Van Hussen 2e helft 20e eeuw, modern duin met meeuwen acryl op linnen 62x52cm Cond:G
Ongesigneerd Zuid Amerika, dorp met vele figuren, gouache op papier 40x57cm Cond;G
Naar Voerman boerderij in de sneeuw olieverf op linnen 24x30cm Cond:G
J ten Cate omstreeks 1900, paardenkar op zandweg olieverf op paneel 20x15cm Cond:G
Monogram RB Italiaanse vrouw in bospad, olieverf op paneel 20x25cm Cond:G
L. Patri omstreeks 1900 besneeuwd bosgezicht naar Louis Apol, olieverf op paneel 38x28 Cond:G
Wim Bosman Enschede, watermolen met Fackwerk, olieverf op linnen 50x60cm Cond:G
Wim Bosman Enschede, 20e eeuw Hollandse ijspret, olieverf op paneel Cond:G
Antieke stadsplattegrond van Zutphen, Grondtekening der stad Zutphen 17e/18e eeuws 22-19cm gravure op papier Cond:G
Visser omstreeks 1980, besneeuwd bosgezicht met fazanten, olieverf op linnen 50x70cm Cond:G
Ingekleurde gravure 18e eeuws door: M. Engelbrech, tesccut A.V voorstellende gezicht op de Notre Dame Parijs, gravure op papier 31x20cm Cond:G
Hendrik van Langen 1874-1964, boerenvrouw bij haard, olieverf op linnen 24x30cm Cond:G
Ongesigneerd 20e eeuw naieve school, ruiters te paard, olieverf op paneel 60x34cm Cond:R/G
Ongesigneerd omstreeks 1900, kerkinterieur met non, olieverf op paneel 40x30cm Cond:G
Monogram M.D straatje bij Moulin Rouge, olieverf op linnen 24x18,5cm Cond:G
Monogram BD '47 Hollands landschap met boerenhuis en windmolen olieverf op paneel 73x37 Cond:G
Monogram AR '53 Duitse school, haven industrie, gemengde techniek op papier 47x37cm Cond:G
Negentiende eeuwse ingekleurde Duitse gravure Brandenburger Tor Berlin P. Haas Fecit originele lijst 11x17cm
Eugene Rensburg 8/50 1872-1956 haven Rotterdam, litho op papier 60x40cm Cond:G
Twee antieke ingekleurde vroeg 19e eeuwse etsen betreffende Scheveningen, Friesland en Walcheren, figuren in klederdracht 24,5x14,5cm Cond:R/G
Theodor Hansen (2e helft 20e eeuw) bloemstilleven op tafel, olieverf op paneel 30x40cm Cond:G
G.P Dummen omstreeks 1920, stilleven met Chrysanten en ampfora, olieverf op linnen 100x50cm Cond:G
Frans Peeters nr3/25 (Ootmarsum galerie) hurkend vrouwelijk naakt in landschap (Baden 2) lithografie op papier 31x42cm Cond:G