Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

27. Januariveiling 2016

Veiling op vrijdag 8 januari 2016 van 16:00

afgesloten | Standaard veiling

Friese stoelklok ca. 1800
Resultaat: 260 EUR

Hollandse 19e eeuwse Friese stoelklok met wekkerfunctie en originele beschilderingen 70cm Cond:G

Hangklok, met messing gedecoreerd
Resultaat: 250 EUR

Duitse Kienzle eikenhouten balkon vrijslinger omstreeks 1880 Gründerzeit met verguld met bronzen beslag 1 million nr 199596 48cm Cond:G

3-Delig klokkenstel
Resultaat: 250 EUR

Groot antiek drie delig Frans klokkenstel met vazen omstreeks 1870 compositiemetaal en marmer vrouwenfiguur met lyra 8 daags Frans uurwerk met halfuurslag in goede staat 42-48cm Cond;G

Grote tafelklok met maanstand
Resultaat: 250 EUR

Grote Junghans tafelklok mat maanstand, wortelnoten 1e helft 20e eeuw met vergulde bronzen ornamenturen 8 daags met halfuurslag in goede staat 45cm.

3-Delig klokkenstel
Resultaat: 250 EUR

Zeldzaam 19e eeuws drie-delig klokkenstel met keramieken tussenstukken, polychrome beschilderingen met chinoiserie decor(1 bovendeksel beschadigd, en kaarsdover mist) Delfts omstreeks 1880, signatuur ...

Lantaarnklok
Resultaat: 245 EUR

Achtiende eeuwse bronzen uurwerk anno 1740 8 daags met halfuurslag, twee hamers op bel en wekkerfunctie 1 wijzer twee gewichten, niet roigineel gesigneerd Woumn Themsche, functies niet getest 37x27x21...

Boulle klok
Resultaat: 225 EUR

Oude Boulle klok 2e helft 20e eeuw met F.H.S mechanisch uurwerk en bronzen monturen, in zeer goede staat 47x30x13 cm

Schaarklok
Resultaat: 225 EUR

Oude Engelse schaarklok met marmeren basis en snack 20e eeuw, moet worden afgesteld 54cm Cond:G

Pendule met paard
Resultaat: 220 EUR

Oude messing pendule 2e helft 20e eeuw, gemerkt imperial, 2 kleurig gepatineerd met mechanisch F.H.S uurwerk, halfuurslag op twee bellen 43cm Cond:G

Antiek klokkenstel
Resultaat: 220 EUR

Antiek Frans klokkenstel omstreeks 1870, brons met porselein, Louis Seize stijl, porseleinen wijzerplaat met putti, gesigneerd: M.du Negre 19 Bd St Denis, origineel 8 daags uurwerk A.D Mongin 34-38cm ...

Pendulestel, Frans Albert
Resultaat: 190 EUR

Antiek Frans groen albasten pendulestel omstreeks 1880 gemaakt van compositiemetaal en messing, zuil gelijmd minimale chip en haarscheur, origineel 8 daags uurwerk, Frans uurwerk met halfuurslag A.D. ...

Franse pendule
Resultaat: 190 EUR

Antieke Franse vuurvergulde bronzen pendule omstreeks 1840 met 8 daags uurwerk, halfuurslag en touwtjesslinger, vergulding is goed, craquelé in wijzerplaat(uurwerk moet gereinigd worden) 42cm Cond:G

Eikenhouten Friese staartklok
Resultaat: 175 EUR

Eikenhouten 19e eeuwse Friese staartklok met latoenkoperen origineel beschilderde wijzerplaat. Compleet met gewichten en beelden in goede staat 140cm.

Delfts blauw staand horloge
Resultaat: 170 EUR

Aparte Delftsblauw of France Fayence miniatuur staand horloge met diverse landschappen, figuur en floraal decor, origineel 8 daags Frans uurwerk met bovenliggende balans 45cm Cond:G

18e Eeuws uurwerk
Resultaat: 160 EUR

Vroeg 18e eeuws uurwerk met slagwerk en dagaanduiding met gewicht en slinger 27x27x17cm Cond:G

Staande klok Engels
Resultaat: 160 EUR

Antieke Engelse mahoniehouten staande klok omstreeks 1910 met messing en verzilverde wijzerplaat 8 daags uurwerk met halfuurslag 2 gewichten 212cm Cond: R/G

Franse tafelklok
Resultaat: 160 EUR

Grote 19e eeuwse Franse schildpad belijmde pendule met bronzen monturen, omstreeks 1870 met origineel 8 daags uurwerk en halfuurslag (glaasje wijzerplaat mist) in goede originele staat 43cm Cond:G

Klok, marmer/brons
Resultaat: 160 EUR

Grote antieke marmeren klok met plaquettes(ook aan de zijkant) omstreeks 1860 Frankrijk, beeld van compositiemetaal(marmer bovenrand beschadigd) 8- daags uurwerk met halfuurslag, compleet met sleutel....

Stations comtoise
Resultaat: 150 EUR

Antieke 19e eeuwse Franse stationscomtoise met harpslinger, emaille wijzerplaat, compleet met sleutel en bok 41x28x17cm Cond:G

Porseleinen klok
Resultaat: 150 EUR

Grote porseleinen pendule omstreeks 1900 met floraal decor, gouddecor en kasteel 8 daags Frans uurwerk met halfuurslag in goede staat 39cm

Porseleinen klok
Resultaat: 150 EUR

Grote porseleinen pendule omstreeks 1900 met floraal decor, gouddecor en kasteel 8 daags Frans uurwerk met halfuurslag in goede staat 39cm

Franse pendule, vrouw met luit
Resultaat: 150 EUR

Antieke Franse marmeren pendule omstreeks 1870, met compositiemetalen figuur, voorstellende vrouw met luit. Achtdaags uurwerk en halfuurslag, Japy Freres compleet met sleutel, in goede staat 42x39x16c...

Staartklokje, Hollandse kap
Resultaat: 150 EUR

Wortelnoten staartklok met maanstand 2e helft 20e eeu in goede staat 114cm

Franse bronzen pendule ca. 1880
Resultaat: 150 EUR

Antieke 19e eeuwse bronzen pendule omstreeks 1860 met guirlandes, medallion en duiven, 8-daags uurwerk gemerkt feraflat Paris (uurwerk vervuild, functies niet getest) 32x26x15cm Cond:G