Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

21. Juliveiling 2014

Veiling op vrijdag 4 juli 2014 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Opaline lamp
Startprijs 15 EUR

Antieke wit opaline glazen petroleumlamp (naderhand geëlectrificeerd) 50xø24cm. Cond.: R

Kraantjeskan
Resultaat: 50 EUR

Messing kraantjeskan ca. 1800 met dolfijnkop aan grip en hondenkop aan kraan 28x24x14cm. Cond.: G

4 Lampevoeten
Startprijs 20 EUR

Vier oude Art Deco/Jugendstil lampenvoeten ca. 1900-1930; 1x keramiek met bloemdecor, Jugendstil (monogram), 1x metaal Jugendstil ca. 1900, 1x terracotta Enterie Gouda ca. 1930 en 1x houten lamp Art D...

Jugendstil bouilloir
Startprijs 20 EUR

Jugendstil bouillour ca. 1900 van vernikkeld messing op glazen voet 32x22x21cm. Cond.: G

2 Jugendstil dienbladen
Resultaat: 20 EUR

Twee beschilderde Jugendstil dienbladen van blik ca. 1910 in goede staat 23-37cm.

3 Doosjes
Resultaat: 25 EUR

Drie oude doosjes 19e-20e eeuw: 1x koperen tabaksdoos 19e eeuw met locomotief gegraveerd, 1x Russische lakdoos 20e eeuw en 1x Japanse sigarenbeker met schildpad-effect (bakeliet?, haarscheur) 11-20cm....

Indonesische kris
Resultaat: 20 EUR

Kleine oude Indonesische kris met houten schede en handvat (bewerkt) ca. 1950, 34cm. Cond.: G

Oosterse priem/dolk
Startprijs 20 EUR

Oude Oosterse priem/dolk van leder met hout. Intarsia van diverse houtsoorten 1e helft 20e eeuw L.: 40cm. Cond.: G

4 Tinnen figuren
Resultaat: 20 EUR

Vier oude tinnen figuren 20e eeuw (o.a. 3x napoleon Bonaparte) 6-10cm. Cond.: G

5 Delen tin/messing
Resultaat: 20 EUR

Vijf delen messing en tin 18e-19e eeuw; 2x tinnen borden London en monogram ø21cm. , 1x messing Jugendstil kandelaar ca. 1900 met bladmotief 8x17x13cm, 2x messing kandelaar ca. 1800 (beschadigd) 19x11...

Petroleumstel
Resultaat: 30 EUR

Antiek emaille petroleumstel (3-delig), gemerkt Becam in zeer goede originele staat.

4x Chinees lakwerk
Startprijs 20 EUR

Vier delen oud Chinees lakwerk ca. 1930: 1x Speeldoos, 1x tablet, 1x doos en 1x kunstwerk in waaiervorm 17-42cm. Cond.: R

Koperen doofpot
Startprijs 20 EUR

Roodkoperen met messing 19e eeuwse doofpot in goede originele staat 36x45xø31cm.

Lampenvoet + vaas
Startprijs 20 EUR

Oude lampenvoet en Oosterse vaas 20e eeuw (gegoten kunststof?), beeld heeft een scheur. 31-57cm. Cond.: R

Haardscherm
Resultaat: 20 EUR

Eikenhouten 19e eeuws haardscherm met gobelin en floraal decor in redelijke staat 114x63x30cm.

Koperen doofpot
Startprijs 20 EUR

Koperen met messing doofpot, 19e eeuw in redelijk tot goede staat 39xø28cm.

Koperen doofpot
Startprijs 20 EUR

Roodkoperen met messing 19e eeuwse doofpot. Hengsel beschadigd, verder in goede originele staat 40xø30cm. Cond.: R

Boek, Johannes Bunyan
Startprijs 20 EUR

Antiquarisch boek "Christen en Christennereis naar de eeuwigheid door Johannes Banyan met 100 platen en het portret van den schrijver" ca. 1900, 28x19x1,5cm. Cond.: R-G

Boek, ANWB 1926
Resultaat: 20 EUR

Antiquarisch boek van de ANWB uit 1926 "Ons Eigen Land" 40x30x4,5cm. Cond.: R-G

2 Kandelaren
Startprijs 20 EUR

Twee decoratieve gegoten kaarskandelaars 2e helft 20e eeuw 35xø14cm. Cond.: G

Messing samovaar
Startprijs 20 EUR

Oude electrische plated samovaar 2e helft 20e eeuw met extra plated schaal in goede staat 45cm.

Miniatuur portret
Startprijs 20 EUR

Oud miniatuur portret in notenhouten lijst met intarsia 20e eeuw 12,5x12,5cm. Cond.: G

Zijde kunst
Resultaat: 20 EUR

Duits 19e eeuwse zijde kunstwerk met tekst "Maschine Fabrik Rüti vormals Caspar Horegger etc." 31,5x48cm. Cond.: G

Kris
Startprijs 20 EUR

Oude Indonesische kris met koperen bewerkte schede 20e eeuw in redelijke staat 51cm.