Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

26. Oktoberveiling 2015

Veiling op vrijdag 16 oktober 2015 van 16:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
EIken Jugendstil buffet 4048
EIken Jugendstil buffet

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Hoekkast met bolvormig glas 4049
Hoekkast met bolvormig glas

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Mahonie penantkast 4050
Mahonie penantkast

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Eiken 1-deurs broodspinde, 18e eeuw 4051
Eiken 1-deurs broodspinde, 18e eeuw

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Eiken hoekkast 4052
Eiken hoekkast

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Jugendstil sofa met inlegwerk 4053
Jugendstil sofa met inlegwerk

Resultaat:

550 EUR

Ingelegde vitrine 4054
Ingelegde vitrine
Startprijs 1.000 EUR
Verkocht
Barok commode 4055
Barok commode

Resultaat:

75 EUR

Verkocht
Naaitafeltje met hangoren 4056
Naaitafeltje met hangoren

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Wandconsole, marmeren blad 4057
Wandconsole, marmeren blad

Resultaat:

85 EUR

Verkocht
Bonheur 4058
Bonheur

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
Mahonie 2-deurs kast 1870, Willem III 4059
Mahonie 2-deurs kast 1870, Willem III

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Stoel met koppen 4060
Stoel met koppen

Resultaat:

160 EUR

Orgelgebogen secretaire 4061
Orgelgebogen secretaire
Startprijs 300 EUR
Verkocht
Vitrinekast, 2 laden 4062
Vitrinekast, 2 laden

Resultaat:

950 EUR

Verkocht
Salontafel 4063
Salontafel

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Mahoniehouten kist, rond deksel 4064
Mahoniehouten kist, rond deksel

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Mahonie biedermeier linnenkast 4065
Mahonie biedermeier linnenkast

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Hollands buffet 4066
Hollands buffet

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Mahoniehouten Louis Philippe commode 4067
Mahoniehouten Louis Philippe commode

Resultaat:

110 EUR

Wortelnoten bijzettafel op 3-spant poot 4068
Wortelnoten bijzettafel op 3-spant poot
Startprijs 175 EUR
Eiken barok secretaire ca. 1780 4069
Eiken barok secretaire ca. 1780
Startprijs 250 EUR
Verkocht
Eiken kast 4070
Eiken kast

Resultaat:

1.100 EUR

Verkocht
Notenhouten bureau met intarsia 4071
Notenhouten bureau met intarsia

Resultaat:

140 EUR