Twee antieke Hollands zilveren tasbeugels (Één met extra binnenbeugel), jaarletter U: 1854, MT: Abraham Jans Westers - Nieuwe Pekela. Beiden 835/000, samen ca. 68gr. L.: 10cm. Cond.: G
Zilveren maliënkolder beursje met 2e binnenvak, 800/000. Beugelbreedte 6.5cm., ca. 56gr., behoeft reparatie.
Kristallen glaasje op zilveren (835/000) voet, Mr. W. Burger & Zn - Haarlem en 1x kristallen glas met florale graveringen van pauwen op zilveren (835/000) voet, Mr. M.A.M. v/d Bersselaar - Udenhout
Zilveren (835/000) kinderlepel met Haags lof. Mr. J.M. van Kempen - Voorschoten anno 1917
Twee delen zilver: 1x klein rond fotolijstje (ø4cm.) en 1x een Z2 835/000 gekeurde lepel met getordeerde steel en gekroond met een bal. Lepel is ca. 18gr., L.: 13cm. Cond.: U
Antieke zilveren (835/000) theeduim met gecontourneerde bak en steel, voorzien van scherpe graveringen (als nieuw). Mr. A. Kuylenburg Schoonhoven anno 1873
Stel sierkurken met zilveren (835/000) doppen met dubbele parelrand
Zilveren schenksierkurk voorzien van belastingteken V, 835/000 Cond.: U
Bijzonder stel zilveren kaviaarlepeltjes met deels getorste stelen en met knoppen (onduidelijke merken)
Kavel met 6 delen zilver: antiek tasbeugeltje, jaarletter K: 1869 en 4 servetbanden en een vingerdoekring 800-835/000 ca. 145gr. (samen) Cond.: U
Zilveren (835/000) natfruitschep met ronde ajourgezaagde bak en fraaie steel, bekroond door een zg. driemaster VOC schip, Nederlands gekeurd ca. 1900.
Stel zilveren (835/000) kwastlepels met getorste stelen en ronde bolle knoppen. Mr. G.C. Reeser - 's Gravenhage anno 1899
Kristallen glas op zilveren voet (Hollands) met inscriptie op de voet "Ter gedachtenis uwer kinderen, 1891". 835/000 18xø6,5cm. Cond.: U
Frans Frionet bestek ca. 1900, bestaande uit 12 vorken en 12 lepels in rococo stijl (plated) 20e eeuw Cond.: G
Zilveren (835/000) miniatuur van een schoorsteenveger met hoge hoed en ladder met kat, Nederlands gekeurd
Zilveren (835/000) miniatuur van een staande vrouw aan het werk bij karnton. Mr. J. Niekerk - Schoonhoven anno 1979.
Twee zilveren (835/000) miniaturen: 1x staande beer en 1x fazant, Nederlands gekeurd
Zilveren (835/000) klontentang met fraaie klauwpoten, Mr. Schoorl - Zilver N.V. Amsterdam/Loenen ca. 1960
Fraaie antieke Engelse zilveren (835/000) klontentang, geheel glad anno 1818
Vijf antieke fruitmesjes met zilveren heft, aan beide kanten met cartouches L.: 19cm. Cond.: G
Groot kavel antiek plated o.a: 1x theekan, lepels, borstels, blik etc. (o.a. Jugendstil) Cond.: R-G
Kavel divers antiek plated ca. 1900 o.a: reisnecesaire in doosje, vorkjes en losse Jugendstil delen 15-20cm. Cond.: R-G
Geslepen kristallen roomkan met oor en voorzien van kruis- en waaierslijpsel. geheel staand op ronde zilveren (835/000) voet met parelrand. Mr. J.C. Bunjes - Amsterdam ca. 1890 (ø6cm.)