Antiek Engels meetlint in lederen houder, gemerkt Sheffield Chestermann England ca. 1900. In goede originele staat 3xø15cm.
Houtgestoken koekplank met schaap, haan, dame en hond 46x14,5x4cm. Cond.: G
Antieke plated messenset in cassette, Sheffield 3x21x6cm. Cond.: G
Oude Hollandse onderscheiding voor verrichtingen in Korea in goede staat 9x4x0,3cm.
Twee koperen 19e eeuwse pianokandelaars in Gothische vormgeving. Zonder montuur aan de piano 21x20x8cm. Cond.: G
Oude Chinees lakwerk 4-delige voorraadhouder 1e helft 20e eeuw (verf laat op sommige plekken los) 56xø28cm. Cond.: R-G
Chinese kopergeslagen gesigneerde en bewerkte dekseldoos ca. 1900 in goede originele staat 5x14x10,7cm.
Twee 19e eeuwse notenhouten bakken met koperen bank, 1x met pootjes en ringbeslag, 1x zonder. Beide in goede originele staat 14-21cm.
Twee delen 19e eeuwse bureauset; 1x notenhout en notenhout fineer (1 cup beschadigd) met bandintarsia 16x30x19cm. en 1x marmer met bronzen luciferhouder met klauwpoten 11xø11,5cm. Cond.: R-G
Twee oude/antieke wandlampen met druivenranken decor 1e helft 20e eeuw van messing, koud beschilderd 23x43x28cm. Cond.: R-G
Vier oude kaarskandelaren 20e eeuw; 1x groot van brons (kaarspin mist), 2x messing in lyra-vorm en 1x composiet (brons gepatineerd) 17-46cm. Cond.: G
Hoeden-kapstok 19e eeuw gemaakt van beukenhout met gedraaide pilaren (1 parelknopjes mist) 40x50x15cm. Cond.: G
Terracotta Maria met kindje Jezus ca. 1880 (kerkelijk), handen beschadigd 80cm. Cond.: M-R
Drie delen koperwerk 19e eeuw; 1x prachtige origineel beschilderde houtbak met hangels en voorstelling van zeegezicht ca. 1800 50xø44cm.(deksel mist), 1x koperen ketel 18xø23cm. en 17xø28cm. Cond.: G
Bronzen 7-armige kaarskandelaar ca. 1900, Menora. In goede staat 29x25x12cm.