26. Oktoberveiling 2015

Veiling op vrijdag 16 oktober 2015 van 16:00

Biedermeier fauteuil
Resultaat: 95 EUR

Antieke mahoniehouten Louis Philippe fauteuil omstreeks 1870 Cond:G 122x70x70cm

Eettafel
Startprijs 50 EUR

Oude uittrektafel (coulissentafel) mahoniehout fineer, 1e helft 20e eeuw, met een tussenblad en in goede staat. 110x73x196

Petit point stoeltje
Resultaat: 45 EUR

Oude barokstijl stoel met petit point stoffering 2e helft 20e eeuw, stijlmeubel,86x46x52 Cond:G

Antieke tafel
Startprijs 30 EUR

Gothische penantkast
Resultaat: 60 EUR

Barock commode
Resultaat: 160 EUR

Hollandse eikenhouten barok-commode ca. 1800 met bronzen beslag geheel staand op klauwpoten (1 achterpoot licht beschadigd) 77x88x53cm. Cond.: G

Eikenhouten wandconsole
Resultaat: 210 EUR

Achtiende/negentiende eeuwse eikenhouten gestoken Tudor stijl wandmeubel(renaissance) met twee lades en leeuwenkoppen ranken etc 105x77x145cm Cond:G

Groene zetel
Resultaat: 80 EUR

Groene zetel

Groene bank
Resultaat: 120 EUR

Groene bank

Houten bank
Startprijs 200 EUR

Duitse grenenhouten klepbank ca. 1850 in goede staat 185x89x55

Wortelnoten penantkastje
Startprijs 200 EUR