Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

21. Juliveiling 2014

Veiling op vrijdag 4 juli 2014 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Divers antiek
Startprijs 20 EUR

Kavel van 9 delen divers antiek o.a: 1x blikken bus Colanda Mix, 1x 19e eeuws dekseldoosje met vakverdeling, 4 delen tin, 1x blikken beschilderde 19e eeuwse theebus, 1x bronzen olielampje ca. 1900 en ...

Divers antiek
Startprijs 20 EUR

Kavel van 7 delen divers antiek: 2x koperen parfum of wijwaterhouder, 2x bronzen lepel 19e eeuw, 1x miniatuur 3-lichts kaarskandelaar, 1x bronzen bel, 1x kaarskandelaar miniatuur (zwart beschilderd) 6...

2 Gegraveerde vensters
Resultaat: 20 EUR

Twee oude mat gegraveerde glazen vensters met houten omlijsting 1e helft 20e eeuw 53x48x50cm. Cond.: G

Duitse steengoed kruik
Resultaat: 20 EUR

Duitse steengoed kruik ca. 1800 in goede staat 44xø23cm.

Barometer als stuurwiel
Startprijs 20 EUR

Oude messing barometer in de vorm van een stuurwiel Aqua-Ris ca. 1950 in goede staat 7xø22cm.

Lampje
Resultaat: 20 EUR

Oud tafellampje met geslepen glazen kap en glazen pegels. Compositie metalen voet 2e helft 20e eeuw 38xø15cm. Cond.: G

Hanglamp
Startprijs 20 EUR

Oude bronzen hanglamp met glazen pegels 2e helft 20e eeuw 40xø43cm. Cond.: G

Divers messing
Startprijs 20 EUR

Kavel divers oud messing waaronder een bewerkt 5-delig koffieservies 20e eeuw COnd.: G

2 Wortelnoten lijsten
Resultaat: 20 EUR

Twee oude wortelnoten lijsten met Empire stijl prenten 60x33cm. Cond.: R-G

Weegschaal
Startprijs 20 EUR

Oude weegschaal (post) ca. 1940 Duitsland, gemerkt Lancaster 29x23x12cm. Cond.: G

6 Boeken
Resultaat: 30 EUR

Zes antiquarische boeken "Geschiedenis der Wereld in woord en beeld" door uitgeverij Olanda 1928. Met lederen band in goede staat 23x17x3cm.

5 Delen messing
Resultaat: 20 EUR

Vijf delen oud/antiek messing: 1x ketel, 1x koffiemolen, 1x snotneus, 1x koffiekan en 1x bloempot 10-33cm. Cond.: G

Pors. barometer met beeldje
Startprijs 20 EUR

Jugendstil bisquit porseleinen barometer met figuur ca. 1900 en bisquit porseleinen figuur extra. Chips af bij het groene blad bij barometer 22x42cm. Cond.: R-G

Koffer + tablet
Resultaat: 20 EUR

Vooroorlogse lederen koffer met Art Deco presenteertablet met achterglas-schildering. gesigneerd Polma of Tolma? ca. 1930 in goede staat 41-60cm.

3 Delen koper
Resultaat: 20 EUR

Drie delen oud koper: 2x ketel Oosters en 1x vaas Oosters 22-26cm. Cond>: G

Weegschaal, houten stang
Startprijs 20 EUR

Antieke houten weegschaal met kogel-schuifgewicht 19e eeuw in goede staat 60x30x8cm.

Ikoon houder
Startprijs 20 EUR

Messing bewerkte 19e eeuws front van een ikoon (Russisch) in goede staat 33x27x0,7cm.

3 Delen religieus
Startprijs 20 EUR

Drie oude/antieke religieuze wandplaquettes: 1x Maria, 1x hoofd van Jezus en 1x Corpus Christie in lijst onder bol glas 20-36cm. Cond.: G

3 Delen Aziatica
Resultaat: 20 EUR

Drie oude Chinese bureauaccessoires 1e helft 20e eeuw; 1x inktpotje rondom bewerkt met diverse decors van koper ca. 1900, 1x lakwerk cassette (bovenin een kompas) en 1x koperen briefopener (bewerkt) 6...

3 Delen Chin. lakwerk
Startprijs 20 EUR

Drie delen Chinees houten lakwerk 1e helft 20e eeuw; 2x dekseldozen met floraal decor en 1x presenteerschaal met floraal- en drakendecor (chips) ø14,5-ø30,5cm. Cond.: R-G

Aziatisch paneel
Startprijs 20 EUR

Chinees 19e eeuws handgestoken paneel met figurendecor met originele vergulding en ossenbloed. In goede originele staat 30x23,5x1,5cm. Cond.: G

Mahonie barometer
Resultaat: 20 EUR

Barometer ca. 1930 van mahoniehout en Duits opschrift in goede originele staat 40x19x6cm.

Wanddecoratie, hout
Startprijs 20 EUR

Grote oude Duitse eikenhouten gestoken wandplaquette 1e helft 20e eeuw met tekst "War an mich glaubt dem will ich die Krone des ewigen Lebens geben" 5xø65cm. Cond.: G

Weegschaal + gewichten
Resultaat: 30 EUR

Oude laboranten weegschaal ca. 1950, nr. 1 ijkwezen, fijne weging nr. 249A, Reyers en Zoon Amsterdam. Met set chroom gewichten in goede originele staat 40x33x18cm.