1950. 1889 - 1964 Den Haag. Stilleven met kersen, porselein, tin en glas. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 72 cm. In goede staat.

Anton v.d. Vet, Stilleven met bloemen en fruit
Startprijs 100 EUR

Anton van der Vet, 1952. 1889 - 1964 Den Haag. Stilleven met bloemen en fruit. Olieverf op linnen. Afmeting: H 81 x B 60 cm. In goede staat.

J.A. Hesterman, Hollands stadsgezicht
Resultaat: 120 EUR

J.A. Hesterman. 1877 - 1955. Hollands stadsgezicht met gracht, boten en vele figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Dame in stoel
Resultaat: 120 EUR

Ongesigneerd. Dame in stoel. Degas stijl. Circa 1930. Olieverf op linnen. Afmeting: H 24,5 x B 18 cm. In goede staat.

W.A. Knip, Havengezicht
Startprijs 750 EUR

W.A. Knip. 1883 - 1967. Havengezicht met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30 x B 39 cm. In goede staat.

J.F. Bouchor, Les peotles de Chioggia
Resultaat: 450 EUR

Joseph Fèlix Bouchor. 1853 - 1937. Franse School. Titel: Les peotles de Chioggia. Olieverf op linnen. Afmeting: H 33 x B 46 cm. In goede staat.

B. v.d. Heyden, Landschap met boerderij en koeien
Startprijs 120 EUR

B. v.d. Heyden. Landschap met boerderij en koeien. Olieverf op paneel. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Meisjesportret
Resultaat: 325 EUR

Ongesigneerd. Circa 1900. Meisjesportret. Met antieke Italiaanse vergulde lijst. Olieverf op paneel. Afmeting: H 14,5 x B 12,5 cm. In goede staat.

W. Bos, Hollandse platbodems op de Zuiderzee
Startprijs 150 EUR

W. Bos. Tweede helft 20e eeuw. Hollandse platbodems op de Zuiderzee. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.

2x Ongesigneerd, Boerderij met werkende boer + boerderij met boerin
Resultaat: 325 EUR

Twee maal ongesigneerd. Hollandse School, Haagse School. 19e Eeuw. 1x Boerderij met werkende boer. 1x Boerderij met boerin. Olieverf op linnen. Afmeting: H 42,5 x B 30 cm. In goede staat.

Alexander Boom, Markt met figuren
Startprijs 250 EUR

Alexander Boom. 1862 - 1943. Markt met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30 x B 35 cm. In goede staat.

Duitse School/17e eeuw, Rivierlandschap met bergen
Resultaat: 300 EUR

Duitse School. 17e Eeuw. Rivierlandschap met bergen en figuren. Bedoekt, restauraties. Behoeft tevens restauratie. Afmeting: H 60 x B 74 cm. In redelijke staat.

Th. de Bock, Huis in de duinen
Resultaat: 320 EUR

Theophile de Bock. 1851 - 1904. Huis in de duinen. Olieverf op linnen. Marouflé. Krimpnaden bitumen. Afmeting: H 31 x B 48 cm. In goede staat.

Evert Rabbers, Paarden in zonnige weide
Resultaat: 120 EUR

Evert Rabbers, Enschede. 1875 - 1967. Paarden in zonnige weide. Marouflé. Olieverf op linnen. Afmeting: H 24 x B 30 cm. In goede staat.

Evert Rabbers, Landarbeiders aan het oogsten
Resultaat: 350 EUR

Evert Rabbers. 1875 - 1967 Enschede. Landarbeiders aan het oogsten. Impressionistisch werk van de schilder. Olieverf op paneel. Afmeting: H 24 x B 34 cm. In goede staat.

2x Dirkjan Ribbeling, 2x Vrouwelijk naakt expressief
Startprijs 100 EUR

Twee maal Dirkjan Ribbeling. 1932 - 2013. Twee maal vrouwelijk naakt. Expressief. Olieverf op paneel. Afmeting: Ø 41 - Ø 54 cm. In goede staat.

Dirkjan Ribbeling, Abstracte compositie
Resultaat: 80 EUR

Dirkjan Ribbeling. 1932 - 2013. Abstracte compositie. Acryl op paneel. Afmeting: H 65 x B 50 cm. In goede staat.

Theo van Wijngaarden, Riviergezicht
Startprijs 200 EUR

Theo van Wijngaarden. 1874 - 1952. Riviergezicht met knotwilgen, eenden en figuur. Marouflé. Olieverf op linnen. Afmeting: H 24 x B 20 cm. In goede staat.

Ongesigneerd?, Bosgezicht
Startprijs 200 EUR

Ongesigneerd? 19e Eeuw. Bosgezicht met boerderij, geit en figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 29 x B 45 cm. In goede staat.