Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

27. Januariveiling 2016

Veiling op vrijdag 8 januari 2016 van 16:00

afgesloten | Standaard veiling

Terracotta beer, gesigneerd
Resultaat: 100 EUR

Antieke terracotta beer, omstreeks 1920 met monogram en stempel, waarschijnlijk Duitsland, in goede staat 24x20x22cm

2-Kleurig kunstontwerp, beeld
Resultaat: 100 EUR

Groot beeldhouwwerk, natuurstenen figuur 2e helft 20e eeuw gesigneerd Taurai Chimba 40cm. Cond:G

Bronzen wulpse dame
Resultaat: 95 EUR

Bronzen figuur 20e eeuw voorstellende een gezette knielende dame in badpak. gesigneerd Rodriquez, zittend op marmeren sokkel 26x16x12cm Cond:G

Bronzen paard, naar Dali
Resultaat: 90 EUR

Bronzen figuur met marmeren sokkel 21e eeuw, voorstellende een paard. Naar Salvador Dali, in goede staat 33cm

Bronzen kraai
Resultaat: 90 EUR

Bronzen figuur met marmeren voet 21e eeuw voorstellende een kraai. Met monogram WMS.v. H 26cm Cond:G

2 Bronzen beelden
Resultaat: 80 EUR

Twee bronzen beelden 2e helft 20e eeuw, een maal staand naakt, man en vrouw, ongesigneerd, en een buste op marmeren sokkel, ongesigneerd 33-36cm Cond:G

Bronzen buste naar Modigliani
Resultaat: 80 EUR

Bronzen buste 21e eeuw voorstellende een vrouwelijke buste gesigneerd P.Calvados op marmeren voet 26cm Cond:G

Bronzen beeld, handen
Resultaat: 70 EUR

Twee bronzen handen, afzonderlijk in elkaar, of uit elkaar te schuiven, 2e helft 20e eeuw 16x9x6cm Cond:G

Beeldje, staand geitje
Resultaat: 60 EUR

Oude gietijzeren figuur, 1e helft 20e eeuw, voorstellende een jonge geit op eikenhouten sokkel, ongesigneerd 18x14x6cm Cond:G

Bronzen beeldje, 2 personen op bankje
Resultaat: 50 EUR

Brons gegoten figuur voorstellende 2 figuren op tuinbank, 2e helft 20e eeuw gemonogrammeerd A.R in goede staat 15x15x8cm.

Eskimo met kind + figuur
Resultaat: 50 EUR

Marmeren Eskimo(Inuit) met dikke kleding, 20e eeuw in goede staat 16cm, en een natuurstenen Indische dansende figuur 15,5cm 20e eeuw Cond:G

Chinees houtgesneden figuur
Resultaat: 50 EUR

Antieke Chinese houtgesneden figuur omstreeks 1900 voorstellende een Chinese man met karper, mooie kwaliteit en in goede staat, 23,5cm

Bronzen beeldje, golfer
Resultaat: 50 EUR

Bronzen golfspeler, 21e eeuw, op zwart marmeren voet, in goede staat 22cm

Gietijzeren beeld, vrouwenbuste
Resultaat: 50 EUR

Grote 19e eeuwse gietijzeren buste van een vrouw. In goede staat 42cm.

Bronzen Foo-Hond
Resultaat: 40 EUR

Oude bronzen Foohond, China omstreeks 1900, in goede staat 16x7x5cm Cond:G

4 Bronzen figuren
Resultaat: 30 EUR

Vier oude bronzen figuren 20e eeuw in goede staat 7-23cm.

Houten Mariabeeld
Resultaat: 20 EUR

Groot oud eikenhouten gesneden Mariabeeld, 20e eeuw in goede staat 51cm Cond:G

Bronzen handen
Resultaat: 20 EUR

Bronzen figuur 20e eeuw, twee handen ineen, 17,5cm Cond:G

Compositie figuur
Resultaat: 15 EUR

Compositie metalen figuur ca. 1900, voorstellend een jongen met kruik (met lampfitting in kruik) 24cm. Cond.: G