Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

26. Oktoberveiling 2015

Veiling op vrijdag 16 oktober 2015 van 16:00

afgesloten | Standaard veiling

Eiken tafel ca. 1920, Josef Seiler 4000
Eiken tafel ca. 1920, Josef Seiler
Startprijs 1.500 EUR
Verkocht
Duitse mahoniehouten secretaire 1820 4001
Duitse mahoniehouten secretaire 1820

Resultaat:

2.250 EUR

Mahonie hoekkast 4002
Mahonie hoekkast
Startprijs 600 EUR
Verkocht
Gestoken beren-bank 4003
Gestoken beren-bank

Resultaat:

750 EUR

Verkocht
Hollandse vitrinekast 4004
Hollandse vitrinekast

Resultaat:

800 EUR

Verkocht
Hollandse orgelgebogen vitrinekast ca. 1880 4005
Hollandse orgelgebogen vitrinekast ca. 1880

Resultaat:

800 EUR

Kersen biedermeier barokstijl meubel 4006
Kersen biedermeier barokstijl meubel
Startprijs 900 EUR
Verkocht
Eiken schrijftafel 1890 met figuren 4007
Eiken schrijftafel 1890 met figuren

Resultaat:

1.500 EUR

Verkocht
Barok commode 4008
Barok commode

Resultaat:

330 EUR

Verkocht
Mahonie Empire bank met intarsia 4009
Mahonie Empire bank met intarsia

Resultaat:

475 EUR

Verkocht
Mahonie kabinet 4010
Mahonie kabinet

Resultaat:

750 EUR

Eiken barok vitrinekast 4011
Eiken barok vitrinekast
Startprijs 700 EUR
2 Vergulde houten standaards 4012
2 Vergulde houten standaards
Startprijs 1.500 EUR
Verkocht
Wortelnoten barok secretaire 4013
Wortelnoten barok secretaire

Resultaat:

550 EUR

Wit gelakte Grutterskast 4014
Wit gelakte Grutterskast
Startprijs 800 EUR
Louis Seize vitrine opzetkast 4015
Louis Seize vitrine opzetkast
Startprijs 1.400 EUR
Verkocht
EIken kabinet 4016
EIken kabinet

Resultaat:

700 EUR

Verkocht
Betaaltafel, 18e eeuw 4017
Betaaltafel, 18e eeuw

Resultaat:

1.700 EUR

Eiken partnerdesk 4018
Eiken partnerdesk
Startprijs 300 EUR
Verkocht
Wortelnoten kabinet 4019
Wortelnoten kabinet

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Barok vitrine, stijlmeubel 4020
Barok vitrine, stijlmeubel

Resultaat:

330 EUR

Verkocht
Kabinet 4021
Kabinet

Resultaat:

850 EUR

Verkocht
Mahonie Empire Chaise Longue 4022
Mahonie Empire Chaise Longue

Resultaat:

650 EUR

Schwarzwalder vitrinekast 4023
Schwarzwalder vitrinekast
Startprijs 250 EUR