Gerard Diepeveen 20e eeuw (Enschede), olieverf op linnen, gemaskerde Oosterse vrouw 30x30cm. Cond.: G
H. Dittmar (Duitse School), olieverf op linnen, Tiroler Taverne met drinkebroeders 50x60cm. Cond.: G
W. Kingerspissen? (Duitse School), olieverf op linnen, riviergezicht met vissers 50x40cm. Cond.: G
Wolfgang Oppermann nr. 3/5 1968 ( Duitsland 1944 - ), lithografie op papier, moderne compositie 51x66cm. Cond.: G
Ongesigneerd, litho op papier, moderne compositie 33x50cm. Cond.: G
Tekening (potlood op papier) 17e-18e eeuw, portret Diana 32x24cm. Cond.: R-G
Ongesigneerd 50-er jaren, gouache op papier, figuren op terras 50x32cm. Cond.: G
Jan Kelderman, olieverf op linnen, Mediterraanse kustplaats 50x70cm. Cond.: G
Ongesigneerd 20e eeuw, olieverf op paneel, herenportret naar voorbeeld 15e eeuw 19x14cm. Cond.: G
Ongesigneerd ca. 1960 (verso Avis Hermetis), gouache op papier, moderne compositie 13x15cm. Cond.: G
Tekening op papier (rood potlood) 18e eeuw, mannelijk naakt 29,5x18cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd 20e eeuw, olieverf op linnen, naakte dame 105x80cm. Cond.: G
H.H. Ros (of Roll) ca. 1930, olieverf op linnen, duinlandschap met boerderij 40x60cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd 80-er jaren, olieverf op paneel, abstracte compositie 45x36cm. Cond.: R-G
Ets op papier 18e eeuw door S. Fokke sculp G. van Kuik, ad vir. del. Voorstellend een vliegende eekhoorn (aquatint) 23x17,5cm.
Sepia op papier (aquarel) 18e-19e eeuw, voorstellend een wasvrouw steunend op stok 28x16cm. Cond.: G
Ejan Johanson (Zweedse School), olieverf op linnen, boerderij met pad 29x12cm. Cond.: G
Ets, aquatint op papier 18e eeuw, voorstellend een vrouw met kinderen door Cahier en gegraveerd door Jean Francois Janinet 1752-1814 22x29cm.
H. van 't Hoog, olieverf op linnen, bloemstilleven 50x40cm. Cond.: G