Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

27. Januariveiling 2016

Veiling op vrijdag 8 januari 2016 van 16:00

afgesloten | Standaard veiling

Comtoise
Resultaat: 130 EUR

Antieke Franse Comtoise omstreeks 1800 met spillegang, in goede staat, met vouwslinger, compleet met stoelbok en sleutel. 37x24x15cm Cond:G

Lantaarnklok
Resultaat: 130 EUR

Oude messing lantaarnklok, Engels, Tho Moore Ipswich, 20e eeuw zonder gewicht 35x17x14cm Cond:R/G

Schwarzwalder klok
Resultaat: 130 EUR

Antieke Duitse Schwarzwald wandklok omstreeks 1870 met achterglas voorstelling in goede staat 46cm Cond:G

Schwarzwalder klok
Resultaat: 130 EUR

Antieke Duitse Schwarzwalder wandklok omstreeks 1870 met achter glas afbeelding, in goede staat 47cm

Pendule onder stolp
Resultaat: 130 EUR

Oude Kathedraal skeletklok, 2e helft 20e eeuw mechanisch met slagwerk op bel, glazen stolp in goede staat 31x18ø Cond:G

Friese staartklok
Resultaat: 130 EUR

Antieke 19e eeuwse Friese staartklok, eikenhout met bruidskrans omstreeks 1830 in goede staat met tinnen beelden en mooie gave wijzerplaat, 135cm.

Friese staartklok ca. 1820
Resultaat: 130 EUR

Vroeg 19e eeuwse Hollandse eikenhouten Friese staartklok omstreeks 1820 met gave beschilderde wijzerplaat en vergulde versiering, 135cm Cond:G

Weense regulateur
Resultaat: 125 EUR

Mooie antieke notenhouten Weense regulateur omstreeks 1880 met halve zuilen, weekloper met decentrale secondenwijzer (zonder slag) in goede staat 115cm Cond:G

Friese staartklok
Resultaat: 125 EUR

Negentiende eeuwse Friese staartklok met bruidskrans en spiegels, met originele patina in goede staat 140cm

Comtoise
Resultaat: 120 EUR

Franse comtoise, 19e eeuws, compleet met bok en sleutel, met harpslinger in goede originele staat 45x16x25 Cond:G

Friese staartklok, maan en datum
Resultaat: 120 EUR

Mooie eikenhouten Friese staartklok met wekker maan en datum aanduiding 20e eeuws, handbeschilderde wijzerplaat met floraal en gouddecor in zeer goede staat 103cm

Empire stijl klok
Resultaat: 115 EUR

Nieuwe Empirestijl klok 21e eeuw met vrouwelijke Moor(batterij functie) in goede staat 28x18x6cm Cond:G

Alabasten pendule
Resultaat: 110 EUR

Vroeg 19e eeuwse albasten pendule, beschadigd en vuil, met 8 daags uurwerk, halfuurslag met touwtjesslinger (chappe a Paris) 36x22x12cm Cond:M

Schwarzwalder klokje
Resultaat: 110 EUR

Duitse beschilderde Schwarzwaldklok, 19e eeuws in goede originele staat 34x18x24cm

Comtoise
Resultaat: 100 EUR

Franse 19e eeuwse comtoise met harpslinger Feuille voorstellende 2 tuinders bij waterput (wijzerplaat bedeukt) 44x28x16cm Cond:R

Zuilenpendule met inlegwerk
Resultaat: 100 EUR

Antieke Franse zuilenpendule met getorste zuilen en houtinleg(intarsia) omstreeks 1870 met vuurvergulding, wormbeval, slinger niet compatibel, emaille wijzerplaat beschadigd 45cm Cond:R

Comtoise
Resultaat: 100 EUR

Antieke Franse comtoise 19e eeuws met ankergang en dagaanduiding en harpslinger, versieringen bij wijzerplaat (zonder gewichten) 40x25x14cm Cond:R

Noten Warmink tafelklok
Resultaat: 100 EUR

Notenhouten Warmink tafelklok met Westminster kwartierslag op 5 staven, 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 31cm

5 Oude keramieken klokken
Resultaat: 95 EUR

Vijf oude antieke keramieken keukenklokken omstreeks 1930 o.a. Kieniger, Kaiser, in goede staat 21-28cm Cond:G

Franse pendule
Resultaat: 95 EUR

Grote antieke Franse bronzen pendule omstreeks 1880 in Rococo vormgeving 8 daags uurwerk met halfuurslag 53cm Cond:G

Franse pendule met man
Resultaat: 90 EUR

Antieke vergulde Franse pendule omstreeks 1870 compositie metaal met zwart marmer, in originele staat (pootje los en scheurtje) 8 daags uurwerk met halfuurslag Cond:R/G 37cm

3-Delig Frans pendulestel
Resultaat: 90 EUR

Drie delig antiek Frans marmeren klokkenstel omstreeks 1880(vervuild) met kaarskandelaren Frans 8 daags uurwerk met halfuurslag(slinger mist) 32x43cm Cond:G

Messing reiswekkertje
Resultaat: 90 EUR

Kleine oude messing reiswekker, ovaalvormig, 20e eeuw met emaille wijzerplaat in goede werkende staat 7,5x5x6cm

Friese stoelklok
Resultaat: 90 EUR

Oude Friese stoelklok 2e helft 20e eeuw handbeschilderd in goede staat 75cm Cond:G