Prachtige Humidore (sigaren opbergkist) ca. 1880 met messing beslag (pallisander of notenhout). Compleet met sleutel in goede originele staat 19x19x29cm.
Arabisch geweer 18e-19e eeuw. Bewerkt en in goede originele staat 150cm.
Klein antiek Oosters geweer met Wichester mechanisme ca. 1880, extra versierd 94cm. Cond.: R-G
Oude messing uitschuifbare waaiervormig haardscherm in goede staat 60x90x15cm.
Belgische 19e eeuwse barometer met tinnen plaat, gemerkt Bernard a Bruxelees, notenhout fineet met intarsia. geheel in goede originele staat 107cm.
Bronzen lamp, gesigneerd Masere, voorstellend een gitaarspelende Pierrot ca. 1900 in goede staat 42cm.
Oude vrijmetselaars schakelketting "St. Leonards Lodge, Justice Philantrophy, Truth", bestaande uit diverse schakels in zeer goede staat 58x28cm.
Twee 19e eeuwse bronzen kaarskandelaren met figuren, man met drankfles en vrouw met snoeimes 25-26cm. Cond.: G
Twee Chinees bronzen vazen met cloisonne inleg ca. 1880 (emaille), met floraal gestyleerd decor in goede staat 21,5xø14cm.
Groot decoratief harnas 2e helft 20e eeuw met hellebaard en schild, gemaakt van metaal 230x90x50cm. Cond.: G
Hollandse ovale messing tabakdoos, ca.1700, voor-en achterzijde bewerkt met Bijbelse voorstelling en inscriptie. 15x8x4cm.
Antiquarisch boek, "Tegenwoordige staat der Vereenigde Nederlanden Derde Deel, vervattende de beschrijving der Provincie Gelderland te Amsterdam door Isaak Tirion 1741", bevat gravures en diverse land...
Bijzondere 19e eeuwse reis-schrijfkist, gemerkt C en R patent. Opbergsysteem voor notulen met lakstempel. Bevat inktpotten, koperen doppen, uitklapbaar schrijfgedeelte met kelde en necessaire. Prachti...
Oude vooroorlogse Chello met etiket "Golden Strad imported by Boosey & Hawkes London", Made in Hungary. Inclusief strijkstok in goede staat 85x32x18cm.
Twee grote 19e eeuwse bronzen coupes met zwart marmer ca. 1850 (minimale chips marmeren sokkel) 37xø26cm. Cond.: R-G
Zeldzame Arabische zilveren kromdolk met extra mes. Geheel in zilveren bewerkte schede en ringen1e helft 20e eeuw 30x19x4cm. Cond.: G
Twee zeldzame 19e eeuwse bronzen bokalen met putti en druivenranken en marmeren voet in goede staat 25x12x10cm. Cond.: G
Syrisch stikwerk 18e-19e eeuw met gouddraad op velours (beschadiging) 66x57cm. Cond.: R
Grote oude bronzen cloisonne staande lamp 152xø30cm. (192xø30cm.) Cond.: G
Engelse 19e eeuwse rozenhouten toilet-reiskist met necessaire, gesigneerd Bramah London. Bevat o.a: potjes, zeepbakjes etc. (bewerkt). Tevens geheime sieradenlade met drukmechanisme 38x30x22cm. Cond.:...
Oude vrijmetselaars schakelketting "Nemo Mortilium Omnibu Horis Sapit", bestaande uit diverse schakels "No. 3022 Crovenor Lodge" in goede staat 60x27cm.
Groot antiek gegoten zandsteen tuinbeeld, voorstellend een Griekse godin met amfora en losse kelk, 19e eeuw. Lichte beschadigingen 161cm. Cond.: R-G
Oude vooroorlogse windbuks met Winchester mechaniek, vernikkeld met 8-kantige loop (ongemerkt). Oscar Will Luftgewehr (Duits van oorsprong), caliber 6,3mm. L.: 106cm. Cond.: G
Antieke Hollandse statenbijbel anno 1741 door Jacob en Henry Keur. Origineel lederen band, bronzen beslag en sloten (restauratie), bevat gravures 11x25x38cm. Cond.: R-G