Grote Chinees porseleinen lachende boeddha met goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: 26 x 23 x 13 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen kwispedoor met floraal decor. Eén minimale chip. Afmeting: 7,8 x 10 x 12,5 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen cups. Eén maal floraal/vlinder decor, met bodemmerk, goed. Eén maal met hoge voet, druivenranken, bodemmerk, haarlijn. Afmeting: H 7,5 - 8 cm. In redelijk/goede staat.
Drie Chinese natuurstenen objecten. Bestaande uit; Stempel rood/grijs met tekens. Stempel met Foo-hond en tekens. Boeddha figuur met Foo-hond. Afmeting: 9 - 18 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vleesschotel met Queng Lung landschap decor. Afmeting: 36,5 x 30,5 cm. In goede staat.
Drie antieke Chinese Kantonese vazen met krijgers in landschap decor. Met bodemmerk. Bovenranden gelijmd. Afmeting: H 25 - 26 cm. In redelijke staat.
Chinees porseleinen vaas met blauw glazuur. Afmeting: H 29 cm. In goede staat.
Zes oude Chinese/Japanse porseleinen borden. Divers. Met bodemmerk. 19e - 20e Eeuw. Eén haarlijn. Afmeting: Ø 22 - Ø 27 cm. In goede staat.
Acht delen Chinees porselein. Bestaande uit: Twee republiek vazen. Eén schaaltje met vogel/floraal decor + bodemmerk. Drie gemberpotten. Yixing trekpot, goed. Kantonese dekselvaas, rand gelijmd, redel...
18e Eeuwse Chinese Imari porseleinen trekpot met floraal/goud decor. Minimale chips bovenrand trekpot. Afmeting: 10 x 14 x Ø 8,5 cm. In goede staat.
Zeer grote 19e eeuwse Japans Imari porseleinen vaas met floraal decor. Afmeting: H 63 cm. In goede staat.
Twee delen Chinees porselein. Bestaande uit: Kantonese vaas met krijgers. Met bodemmerk. Randrestauratie. En een Familie Rose gemberpot met floraal/karaktertekens decor. Afmeting: 12 - 29 cm. In red...
Lot Chinees porselein (14x). Bestaande uit: Zeven schotels + vijf kopjes. Eén Kantonese vaas en een vis-dekseldoos. 18e - 19e Eeuw. Enkele chips bij schotels. Afmeting: 5,5 - 14 cm. In goede staat.
Zes 18e eeuwse Chinees Imari porseleinen borden met floraal/landschap decor. Drie goed, drie met chip en/of beschadigingen. Afmeting: Ø 23 -24 cm. In redelijk/goede staat.
Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen Queng Lung borden met floraal/tuin decor. Eén bord haarlijn + lichte randschades. Afmeting: 22,5 x Ø 24 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen Kang Xi vaas met ruiters in landschap decor en zilveren bovenrand. Afmeting: H 14 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose trekpot met figuren in tuin/goud decor. Haarlijn in tuit. Deksel mist. Afmeting: 9 x 20 x Ø 11 cm. In redelijke staat.
Grote 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen kom met floraal/vogel decor. Zes tekens bodemmerk. Haarlijnen in bodem. Afmeting: H 9 x Ø 21,5 cm. In redelijk/goede staat.
Zeldzaam Chinees porseleinen drakenbord. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 17 cm. In goede staat.
Vijf grote 18e eeuwse Chinees porseleinen kastkommen met landschap decor. Eén kom heeft haarlijnen, verder goed. Afmeting: H 9,5 x Ø 20 cm. In goede staat.
Twee grote antieke Chinees porseleinen gemberpotten met landschap decor. Eén chips bodemrand. Eén bovenrand gerestaureerd. Afmeting: H 21 - 23 cm. In redelijk/goede staat.
Twee grote Chinees porseleinen vazen met figuren en floraal decor. Met bodemmerk. Craquele glazuur. Eén vaas beschadigd. Afmeting: H 33 cm. In redelijk/goede staat.
Grote Chinese porseleinen celadon vaas met groen craquele glazuur. Afmeting: H 13 x Ø 17 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen vaas met draak en karper decor. Afmeting: H 18 x Ø 19 cm. In goede staat.