Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

21. Juliveiling 2014

Veiling op vrijdag 4 juli 2014 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Glazen vaas, zilv. overlay
Startprijs 45 EUR

Grote oude glazen vaas met zilver-overlay en decor van bloemenranken (overlay is sleets) 33xø15cm. Cond.: R-G

Lalique lamp
Resultaat: 40 EUR

Oude Franse Lalique glazen tafellamp 2e helft 20e eeuw (1 chip af) 42x16x16cm. Cond.: R

2 Glazen plafoniere kappen
Startprijs 50 EUR

Twee grote antieke Art Deco matglazen plafoniere lampekappen ca. 1920 (minimale chip) ø34cm. Cond.: G

Glazen voet schaal
Resultaat: 90 EUR

Glazen kelk, mondgeblazen ca. 1910 Glasfusing (mooie techniek) in goede staat 12,5xø12cm.

Glazen schotel, Rusland
Startprijs 50 EUR

Geslepen glazen schotel ca. 1900 (Rusland?) met floraal gouddecor ø27,7cm. Cond.: G

2 Glazen snuffbottles
Startprijs 50 EUR

Twee oude Chinese glazen snuifbottles (Peking glas?): 1x met blauwe kikker en 1x met drakendecor 20e eeuw 6cm. Cond.: G

2 Glazen snuffbottles
Startprijs 50 EUR

Twee oude Chinese glazen snuifbottles (Peking glas?): 1x met groen zwaandecor en 1x met groen kooldecor 20e eeuw 7-7,5cm. Cond.: G

3 Coupes
Resultaat: 50 EUR

Drie delen oud kristal/glas 20e eeuw: 1x waaierkristallen dekselcoupe (minimale chips), 1x kristallen dekselcoupe lichtgroen (spanningsscheurtjes) en 1x amandelgeslepen dekselcoupe (goed). tevens 1 lo...

3 Murano asbakken, clowns
Startprijs 50 EUR

Drie oude Murano glazen clown-asbakken 2e helft 20e eeuw (1 stukje aangelijmd) 14x10x11cm. en 14x14x13cm. Cond.: R-G

Kunstglazen schaal
Startprijs 50 EUR

Moderne mondgeblazen glazen vaas ca. 1980, vermoedelijk Italië in goede staat 13x13cm.

Vaas, Goebel
Startprijs 50 EUR

Moderne Goebel design vaas met een Vincent van Gogh voorstelling ca. 1980 in goede staat 32x18x10cm.

2 Glazen vogels
Startprijs 50 EUR

Twee oude mondgeblazen glazen vogels 2e helft 20e eeuw (1 vogel kam afgeboken) 29-44cm. Cond.: R-G

2 Delen glaswerk (kunstglas)
Resultaat: 50 EUR

Twee delen modern glaswerk ca. 1988 "K en K Styling" in goede staat 21,5xø15cm. en 14xø30cm.

Schaal, Kosta Boda
Resultaat: 60 EUR

Moderne glazen Costa Boda fruitschaal, blauw/violet met waaierdesign en gele omranding in goede staat 9,5xø35cm. Cond.: G

Glazen bord
Startprijs 50 EUR

Oud gebrandschilderde glazen schotel met landschapsvoorstelling en tekst "Dan woont heerlijkheid in ons land, zij ontmoeten elkander genade en waarheid gerechtheid en vrede zij kussen elkaar ps. 85 ve...

Vaas, Max Verboeket
Startprijs 60 EUR

Oude glazen vaas door Max Verboeket Maastricht 22x19x14cm. Cond.: G

2 Glazen voetschalen
Startprijs 60 EUR

Twee antieke glazen tafel-presenteerschalen met gouddecor ca. 1880 20xø23cm.Cond.: G

Karaf + 6 glazen
Startprijs 60 EUR

Antieke karaf-set van 6 Roemer glazen voor wijn met wijnrankendecor ca. 1900 (Duitsland), 1 minimale chip 15-37cm. Cond.: G

Geslepen karaf
Startprijs 60 EUR

Antieke geslepen karaf met geëtst floraal slijpsel, naam Carl Schultze wapenschild met staande leeuwen en jaar 1824. Voorzien van tinnen montuur met schroefdop.

Murano clown
Startprijs 60 EUR

Grote oude Murano glazen clown in goede staat 38cm.

2 Glazen vazen, Malta
Resultaat: 60 EUR

Twee oude glazen bolvazen van Malta; 1x floraal decor 14xø11cm. en 1x glasfusing 14xø10cm. Cond.: G

Vaas, Maastricht
Startprijs 60 EUR

Grote kristallen vaas van Max Verboeket Maastricht ca. 1980 in goede staat 27x27x20cm.

2 Opaline vazen
Resultaat: 60 EUR

Twee 19e eeuwse opaline glazen vazen met handbeschilderd bloemendecor in goede staat 33x15xø13cm.

Duitse pronkkaraf
Startprijs 70 EUR

Aparte oude/antieke mondgeblazen pronkkan met deksel in de vorm van een zwaan. Decor van goud en flora met ribbels en noppen (gesigneerd) 38x17x11cm. Cond.: G