Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

27. Januariveiling 2016

Veiling op vrijdag 8 januari 2016 van 16:00

afgesloten | Standaard veiling

Vier gesigneerde parfum flacons
Resultaat: 50 EUR

Vier kunstglazen parfumflacons alle flacons zijn gesigneerd 20e eeuws Cond:G 15-20cm

Lot 8 parfum flacons
Resultaat: 50 EUR

Acht diverse kunst glazen of kristallen flacons oa Murano 20e eeuws diverse maten en kleuren Cond:G 8 tm 17cm

10 glazen parfum flacons
Resultaat: 50 EUR

Tien diverse kristallen/glazen parfum flacons 20e eeuw Cond:G 12-17cm

10 kristallen karaffen/ flacons
Resultaat: 50 EUR

Tien diverse kristallen karaffen/flacons, allen met diverse slijpsels 13-19cm Cond:G

Limonadekan + Cocktailshaker
Resultaat: 50 EUR

Grote oude kristallen limonadekan met plated geep en deksel 20e eeuw in goede staat 31cm + oude WMF cocktailshaker omstreeks 1940 20cm

2 Kunstglazen pijpvaasjes
Resultaat: 45 EUR

Twee antieke glazen vazen met parelmoerglans en gedraaide hals 1e helft 20e eeuw (ongemerkt) in goede staat 22xø11cm.

2x Copier leerdam en 1x VSL
Resultaat: 40 EUR

Drie delen oud glaswerk, Copier Leerdam vaas, Copier Leerdam kaarskandelaar, schaal Val Saint Lambert 8,5-28cm Cond:R/G

Diverse kristallen glazen
Resultaat: 40 EUR

Diverse oude kristallen glazen o.a: grand marnier, likeur, roemers ca. 1950, minimale chips mogelijk 10-19cm. Cond.: G

5 Delen glaswerk
Resultaat: 40 EUR

Vijf delen oud persglas 20e eeuw, grote vaas met mat glazen geruit decor door Val Saint Lambert vaas Luxor, twee geribte vazen(ongemerkt) , een schaaltje Val Saint Lambert met mat glazen geribbelde v...

5 Delen glas/kristal
Resultaat: 40 EUR

Vijf delen glas/kristal: 2x bollen met groene tinten, gemerkt Ahus Sweden (HA-A2?) en 3x bollen (2x druppelvormig) met binnenin oranje/witte en zwarte tinten (ongemerkt), allen in zeer goede staat H.:...

Kristallen wijnkoeler
Resultaat: 40 EUR

Grote facetgeslepen kristallen wijnkoeler 201 eeuw in goede staat 23x19ø Cond:G

3 Delen paars glaswerk
Resultaat: 40 EUR

Drie delen oud paars glaswerk, 20e eeuw, ongemerkt, grote bolvaas en coupes 6-30cm

Divers kristal w.o. 11 glazen, fruitschaal en schoteltjes
Resultaat: 40 EUR

Lot kristal 19e en 20e eeuw o.a. fruitschaal, 11 glazen en 8 kristallen onderzetters (chips) 12-24cm Cond:R/G

Glas-in-lood
Resultaat: 40 EUR

Gebrandschilderd glas in lood raam 20e eeuw florale decors 46x46cm Cond:G

Zes glazen parfum flacons
Resultaat: 40 EUR

Zes diverse glazen parfum flesjes, geel van kleur en verschillende vormen 20e eeuw 12-21cm

Inktpot met zilveren dop
Resultaat: 40 EUR

Kristallen inktpot met zilveren sluiting 800/000 chips kristal onderrand 10x14x11 Cond:R

6 Vazen kunstglas
Resultaat: 35 EUR

Zes oude kunstglazen vazen 20e eeuw (vanaf 1910 en later) 15-31cm. Cond.: G

3 Delen kristal
Resultaat: 35 EUR

Drie delen antiek kristal, geslepen, dekselschaal, karaf, schenkkan, in goede staat 19-29cm

8 glazen parfum flacons
Resultaat: 35 EUR

Acht diverse glazen parfum flesjes, diverse kleuren en vormen 20e eeuw 10-20cm Cond;G

Divers oud/antiek gekleurd glas
Resultaat: 30 EUR

Lot oud antiek gekleurd glas o.a. vijf keer 18e/19e eeuws Roemer(chips bovenrand) totaal 25 stuks 3 soorten Cond:R/G 12-13cm

Kristallen Murano flesje
Resultaat: 30 EUR

Oude Murano glazen stopfles met originele beschildering 20e eeuw 12,5cm Cond:G

Geelglazen flacon + vaas
Resultaat: 30 EUR

Amandelgeslepen glazen parfumfles en dekseldoos omstreeks 1930 geel glas, 11-16cm Cond:G

4 Delen kristal, 19e eeuw
Resultaat: 30 EUR

Vier delen kristal 19e eeuw amandelgeslepen kaasstolp, gemberpot, deksel, coupe 14-18cm(chips) Cond:R

Kristallen vaas, zilv. rand
Resultaat: 30 EUR

Grote amandelgeslepen kristallen vaan met octogonale voet 20e eeuw en zilveren omranding 900 gehalte 31cm Cond:G