Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

27. Januariveiling 2016

Veiling op vrijdag 8 januari 2016 van 16:00

afgesloten | Standaard veiling

van Hussen
Resultaat: 50 EUR

Van Hussen 2e helft 20e eeuw, modern duin met meeuwen acryl op linnen 62x52cm Cond:G

Schilderij, papythus
Resultaat: 50 EUR

Ongesigneerd Zuid Amerika, dorp met vele figuren, gouache op papier 40x57cm Cond;G

Schilderij, winter
Resultaat: 50 EUR

Naar Voerman boerderij in de sneeuw olieverf op linnen 24x30cm Cond:G

Schilderij, ten Cate
Resultaat: 50 EUR

J ten Cate omstreeks 1900, paardenkar op zandweg olieverf op paneel 20x15cm Cond:G

Schilderij, monogram R.B.
Resultaat: 50 EUR

Monogram RB Italiaanse vrouw in bospad, olieverf op paneel 20x25cm Cond:G

Schilderij sneeuw
Resultaat: 50 EUR

L. Patri omstreeks 1900 besneeuwd bosgezicht naar Louis Apol, olieverf op paneel 38x28 Cond:G

W. Bosman, watermolen
Resultaat: 50 EUR

Wim Bosman Enschede, watermolen met Fackwerk, olieverf op linnen 50x60cm Cond:G

W. Bosman, ijspret
Resultaat: 50 EUR

Wim Bosman Enschede, 20e eeuw Hollandse ijspret, olieverf op paneel Cond:G

Kaart Zutphen
Resultaat: 45 EUR

Antieke stadsplattegrond van Zutphen, Grondtekening der stad Zutphen 17e/18e eeuws 22-19cm gravure op papier Cond:G

Schilderij Visser
Resultaat: 45 EUR

Visser omstreeks 1980, besneeuwd bosgezicht met fazanten, olieverf op linnen 50x70cm Cond:G

Gravure Notre Dame
Resultaat: 45 EUR

Ingekleurde gravure 18e eeuws door: M. Engelbrech, tesccut A.V voorstellende gezicht op de Notre Dame Parijs, gravure op papier 31x20cm Cond:G

Schilderij H.van Langen
Resultaat: 45 EUR

Hendrik van Langen 1874-1964, boerenvrouw bij haard, olieverf op linnen 24x30cm Cond:G

Naief schilderij paarden
Resultaat: 45 EUR

Ongesigneerd 20e eeuw naieve school, ruiters te paard, olieverf op paneel 60x34cm Cond:R/G

Schilderij kerk
Resultaat: 45 EUR

Ongesigneerd omstreeks 1900, kerkinterieur met non, olieverf op paneel 40x30cm Cond:G

Monogram M.D.
Resultaat: 40 EUR

Monogram M.D straatje bij Moulin Rouge, olieverf op linnen 24x18,5cm Cond:G

Schilderij molen
Resultaat: 40 EUR

Monogram BD '47 Hollands landschap met boerenhuis en windmolen olieverf op paneel 73x37 Cond:G

Schilderij 50-er jaren, A.R.
Resultaat: 40 EUR

Monogram AR '53 Duitse school, haven industrie, gemengde techniek op papier 47x37cm Cond:G

Gravure, 19e eeuw
Resultaat: 40 EUR

Negentiende eeuwse ingekleurde Duitse gravure Brandenburger Tor Berlin P. Haas Fecit originele lijst 11x17cm

Schilderij, Eugene Rensburg
Resultaat: 40 EUR

Eugene Rensburg 8/50 1872-1956 haven Rotterdam, litho op papier 60x40cm Cond:G

2 Antieke etsen
Resultaat: 40 EUR

Twee antieke ingekleurde vroeg 19e eeuwse etsen betreffende Scheveningen, Friesland en Walcheren, figuren in klederdracht 24,5x14,5cm Cond:R/G

Theodor Hansen
Resultaat: 40 EUR

Theodor Hansen (2e helft 20e eeuw) bloemstilleven op tafel, olieverf op paneel 30x40cm Cond:G

Schilderij, stilleven chrysanten
Resultaat: 40 EUR

G.P Dummen omstreeks 1920, stilleven met Chrysanten en ampfora, olieverf op linnen 100x50cm Cond:G

Schilderij, watermolen
Resultaat: 40 EUR

R.Kroondijk, watermolen, olieverf op linnen 52x42cm Cond:G

Lithografie, Frans Peeters
Resultaat: 40 EUR

Frans Peeters nr3/25 (Ootmarsum galerie) hurkend vrouwelijk naakt in landschap (Baden 2) lithografie op papier 31x42cm Cond:G