Twee decoratieve wandspiegels 2e helft 20e eeuw; 1x ovaal met putti en 1x langwerpig met schelpkroon 55-90cm. Cond.: G
Wortelnoten fineer salontafel ca. 1920 met glasplaat, staand op gebogen klauwpoten in goede staat 59x98x54cm.
Decoratieve Italiaanse gefineerde theetafel met intarsia en koper (stijlmeubel) 2e helft 20e eeuw 70x90x77cm. Cond.: G
Decoratief notenhouten met wortelnoten etagere-kastje met 2 lades en bandintarsia (stijlmeubel) 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 107x40x30cm.
Antieke Hollandse eikenhouten hoekstoel met snijwerk, getorste poten en gevlochten zitting in goede originele staat 74x66x60cm.
Kamergemak 19e eeuw, gefineerd met bandintarsia. Vermoedelijk kersenhout met satijnhout. Geheel staand op messing poten en wieltjes (lichte schades) 45x45x45cm. Cond.: R-G
Oude Hollandese eikenhouten hangvitrine 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 61x60x16cm.
Grote halspiegel ca. 1870, zwart met bladgoud (links beschadigd) 132x75cm. Cond.: M
Antiek nachtkastje met marmeren blad en notenfineer front ca. 1900 80x40x38cm. Cond.: G
Massief mahoniehouten 19e eeuwse armleunstoel in goede originele staat 103x68x60cm.
Drie oude Hollandse knopstoelen met biezen zitting 1e helft 20e eeuw 98x41x31cm. en 109x55x61cm. Cond.: G
Oude/antieke Engelse mahoniehouten bijzettafel in originele staat (1e helft 20e eeuw?) 42x48x67cm. Cond.: G
Antieke Twentse klaptafel met eiken 3-spant voet en grenenhouten blad, oudere restauratie 70xø92cm. Cond.: G
Eikenhouten tafel ca. 1900 met rondom twee parelranden in zeer goede staat 64x70x104cm.
Louis Philippe armleunstoel ca. 1870 met vlechtwerk zitting (wit geschilderd) 130x60x60cm. Cond.: G
Oude mahoniehouten halspiegel met facetgeslepen glas 2e helft 20e eeuw (rechtsboven en linksonder stukje lijst af) 120x72cm. Cond.: R
Twee spiegels ca. 1900; 1x langwerpige vergulde spiegel ca. 1900 68x20cm. en 1x barok spiegel ca. 1800 handgestoken 61x46cm. Cond.: G
Oude Louis Seize stijl zilverkleurige spiegel 20e eeuw (stuk zit los en stukjes missen) 50x93cm. Cond.: R
Art Deco metalen theecaddy op wieltjes ca. 1900 met bovenplaat als warmhoudplaat (met stekkeraansluiting) 71x43x68cm. Cond.: G
Hoog mahoniehouten bijzettafeltje met 2 lades 2e helft 20e eeuw (krimpnaad) 82x40x28cm. Cond.: R
Goudkleurige spiegel met facetgeslepen spiegel 2e helft 20e eeuw in goede staat 85x74cm.
Oude kersenhouten bijzettafel 2e helft 20e eeuw (stijlmeubel) in Biedermeier stijl. Mooie kwaliteit 62x56x36cm. Cond.: G
Oud eikenhouten rolluik-kastje (halve-maan vormig) 1e helft 20e eeuw in goede staat 71x65x38cm.
Oud mahoniehouten Art Deco bijzettafeltje met etage ca. 1935 in goede staat 53xø50cm.