Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

22. Oktoberveiling 2014

Veiling op vrijdag 17 oktober 2014 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Standaard, 4 stokken
Resultaat: 500 EUR

Oude houten wandelstokken-standaard met daarbij 4 wandelstokken: 1x antiek met ivoren grip, 1x met imitatie ivoor, 1c antiek met ivoren Zuid Amerikaanse buste en 1x antiek met porseleinen handvat 100x...

Ivoren beeld, wijsheer
Resultaat: 375 EUR

Chinees ivoren wijsheer met kraanvogel ca. 1900 in goede staat 24cm.

Ivoren geisha
Resultaat: 260 EUR

Grote antieke ivoren Chinese geisha met lotusbloem in goede staat 23cm.

Benen wandelstok
Resultaat: 175 EUR

Antieke benen wandelstok met als handvat een zittende pijprokende man in goede staat 92cm.

Ivoren paradijsvogel
Resultaat: 150 EUR

Antieke Chinese ivoren paradijsvogel op stam op houten sokkel, in goede staat 17cm.

Ivoren pot
Resultaat: 150 EUR

Zeer grote ivoren vaas met figurendecor in goede staat 37xø11cm.

Ivoren geisha
Resultaat: 150 EUR

Antieke ivoren geisha met lotusbloem in goede staat 21cm.

Ivoren slagtand
Resultaat: 150 EUR

Grote antieke ivoren bewerkte slagtand met ebbenhouten voet en olifantendecor in goede staat 17x50x7,5cm.

Ivoren beeld, dame
Resultaat: 150 EUR

Antiek Oosters ivoren gesneden figuur, voorstellend een Oosterse vrouw met strijkinstrument ca. 1900 in goede staat 16,5cm.

Ivoren buste, vrouw
Resultaat: 140 EUR

Antieke Afrikaanse ivoren buste met hoofdbedekking 24,5cm. Cond.: G

Benen thorapointer
Resultaat: 140 EUR

Benen thorapointer (jat) ca. 1900 in goede staat 19cm.

Ivoren krokodil
Resultaat: 135 EUR

Groot antiek ivoren figuur, voorstellend een krokodil met open bek in goede staat 44xø4cm. Cond.: G

Ivoren wereldbol
Resultaat: 130 EUR

Japans/Chinees ivoren voorwerp ca. 1880. Bewerkte standaard met drakenmotief en 4 draaibare opengewerkte ballen in elkaar verwerkt. Vermoedelijk een spel (stukje bij de voet mist) 23cm. Cond.: R-G

Ivoren handvat, 19e eeuw
Resultaat: 110 EUR

Chinees ivoren 19e eeuws handvat met voorstelling van een man en vrouw bij muur 14cm. Cond.: G

Gestoken tand, 19e eeuw
Resultaat: 110 EUR

Antieke ivoren handgesneden tand met decor van krokodil, slang en overige figuren in goede staat 34x6x5cm.

Hoornen Chinees
Resultaat: 110 EUR

Oude Chinese hoornen handgesneden cup met decor van landschap en figuren 1e helft 20e eeuw, 6x13,5xø12cm. en 6x15,5xø12cm.

Benen varken
Resultaat: 100 EUR

Chinese antieke 19e eeuwse benen netsuke, voorstellend een varken met zeug 5,5cm. Cond.: G

Man op kruk, 19e eeuw
Resultaat: 95 EUR

Antiek Oosters ivoren vrouwelijk figuur met stamper in goede staat 17cm.

Benen netsuke, ratten
Resultaat: 90 EUR

Oude benen Chinese netsuke, voorstellend ratten 1e helft 20e eeuw 4xø3cm. Cond.: G

Hoornen Chinees
Resultaat: 90 EUR

Oude Chinese hoornen handgesneden cup met decor van landschap en figuren 1e helft 20e eeuw, 6x13,5xø12cm. en 6x15,5xø12cm.

Ivoren okimono
Resultaat: 90 EUR

Antiek 19e eeuws Chinees ivoren figuur (okimono), voorstellend een Chinese man met kind en perkament. 8cm. Cond.: G

Ivoren schaal met wapen
Resultaat: 75 EUR

Ivoren 19e eeuwse bureau- pennenhouder met gegraveerd monogram in goede staat 7x20x13cm.

Potvis tand
Resultaat: 65 EUR

Originele potvis tand in de vorm van een pinguïn ca. 1930 (stukje snavel beschadigd) 11cm. Cond.: R-G

Ivoren Corpus Christie
Resultaat: 60 EUR

Ivoren kruis met Corpus Christie van bakeliet (of een ander materiaal) ca. 1900 24x14x4cm. Cond.: G