Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

21. Juliveiling 2014

Veiling op vrijdag 4 juli 2014 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

9 Delen kristal
Resultaat: 30 EUR

Negen delen oud facetgeslepen kristal o.a; 2 schalen met plated rand, 4 schaaltjes met geschulpte rand en 3 schaaltjes met geribbelde rand 1e helft 20e eeuw ø14-21cm. Cond.: G

6 Glazen lampenkappen
Startprijs 30 EUR

Zes oude matglazen lampenkappen 20e eeuw in tulpvorm 9,5xø15cm. Cond.: G

3 Delen glaswerk
Startprijs 30 EUR

Drie delen glaswerk 2e helft 20e eeuw: 1x dolfijn Kosta Boda (chip) en 1x mondgeblazen fluitglazen (1x groot paars en 1x klein rood) 17-35cm. Cond.: R-G

Kristal set
Resultaat: 50 EUR

Vierdelige antieke waaierkristallen set bestaande uit: tablet, 2 glazen en schenkkan (1 minimale chip) 22-29x13cm. Cond.: G

Glas met bloemen
Resultaat: 30 EUR

Oude Boheems kristallen beker met decor van goud en bloemen. Gemaakt van geslepen blauw en neutraal glas ca. 1930 14,5xø11cm.

2 Glazen kandelaars
Resultaat: 30 EUR

Twee 19e eeuwse amandelgeslepen glazen kaarskandelaars met minimale chips 26cm. Cond.: R-G

3 Delen glaswerk
Resultaat: 30 EUR

Drie delen oud glaswerk 1e helft 20e eeuw: 2x Art Deco vaas (1x bloemdecor, 1x tweekleurig ) en 1x wit opaline glazen vaas (handbeschilderd met bloemen en vogeldecor) 17-25cm. Cond.: G

Glazen inktstel
Resultaat: 30 EUR

Oude Art Deco glazen inktstel met koperen afsluiten ca. 1930 in goede staat 11x23,5x13cm.

Gegraveerde vaas
Startprijs 30 EUR

Oude gegraveerde vaas ca. 1980, monogram C.B. met romantische voorstelling van knielende man bij vrouw 22xø7,5cm. Cond.: G

Kristallen kolomkandelaars
Resultaat: 45 EUR

Stel geslepen kristallen kolomkandelaars, ieder met 5 geslepen kristallen pegels, H.: 22cm.

Kristallen tazza
Startprijs 30 EUR

Geslepen kristallen tazza (kleine randschade) op fraaie poot met ronde voet en geslepen ster op de bodem 22xø24cm.

Kristallen tafeltje
Resultaat: 35 EUR

Zware geslepen kristallen console-tafel ca. 1900, ideaal te gebruiken voor het decoreren van divers kleingoed en zilver. 11xø25cm. Cond.:G

5 Delen glaswerk
Startprijs 35 EUR

Vijf delen oud glaswerk 20e eeuw: 1x roze schaal (onduidelijk gesigneerd), 1x melkglazen schaal ca. 1930, 1x groenglazen schaal ca. 1930, 1x cassis/blauwe schaal en 1x geel glazen schaal ca. 1950 (chi...

Glazen tafelstuk
Startprijs 35 EUR

Amandelgeslepen 19e eeuws kristallen tafelstuk met goudrand in goede staat 22xø21cm.

2 Glazen
Resultaat: 35 EUR

Twee oude/antieke Boheemse kristallen bekers ca. 1900-1930: 1x blauw en neutraal amandelgeslepen en 1x blauw neutraal en gouddecor 15-19cm. Cond.: G

Murano spiegel
Startprijs 35 EUR

Oude Venetiaanse glazen spiegel 2e helft 20e eeuw (1 bloem linksonder mist) 42x31cm. Cond.: R

Glazen schaal
Startprijs 40 EUR

Glazen schaal ca. 1900 met handgeschilderd floraal decor in goede staat 10xø30cm.

Gekleurd glas
Startprijs 40 EUR

Grote oude mondgeblazen roemer glas met noppen 1e helft 20e eeuw in goede staat 20xø13cm.

3 Flessen, groen glas
Resultaat: 220 EUR

Drie antieke glazen flessen: 1x 17e-18e eeuwse groene bolle fles en 2x 19 eeuwse 4-kantige flessen 17xø13cm. en 23x7x7cm. Cond.: G

Amandelgeslepen fruitschaal
Startprijs 40 EUR

Zware kristallen 19e eeuwse geslepen fruitschaal (chips rand) 16xø27cm. Cond.: R

3 Delen glaswerk
Startprijs 40 EUR

Drie delen antiek glaswerk, hoge vaas met gouddecor 19e eeuw, blauw kristallen geslepen bokaal ca. 1900 en bonbonschaal met bont floraal decor ca. 1930 of later 7-26cm. Cond.:G

Bowl schaal + onderschotel
Startprijs 40 EUR

Schitterende zware facetgeslepen kristallen bowl-dekselcoupe met onderschotel ca. 1900. Bovenrand coupe randschade onder deksel en minimale chips onderschaal 41xø31cm. Cond.: R

Groen glazen vaasje
Startprijs 40 EUR

Oud malachiet kleurig, groen glazen vaasje met rondom putti- met guirlandes decor. In goede staat. 7.5xø 6cm.

Opaline glazen tafelstuk
Startprijs 45 EUR

Grote 18e eeuwse Franse opaline glazen vaas met kristallen pegels, handbeschilderd met bloemendecor 35xø20cm. Cond.: G