Kavel oud glas/kristal: 1x grote waaierkristallen schaal, 2x klein kristallen schaaltje, 1x kristallen bonbonschaal, 2x kristallen facetgeslepen houders met lepels 10-25cm. en 1x grote waaierkristalle...
Antieke 19e eeuwse karaf met kristal, facetgeslepen en compositie-metalen montuur ca. 1870 20x10xø9,5cm.
Kavel divers oud glaswerk o.a; 6 likeurglaasjes ca. 1900 met emaille beschildering (2 met chip), 2x design vaasje, 1x Baccarat glazen voet met putti, 1x losse stop en 1x inktpot (chip) 5-21cm. Cond.: ...
Antiek gegraveerd glas Bad No 2 Wannenbad Tracteur haus in Teplitz ca. 1910 H.: 13cm. Cond.: G
Drie gekleurde matglazen Jugendstil delen ca. 1910 (minimale chip) 14x15x5cm. Cond.: R-G
Drie delen oud glaswerk/kristal; 1x kristallen dekselschaal (zware kwaliteit), 1x antiek gegraveerde sleutel met blauw decor (chip) en 1x glazen dekselschaal, gegraveerd met floraal decor (20e eeuw) 1...
Boheems kristallen karaf ca. 1900 met kasteeldecor en landschapsdecor 17cm. Cond.: G
Mondgeblazen glazen fles met emaille landschappendecor rondom ca. 1880 23cm. Cond.: G
Groen glazen roemer wijnglas met geëmailleerd decor ca. 1890, voorstellend ridder met lans (Duitsland) in goede staat 27xø14cm.
Elf delen oud facetgeslepen kristal ; 2x dekselschaal, 4x onderzetters en 5x pindaschaaltjes (minimale chips) 7-13cm. Cond.: R
Aparte Art Deco glazen verdeelschaal met parelmoer-effect en vogel. Mondgeblazen ca. 1930 in goede staat 13xø18cm.
Twee delen oud glaswerk ca. 1930 (Art Deco): 1x klein cactusvaasje (Leerdam?) en 1x stervormige onderschotel ø4-ø15cm. Cond.: G
Tien oude Art Deco glazen met gouddecor (haarscheur) 5xø10cm. Cond.: R-G
Vier oude mondgeblazen glazen amuse schaaltjes (draadjesglas) in de kleuren violet, blauw, geel en oranje ca. 1960 3xø12cm. Cond.: G
Drie antieke Jugendstil kristallen geslepen lampekappen met gestyleerd druivenranken decor. 14xø12cm., Cond.:G
Twee glazen bekers (ijsglas) ca. 1900 met vergulding: 1x met tekst Daradi Emlih 12-15cm. Cond.: G
Hollandse biedermeier kristallen kaasstolp met amandelslijpsel en ruitslijpsel (chips van onderschotel). Huwelijk van twee delen 21xø19cm. Cond.: R
Grote oude glazen presenteerschaal van Val Saint Lambert met decor van kreeft,krab,vis en schelp ø33,3cm. Cond.: G
Twee delen antiek glaswerk 19e eeuw; 1x grote antieke glazen bierlaars voor 2,5L en 1x bierpul 0,3L. Beide mondgeblazen 17-33cm. Cond.: G
Moderne glazen mondgeblazen design schenkkan (5-kleurig met neus en ogen). Vermoedelijk Italië 21,5x21xø15,5cm. Cond.: G
Oude Hollandse groenglazen Copier Leerdam asbak in goede staat 5xø14cm.
Twee glazen karaffen met bloemdecor en 6 glazen ca. 1900 20-41cm. Cond.: G