22. Oktoberveiling 2014

Veiling op vrijdag 17 oktober 2014 van 02:00

Man met lendedoek
Resultaat: 55 EUR

Antiek Oosters ivoren figuur van man met lendedoek (mist iets in de handen) in goede staat 15cm.

2 Delen ivoor/kunststof
Resultaat: 50 EUR

Benen netsuke, kikker
Resultaat: 50 EUR

Oude Chinese benen netsuke, voorstellend een kikker bij een kool, 1e helft 20e eeuw 4,5cm. Cond.: G

Olifant van hoorn
Resultaat: 35 EUR

Oude handgesneden olifant van hoorn 20e eeuw, 21cm. Cond.: G

2 Ivoren olifanten
Resultaat: 30 EUR

Ivoren vaas
Resultaat: 30 EUR

Ivoren tafeltje
Resultaat: 30 EUR