Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

22. Oktoberveiling 2014

Veiling op vrijdag 17 oktober 2014 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Klapmuts kom
Resultaat: 3.600 EUR

Zeldzame Chinese 17e eeuwse Kang Xi klapmuts kom (Ching Dynasty), fijn gedecoreerd met figurendecors rondom en binnenin. Gesigneerd en in uitstekende staat 9,8xø20,4cm.

Fam Rose kom Guang Xu
Resultaat: 1.900 EUR

Grote Chinees porseleinen familie roze kom ca. 1900. Verso gesigneerd met fijn geschilderd bloemendecor en groene binnenkant. Quang Xu in goede staat 9xø20cm.

Penselenvaas
Resultaat: 1.800 EUR

Grote antieke Chinees porseleinen penselenvaas in kang Xi stijl met rondom geschilderde fgiurendecors en tekens op de bodem. 16,7xø18,3cm.

Penselenpot
Resultaat: 1.550 EUR

Grote oude Chinees porseleinen penselenpot Kang Xi. Gemerkt en rondom met figurendecor in goede staat 13,5xø18,5cm.

2 Kang Xi borden
Resultaat: 1.500 EUR

Twee zeldzame 17e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi borden met decor van figuren in interieur. Achterkant gesigneerd en met decor van landschappen. Vermoedelijk Ching Dynasty. Beide in goede staat ø2...

Meissen tafelstuk
Resultaat: 1.300 EUR

Grote Duitse Meissen porseleinen pronkschaal ca. 1900 (Knauf) met putti en floraal opgewerkt decor. Minimale chips bloembladeren 40x23x18cm. Cond.: R-G

Gemberpot, drakendecor
Resultaat: 1.100 EUR

Grote oude Chinees porseleinen gemberpot met drakendecor 1e helft 20e eeuw (gemerkt) 23,5xø20cm. Cond.: G

Blauw/witte vaas
Resultaat: 1.100 EUR

Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen vaas, gemerkt met floraal decor in goede staat 40xø27cm.

2 Aardewerken koeien
Resultaat: 1.000 EUR

Twee 18e eeuwse Delfts keramieken koeien met melkers (mogelijk ouder), mooie set Delfts wit met minimale beschadigingen 17x23x10cm. en 18x20x12cm. Cond.: G

Fam Rose vaas
Resultaat: 850 EUR

Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Cheng Lung siervaas met diverse decors en goud-decoratie 29cm.

Kang Xi schaal
Resultaat: 800 EUR

Chinees porseleinen kom Kang Xi 17e-18e eeuw, gemerkt met bamboe in landschapsdecor (1 chip) 7,5xø15,7cm. Cond.: G

Grote vaas, Tsjechië
Resultaat: 800 EUR

Grote oude porseleinen vaas, gemerkt Czernichow 3/9 1924 (Rusland?) met floraal decor 42,5xø21cm. Cond.: G

2 Grote Chinese schotels
Resultaat: 750 EUR

Twee zeer grote Chinees porseleinen Kang Xi gelobde schotels 16e eeuw met zeldzaam karperdecor. Beide beschadigd ø41cm. en ø41,5cm. Cond.: R

Chinese siervaas
Resultaat: 700 EUR

Oude Chinese terracotta siervaas met druivenrankendecor en tekst. Gesigneerd op de bodem 35xø15cm. Cond.: G

2 Perzische vaasjes
Resultaat: 650 EUR

Twee antieke Perzische keramieken schaaltjes: 1x klein (19e eeuw?) en 1x groot met decor en groen-geel glazuur 18e eeuw (of ouder), gelijmd. 11-ø19cm. Cond.: R-G

Wierook brander 19e eeuw
Resultaat: 600 EUR

Wierookbrander 18e eeuw met bruin glazuur ne gezichten rondom. Staand op olifantenpoten (gemerkt) 24x18xø8cm. Cond.: G

Chinees jade tempel
Resultaat: 550 EUR

Oude Chinese jade tempel dekselvaas met drakenkoppen en floraal decor 20e eeuw (minimale chips) 90cm. Cond.: G

Penselenpot 19e eeuw
Resultaat: 550 EUR

Chinees porseleinen 19e eeuwse penselenpot met rondom figurendecor met tafel en vazen 15xø12cm. Cond.: G

Grote schotel, 18e eeuw
Resultaat: 500 EUR

Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen schotel, gesigneerd en met floraal decor (2 oude haarlijnen) ø38,5cm. Cond.: R

7 Chinese borden
Resultaat: 480 EUR

Zeven 18e eeuwse Chinees porseleinen schotels met tuin- en insectendecor (1x gaaf, verder lichte randschades en 1x bord met haarscheur) ø22cm. Cond.: R

Yixing trekpotje
Resultaat: 450 EUR

Oud Chinees Yixing trekpotje (8 kantig) met Foohond op het deksel (stukje weg) 1e helft 20e eeuw (of ouder) 13x19x12,5cm. Cond.: R

Grote schotel, 18e eeuw
Resultaat: 425 EUR

Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen schotel met decor van bamboe en tuin (1 minimale chip) ø37,8cm. Cond.: G

Blauwe pijpvaas
Resultaat: 425 EUR

Grote oude Chinees porseleinen pijpvaas met blauw glazuur 1e helft 20e eeuw in goede staat 28xø15cm.

Grote schotel, 18e eeuw
Resultaat: 400 EUR

Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen schotel met floraal decor in coullissen (lichte randschades) ø37,2cm. Cond.: R-G