Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

27. Januariveiling 2016

Veiling op vrijdag 8 januari 2016 van 16:00

afgesloten | Standaard veiling

Beeld met klok
Resultaat: 35 EUR

Putti draagt klok 2e helft 20e eeuw 8 day clock(eigen bouw?) 60 cm Cond:G

Pendule Kienzle
Resultaat: 30 EUR

Antieke Duitse Kienzle tafelklok, met eikenhouten kast, geslepen glas, halfuurslag met drie hamers op staven, in goede staat 31x47x15 cm Cond:G

Klokje, 2 gewichten
Resultaat: 30 EUR

Hollands Friese schippertjesklok 2e helt 20e eeuw met noten kast en maanstand in goede staat 78cm

BimBam klokje
Resultaat: 30 EUR

Oude kersenhouten wandregulateur 2e helft 20e eeuw met emaille wijzerplaat in goede staat 55cm Cond:G

Hindelopen beschilderde regulateur
Resultaat: 30 EUR

Antieke Hindelopen beschilderde Duitse vrijslinger klok omstreeks 1920, in goede staat 70cm.

Staartklokje
Resultaat: 20 EUR

Oude Friese staartklok, 2e helft 20e eeuw met maanstand, mahoniehouten kast 88cm Cond:G

Junghans klokje
Resultaat: 20 EUR

Antieke Duitse Junghans regulateur omstreeks 1920, in eikenhouten kast, in goede staat 57cm

BimBam klok
Resultaat: 20 EUR

Antieke eikenhouten bim bam regulateur omstreeks 1920 met facetgeslepen glas, in goede staat, 77cm

Hindelopen beschilderde tafelklok
Resultaat: 20 EUR

Oude hindelopen beschilderde tafelklok omstreeks 1950 met 8 daags uurwerk en halfuurslag, in goede staat 23x47x13cm