Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

27. Januariveiling 2016

Veiling op vrijdag 8 januari 2016 van 16:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Vier gesigneerde parfum flacons 5569
Vier gesigneerde parfum flacons

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Lot 8 parfum flacons 5579
Lot 8 parfum flacons

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
10 glazen parfum flacons 5590
10 glazen parfum flacons

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
10 kristallen karaffen/ flacons 5592
10 kristallen karaffen/ flacons

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Limonadekan + Cocktailshaker 5600
Limonadekan + Cocktailshaker

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
2 Kunstglazen pijpvaasjes 5557
2 Kunstglazen pijpvaasjes

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
2x Copier leerdam en 1x VSL 5518
2x Copier leerdam en 1x VSL

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Diverse kristallen glazen 5532
Diverse kristallen glazen

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
5 Delen glaswerk 5538
5 Delen glaswerk

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
5 Delen glas/kristal 5541
5 Delen glas/kristal

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Kristallen wijnkoeler 5543
Kristallen wijnkoeler

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
3 Delen paars glaswerk 5545
3 Delen paars glaswerk

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Divers kristal w.o. 11 glazen, fruitschaal en schoteltjes 5552
Divers kristal w.o. 11 glazen, fruitschaal en schoteltjes

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Glas-in-lood 5556
Glas-in-lood

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Zes glazen parfum flacons 5572
Zes glazen parfum flacons

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Inktpot met zilveren dop 5588
Inktpot met zilveren dop

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
6 Vazen kunstglas 5523
6 Vazen kunstglas

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
3 Delen kristal 5529
3 Delen kristal

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
8 glazen parfum flacons 5585
8 glazen parfum flacons

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Divers oud/antiek gekleurd glas 5528
Divers oud/antiek gekleurd glas

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Kristallen Murano flesje 5550
Kristallen Murano flesje

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Geelglazen flacon + vaas 5562
Geelglazen flacon + vaas

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
4 Delen kristal, 19e eeuw 5591
4 Delen kristal, 19e eeuw

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Kristallen vaas, zilv. rand 5594
Kristallen vaas, zilv. rand

Resultaat:

30 EUR