Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

26. Oktoberveiling 2015

Veiling op vrijdag 16 oktober 2015 van 16:00

afgesloten | Standaard veiling

Ivoren Geisha 5800
Ivoren Geisha
Startprijs 700 EUR
Ivoren uitgewerkte tand, Oriëntaals 5801
Ivoren uitgewerkte tand, Oriëntaals
Startprijs 1.500 EUR
Antiek ivoren pauwenschip 5802
Antiek ivoren pauwenschip
Startprijs 350 EUR
Verkocht
Ivoren krokodil met olifanten 5803
Ivoren krokodil met olifanten

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Antiek ivoren boedha 5804
Antiek ivoren boedha

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
2 Ivoren geisha's 5805
2 Ivoren geisha's

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Antieke ivoren geluksbol 5806
Antieke ivoren geluksbol

Resultaat:

150 EUR

Ivoren netsuke 5807
Ivoren netsuke
Startprijs 150 EUR
Antiek ivoren beeldje, Foo-Hond 5808
Antiek ivoren beeldje, Foo-Hond
Startprijs 100 EUR
Ivoren staande man 5809
Ivoren staande man
Startprijs 200 EUR
5 Delen ivoor/been 5810
5 Delen ivoor/been
Startprijs 100 EUR
Verkocht
Ivoren hoofd Egypte 5811
Ivoren hoofd Egypte

Resultaat:

80 EUR

Antieke ivoren uitgewerkte tand 5812
Antieke ivoren uitgewerkte tand
Startprijs 150 EUR
8 Miniatuur ivoren dieren 5813
8 Miniatuur ivoren dieren
Startprijs 120 EUR
Ivoren netsuke, 19e eeuw 5814
Ivoren netsuke, 19e eeuw
Startprijs 120 EUR
Verkocht
Antiek ivoren netsuke 5815
Antiek ivoren netsuke

Resultaat:

110 EUR

Netsuke bol, zeemeerminnen 5816
Netsuke bol, zeemeerminnen
Startprijs 90 EUR
Verkocht
Ivoren meisjeshoofd + hoofd met tooi 5817
Ivoren meisjeshoofd + hoofd met tooi

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Ivoren vogel en man 5818
Ivoren vogel en man

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Ivoren krokodil + hoofd op paal 5819
Ivoren krokodil + hoofd op paal

Resultaat:

50 EUR

3 Kleine netsuke's 5820
3 Kleine netsuke's
Startprijs 120 EUR
Antiek ivoren toren 5821
Antiek ivoren toren
Startprijs 150 EUR
Ivoren beeldje 5822
Ivoren beeldje
Startprijs 100 EUR
Benen scheepsdoos met afbeelding 5823
Benen scheepsdoos met afbeelding
Startprijs 80 EUR