Twee oude mat gegraveerde glazen vensters met houten omlijsting 1e helft 20e eeuw 53x48x50cm. Cond.: G
Oude messing barometer in de vorm van een stuurwiel Aqua-Ris ca. 1950 in goede staat 7xø22cm.
Oud tafellampje met geslepen glazen kap en glazen pegels. Compositie metalen voet 2e helft 20e eeuw 38xø15cm. Cond.: G
Oude bronzen hanglamp met glazen pegels 2e helft 20e eeuw 40xø43cm. Cond.: G
Twee oude wortelnoten lijsten met Empire stijl prenten 60x33cm. Cond.: R-G
Oude weegschaal (post) ca. 1940 Duitsland, gemerkt Lancaster 29x23x12cm. Cond.: G
Vooroorlogse lederen koffer met Art Deco presenteertablet met achterglas-schildering. gesigneerd Polma of Tolma? ca. 1930 in goede staat 41-60cm.
Drie delen oud koper: 2x ketel Oosters en 1x vaas Oosters 22-26cm. Cond>: G
Drie oude/antieke religieuze wandplaquettes: 1x Maria, 1x hoofd van Jezus en 1x Corpus Christie in lijst onder bol glas 20-36cm. Cond.: G
Drie delen Chinees houten lakwerk 1e helft 20e eeuw; 2x dekseldozen met floraal decor en 1x presenteerschaal met floraal- en drakendecor (chips) ø14,5-ø30,5cm. Cond.: R-G
Chinees 19e eeuws handgestoken paneel met figurendecor met originele vergulding en ossenbloed. In goede originele staat 30x23,5x1,5cm. Cond.: G