Drie oude Indonesische houtgesneden figuren 2e helft 20e eeuw 17-21cm. Cond.: G
Twee oude Afrikaanse houtgesneden figuren 20e eeuw in goede staat 61-70cm.
Oude keramieken buste van E. Patris (België) ca. 1920 op zwart marmeren voet. Neus beschadigd 39x13x11cm. Cond.: R
Oude bronzen zeemeermin op steen 20e eeuw 12x11x9cm. Cond.: G
Drie oude Chinese houtgestoken figuren 20e eeuw, voorstellend waterbuffels met figuren (glazen ogen) 12-21cm. Cond.: G
Twee oude Indonesische houtgesneden figuren 20e eeuw van pallisanderhout 31-32cm. Cond.: G
Twee oude Chinese houtgesneden figuren met koperdraad inleg 20e eeuw in goede staat 28-30cm.
Bronsje van een jongen met hoed en rugzak 19e eeuw. Deel van een groter figuur H.: 7cm. Cond.: G
Twee Indonesische houtgesneden bustes 20e eeuw in goede staat 20-21cm.
Oud roodkoperen wandreliëf met houten omlijsting, gesigneerd Kapnga, voorstellend een slaaf met handboeien 20e eeuw 60x50cm. Cond.: G