Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

26. Oktoberveiling 2015

Veiling op vrijdag 16 oktober 2015 van 16:00

afgesloten | Standaard veiling

Kinder winkeltje
Startprijs 140 EUR

Zeldzame grote Art deco kinderspeelwinkel, met toonbank, deurtjes en lades omstreeks 1930(stukje hout mist) 115x80x90cm Cond:G

Unica looppop 1925
Startprijs 40 EUR

Grote Franse Unica looppop 75cm omstreeks 1930 in originele staat Cond:R/G

Set Schoenhut poppen
Startprijs 1.000 EUR

Zeldzame set schoenhut poppen en originele Volendammer klederdracht,houten klompen(herkomst Newark museum) Albert Schoenhut 1872-1935 USA Pensylvania. Deze poppen zijn voorzien van een ingegraveerde s...

3 Speelgoed motoren
Startprijs 135 EUR

Drie oude blikken speelgoed motoren omstreeks 1960, 1 maal Japan Police P.D, 1 maal China (opwindbaar) nr 602 ms 702, 1 maal China MF 115 met rubberen hoofd. 12-22cm Cond:G

Poppenkoetsje met popje
Resultaat: 160 EUR

Antiek poppenkoetsje omstreeks 1900 met celluloid popje met drie panelen met putti afbeeldingen, in goede staat 17x9x10cm

Carrera Exclusive Racebaan
Startprijs 100 EUR

Groot kavel met racebaan en accesoires van "Carrera Exclusive" met onder andere de volgende dozen (artikelnummers) met inhoud: 20100, 20404, 20509, 20581, 20411, 20511, 20502 en een "Tuning-kit". Onde...

Wilesco stoommachine
Resultaat: 45 EUR

Oude Wilesco blikken stoommachine 2e helft 20e eeuw in doos 15x15x22cm. Cond.: G

Grote pop
Resultaat: 72 EUR

Grote Duitse antieke porseleinen pop, Armand Marseille, nr 370 AM 9 Dep met gelede lichaam, in goede staat (kop heel) Cond:R/G 78cm

Pop, A.M.
Startprijs 90 EUR

Antieke Duitse porseleinen pop, Armand Marseille 370 A.m 2 Dep met porseleinen onderarmen en stoffen lichaam, 51cm Cond:G

Racebaan + RC auto
Startprijs 30 EUR

Twee delen speelgoed: 1x Racebaan in doos "Cartronic Plus Big Action Set" en 1x Nikko Porsche 935 Turbo Racing Special 1:12 radiografische auto. Beide delen niet getest op werking en eventueel missend...

Antieke kinder kruiwagen
Startprijs 40 EUR

Eikenhouten kinder-kruiwagen ca. 1900 in goede staat 80x32x34cm.

Groot kavel modelauto's
Resultaat: 60 EUR

Zeer groot kavel met ca. 200 (wellicht meer) delen speelgoed waaronder: Modelauto's (Matchbox, Corgi, Siku, Lesney, Politoys, etc.), modelvliegtuigen, vrachtwagens, en overige voertuigen. Allen in bes...

Set Schoenhut poppen
Startprijs 1.000 EUR

Zeldzame set schoenhut poppen en originele Volendammer klederdracht,houten klompen(herkomst Newark museum) Albert Schoenhut 1872-1935 USA Pensylvania. Deze poppen zijn voorzien van een ingegraveerde s...

2 Delen Steiff speelgoed
Resultaat: 30 EUR

Twee delen oud Duits Steiff speelgoed: 1x uil "Wittie" en 1x hond "Bazi". Beide met etiket en "Knopf" 10-14cm. Cond.: G

Doos met 13x Mahjongg spel
Startprijs 30 EUR

Kavel met 13 diverse oude Mahjongg spelen 20e eeuw 30x50x40cm. Cond.: G

11 Speelgoed auto's
Startprijs 30 EUR

Kavel met 11 speelgoedauto's: 5x Opel Zafira in doos (Minichamps), 1x Opel Zafira minichamps en 5x Mercedes (o.a. Conrad) 10-15cm. Cond.: G

Poppenwagen + 8 pors. popjes
Startprijs 50 EUR

Decoratieve kinderwagen met 8 porseleinen popjes 2e helft 20e eeuw 18-37cm Cond:G

Speelgoed paard op wielen
Startprijs 80 EUR

Dertiger jaren Engelse kinderduwezel op wielen, gemerkt: Trademark Chiltern Toys(1 oog mist) 50x52x22cm Cond:R/G

Poppenmeubel
Startprijs 100 EUR

Antiek poppenkastje, 1 derus met lade en spiegeldeur, vurenhout en berkenhout (bamboe effect) omstreeks 1900, in goede staat 49cm

3 Poppen fornuizen
Startprijs 50 EUR

Drie antieke speelgoedfornuizen, twee blikken en 1 gietijzeren(incompleet) 9-18cm Cond:R

Doos met 14x Mahjongg spel
Startprijs 30 EUR

Kavel met 14 diverse oude Mahjongg spellen 20e eeuw 30x50x40cm. Cond.: G

Poppen kastje
Resultaat: 25 EUR

Mahoniehouten 19e eeuws kinder keukenkastje in goede originele staat 56x39x15cm.

Knikkerspel
Resultaat: 15 EUR

Vooroorlogs knikkerspel omstreeks 1930 gemaakt van multiplex en spijkers 78x41x7cm Cond:G

4 Stoommachines
Resultaat: 95 EUR

Vier oude speelgoed stoommachines, 2e helft 20e eeuw, o.a. stoomwals Mamod(in doos) drie kleine stoommachines o.a Mamod 11-28cm Cond:R/G