Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

21. Juliveiling 2014

Veiling op vrijdag 4 juli 2014 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Schilderij Diepeveen, 30x30
Resultaat: 30 EUR

Gerard Diepeveen 20e eeuw (Enschede), olieverf op linnen, gemaskerde Oosterse vrouw 30x30cm. Cond.: G

Schilderij, mensen in kroeg
Resultaat: 35 EUR

H. Dittmar (Duitse School), olieverf op linnen, Tiroler Taverne met drinkebroeders 50x60cm. Cond.: G

Schilderij, berg met rivier
Startprijs 30 EUR

W. Kingerspissen? (Duitse School), olieverf op linnen, riviergezicht met vissers 50x40cm. Cond.: G

Wolfgang Oppermann
Resultaat: 30 EUR

Wolfgang Oppermann nr. 3/5 1968 ( Duitsland 1944 - ), lithografie op papier, moderne compositie 51x66cm. Cond.: G

Felix Albrecht
Resultaat: 30 EUR

Felix Albrecht 69 (Duitse School), prent op papier, spotprent veilingmeester met kar 31x15cm. Cond.: G

Houtsnede
Resultaat: 30 EUR

Houtsnede ca. 1920 (onduidelijke signatuur, Martin ....), houtsnede op papier 31x56cm. Cond.: G

Litho, ongesigneerd
Startprijs 30 EUR

Ongesigneerd, litho op papier, moderne compositie 33x50cm. Cond.: G

Tekening Diana, 18e eeuw
Startprijs 30 EUR

Tekening (potlood op papier) 17e-18e eeuw, portret Diana 32x24cm. Cond.: R-G

Schilderij, B.H.
Startprijs 30 EUR

B.H. 1916, olieverf op linnen, stilleven 15x20cm. Cond.: G

Ongesigneerd, terras met figuren
Resultaat: 90 EUR

Ongesigneerd 50-er jaren, gouache op papier, figuren op terras 50x32cm. Cond.: G

Jan Kelderman
Resultaat: 30 EUR

Jan Kelderman, olieverf op linnen, Mediterraanse kustplaats 50x70cm. Cond.: G

Herenportret
Resultaat: 30 EUR

Ongesigneerd 20e eeuw, olieverf op paneel, herenportret naar voorbeeld 15e eeuw 19x14cm. Cond.: G

Moderne gouache
Startprijs 30 EUR

Ongesigneerd ca. 1960 (verso Avis Hermetis), gouache op papier, moderne compositie 13x15cm. Cond.: G

Tekening, mannelijk naakt
Startprijs 30 EUR

Tekening op papier (rood potlood) 18e eeuw, mannelijk naakt 29,5x18cm. Cond.: G

Schilderij, naakt
Resultaat: 50 EUR

Onduidelijk gesigneerd 20e eeuw, olieverf op linnen, naakte dame 105x80cm. Cond.: G

Schilderij, H.H. Roll
Startprijs 30 EUR

H.H. Ros (of Roll) ca. 1930, olieverf op linnen, duinlandschap met boerderij 40x60cm. Cond.: G

Onduidelijk gesigneerd, modern
Startprijs 30 EUR

Onduidelijk gesigneerd 80-er jaren, olieverf op paneel, abstracte compositie 45x36cm. Cond.: R-G

Portret, 18e eeuw
Startprijs 30 EUR

Potlood tekening op papier 18e eeuw 35x22cm. Cond.: G

Gravure, vliegende eekhoorn
Startprijs 30 EUR

Ets op papier 18e eeuw door S. Fokke sculp G. van Kuik, ad vir. del. Voorstellend een vliegende eekhoorn (aquatint) 23x17,5cm.

Sepia, wasvrouw
Startprijs 30 EUR

Sepia op papier (aquarel) 18e-19e eeuw, voorstellend een wasvrouw steunend op stok 28x16cm. Cond.: G

Schilderij, Ejan Johanson
Startprijs 30 EUR

Ejan Johanson (Zweedse School), olieverf op linnen, boerderij met pad 29x12cm. Cond.: G

Ets, cahier de principes
Startprijs 30 EUR

Ets, aquatint op papier 18e eeuw, voorstellend een vrouw met kinderen door Cahier en gegraveerd door Jean Francois Janinet 1752-1814 22x29cm.

v. Hooij, stilleven
Resultaat: 50 EUR

H. van 't Hoog, olieverf op linnen, bloemstilleven 50x40cm. Cond.: G

Landkaart 17e eeuw, Canaan
Resultaat: 60 EUR

Landkaart 17e eeuw, ingekleurde ets op papier, "De Gelegenheyt van 't paradijs en 't land 't Canaan, mitsgaders D'eerst bewoonde land der patrirchen uyt de H. schrifture en verscheyden Anotoren bij en...