Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

22. Oktoberveiling 2014

Veiling op vrijdag 17 oktober 2014 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Russische pastel, naakte vrouw
Resultaat: 7.000 EUR

Gesigneerd Z. Serebria Losta (Serebriakova) Marracech 1932, pastel op papier, halfnaakte liggende vrouw 50x70cm. Cond.: G

Russisch portret
Resultaat: 5.000 EUR

Russische School 19e eeuw (onduidelijk gesigneerd, K. Canoba/Cauoba?), gemengde techniek op papier, damesportret 28x34cm. Cond.: G

Schilderij, branding
Resultaat: 1.900 EUR

Gesigneerd C. (Constantin) Westschiloff ?ca. 1930 ( 1877 - 1945 Russische School), olieverf op linnen, branding bij avond 110x70cm. Cond.: G

Aquarel, Mesdag
Resultaat: 1.500 EUR

Hendrik Willem Mesdag (Groningen 1831 - 1915 Den Haag), aquarel op papier, Hollandse bomschuiten op zee 19,5x14cm. Cond.: G

Schilderij, vrouw met sigaret
Resultaat: 1.350 EUR

F. Krause 1911 (Duitse School), olieverf op linnen, liggend vrouwelijk naakt met sigaret Cond.: G

Russisch portret met cactus
Resultaat: 1.100 EUR

Nabec Kopun? ca. 1930 (Russische School), olieverf op linnen, portret van een heer 100x85cm. Cond.: G

Schilderij, meisje met hond
Resultaat: 1.100 EUR

Calzelari (Italiaanse School), olieverf op koper, dame met hond 15x20cm. Cond.: G

G. Diepeveen, Symfonie Haydn
Resultaat: 875 EUR

Gerard Diepeveen, olieverf op linnen, stilleven Symfonie Haydn 50x70cm. Cond.: G

C. Verschuur
Resultaat: 825 EUR

C. Verschuur (Cor Bouter, Gouda 1888 - 1966 Den Haag), olieverf op paneel, polderlandschap met koeien 27x22cm. Cond.: G

Edzard Koning
Resultaat: 800 EUR

Edzard Willem Koning (Winschoten 1869 - 1954 Den Haag), olieverf op linnen, gezicht op kasteel (verso annotatie) 50x36cm. Cond.: G

Schilderij, bijbelse voorstelling
Resultaat: 800 EUR

Ongesigneerd 17e-18e eeuw, olieverf op paneel, religieuze voorstelling 60x48cm. Cond.: G

Russisch gesigneerd, stilleven
Resultaat: 800 EUR

Russische School 1952 (onduidelijk A. Tepacunof?), olieverf op linnen, stilleven met fruit, zonnebloem etc. 73x89cm. Cond.: G

Edzard Koning
Resultaat: 800 EUR

Edzard Willem Koning (Winschoten 1869 - 1954 Den Haag), oud Gronings poorthuisje

V. Kaplan
Resultaat: 750 EUR

V. Kaplan 2007 (Duitse School), olieverf op linnen, kubistisch stilleven met wodkafles 40x40cm. Cond.: G

Tekening, paard
Resultaat: 700 EUR

Schilderij ca. 1900 (Russische School?) K11B, tekening op papier, paardenstudie 37x25cm. Cond.: G

Schilderij, kermispaard
Resultaat: 650 EUR

Gerard Hordijk (Den Haag 1899 - 1958 Amsterdam), olieverf op linnen, kermisp[aard in de manege 46x33cm. Cond.: G

Schilderij, boten op meer
Resultaat: 650 EUR

Gesigneerd G. Lapchine ca. 1930, olieverf op linnen, vissersboten op zee 66x99cm. Cond.: G

Schilderij, van Noort
Resultaat: 600 EUR

Van Noort, olieverf op linnen, strandgezicht Zandvoort met figuren 60x80cm. Cond.: G

Winter, monogram
Resultaat: 525 EUR

Onduidelijke monogram, olieverf op linnen, Hollands ijspret met vele figuren 60x40cm. Cond.: G

Schilderij, Molenaar
Resultaat: 500 EUR

Johannes Petrus Molenaar (Rotterdam 1914 - ) (leerling van Mastenbroek), olieverf op linnen, havengezicht van Rotterdam 90x50cm. Cond.: G

Drieluik, Madonna met kind
Resultaat: 500 EUR

Zeldzaam handgeschilderd religieuze Tryptichon op papier (naar 15e eeuws voorbeeld) o.a: Sanchus Donatianus, Ave Regina Angelorum, St. Joannes Batista, 55x43x4cm. Cond.: G

C. van Rooyen
Resultaat: 450 EUR

C. van Rooyen ca. 1980 (Rotterdam 1945 - ), olieverf op linnen, markttafereel met vele figuren 50x60cm. Cond.: G

Gouache
Resultaat: 425 EUR

Gesigneerd Schwitters/Schwetters? ca. 1930 (Duitse School), collage op papier 9x12cm. Cond.: G

C. Noltee
Resultaat: 400 EUR

Cor Noltee (1903 - 1967), olieverf op linnen, vrouw bij huisje 24x18cm. Cond.: G