Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

26. Oktoberveiling 2015

Veiling op vrijdag 16 oktober 2015 van 16:00

afgesloten | Standaard veiling

EIken Jugendstil buffet
Resultaat: 100 EUR

Eikenhouten Jugendstil buffet met geslepen glas en florale houtgestoken panelen ca. 1900 in goede staat 200x154x70cm.

Hoekkast met bolvormig glas
Resultaat: 140 EUR

Beukenhouten gebeitste hoekkast met gebogen deuren en glas, 2e helft 20e eeuw in goede staat 201x70x55cm.

Mahonie penantkast
Resultaat: 150 EUR

Negentiende eeuwse mahoniehouten fineer Louis Philippe penantkastje omstreeks 1870 met gebogen front 84x77x35, in goede staat.

Eiken 1-deurs broodspinde, 18e eeuw
Resultaat: 140 EUR

Eikenhouten 18e eeuwse 1-deurs spinde (aanpassingen) 100x89x46cm. Cond.: G

Eiken hoekkast
Resultaat: 100 EUR

Oude eikenhouten hoekkast 2e helft 20e eeuw, 2-deurs spinde (stijlmeubel) in goede staat 192x90x50cm.

Jugendstil sofa met inlegwerk
Resultaat: 550 EUR

Antieke mahoniehouten fineer Jugendstil 2 zits bank, met intarsia, omstreeks 1900, recentelijk vakkundig gerestaureerd en gestoffeerd, in zeer goede staat 104x120x170cm Cond:G

Ingelegde vitrine
Startprijs 1.000 EUR

Ingelegde Hollandse Barokvitrine opzetkast omstreeks 1800, notenhout met lades en 1 deur(beschadigingen) staande op klauwpoten 199x56x100cm Cond:R/G

Barok commode
Resultaat: 75 EUR

Wortelnoten barokstijl commode 2e helft 20e eeuw met bronzen beslag in zeer goede staat 74x82x38cm.

Naaitafeltje met hangoren
Resultaat: 100 EUR

Wortelnoten 19e eeuwse naaitafel met origineel binnenwerk en 2 opklapbare zijbladen en lyra-vormig onderstel. Geheel in goede originele staat 69x42x88cm.

Wandconsole, marmeren blad
Resultaat: 85 EUR

Negentiende eeuwse vergulde houtgestoken wandconsole met marmeren blad (beschadigd) 28x93x37cm. Cond.: M

Bonheur
Resultaat: 325 EUR

Mooie Hollandse mahoniehouten Bonheur omstreeks 1870 met grote kuif en druivenranken (Louis Philippe) in goede staat 215x106x52cm (binnenlades beschadigd) Cond:G

Mahonie 2-deurs kast 1870, Willem III
Resultaat: 200 EUR

Antieke mahoniehouten Louis Philippe meidenkast omstreeks 1870, 2 deurs met lade boven(krimpnaad zijkant)162x110x48cm Cond:R/G

Stoel met koppen
Resultaat: 160 EUR

Prachtige massief notenhouten armleunstoel met bewerkte poten en gesneden leeuwenkoppen omstreeks 1890 110x85x71cm Cond:G

Orgelgebogen secretaire
Startprijs 300 EUR

Tropisch houten orgelgebogen secretaire(mogelijk teak fineer) met bronzen beslag 1e helft 20e eeuw in Barokstijl, met mooi binnenleven, diverse lades kelder en vakverdeling, 113x89x60cm Cond:G

Vitrinekast, 2 laden
Resultaat: 950 EUR

Vroeg 19e eeuwse Hollandse barok vitrine opzetkast, compleet wortelnoten met 2 lades. geheel staand op hoge klauwpoten met origineel bronzen beslag. Slot op de deuren mist, verder in goede originele s...

Salontafel
Resultaat: 60 EUR

Duitse notenfineer Louis Philippe salontafel ca. 1880 in goede staat 59x110x70cm.

Mahoniehouten kist, rond deksel
Resultaat: 150 EUR

Antieke Duitse massief mahoniehouten dekenkist omstreeks 1830, met slot, in goede staat. 80x114x57cm Cond:G

Mahonie biedermeier linnenkast
Resultaat: 400 EUR

Grote 19e eeuwse uitneembare mahoniehouten Biedermeier kast (louis Philippe) omstreeks 1870 met 5 lades, schappen, in goede staat,(1los stuk, koplijst erbij) 230x180x66cm Cond:R/G

Hollands buffet
Resultaat: 100 EUR

Notenhouten buffet ca. 1880 met spiegelopstand, versieringen en origineel beslag. In goede staat (minimale fineerschade) 118x55x190cm.

Mahoniehouten Louis Philippe commode
Resultaat: 110 EUR

Duitse antieke mahoniehouten Louis Philippe 3-laden commode ca. 1870 in goede originele staat (lichte fineerschade) 80x95x50cm.

Wortelnoten bijzettafel op 3-spant poot
Startprijs 175 EUR

Louis Philippe wortelnoten bijzettafel ca. 1870, recentelijk vakkundig gerestaureerd en gepolitoerd. In uitstekende staat 67xø52cm.

Eiken barok secretaire ca. 1780
Startprijs 250 EUR

Hollandse eikenhouten barok, Louis Quinze stijl schrijfbureau, omstreeks 1780, recentelijk professioneel gerestaureerd, in zeer goede staat 121x56x120cm Cond:G

Eiken kast
Resultaat: 1.100 EUR

Zeldzame Duitse eikenhouten Barock kast met datering 1800, met Louis seize invloeden, capitellen, platte zuilen, 2 lades , snijwerk, 2 schnappsloten met sleutels, in zeer goede originele staat.202x180...

Notenhouten bureau met intarsia
Resultaat: 140 EUR

Italiaans notenhouten Barokstijl secrataire met intarsia, 2e helft 20e eeuw in goede staat, 90x83x40cm