Twee antieke Royal Sphinx kastkommen, decor Teadrinker en Old England. Teadrinker heeft onderrand-schade 11xø14cm. Cond.: R-G
Kavel keramiek serviesgoed ca. 1900 van wedgwood, model Frankfurt: 1x presenteerschaal op hoge voet (chip), 1x terrineschaal zonder deksel, 2x geschulpte schalen, 14x kleine borden, 7x grote borden (...
Oude Franse keramieken geglazuurde vaas ca. 1930 van Unis France met onduidelijke signatuur 17xø13cm. Cond.: G
Porseleinen tegel in lijst met Jugendstil stijl lithografie, Champagne, Moët en Chandon Champagne White star 45x30cm. Cond.: G
Oude Duits porseleinen Goebel figuur "Schwanzmeise" ca. 1980, 10x10x6cm. Cond.: G
Oude Italiaanse Fayence wandhouder met putti, gemerkt Bassano 20e eeuw 40x25x12cm. Cond.: G
-Twee oude beschilderde en bewerkte terracotta vazen Italia Montopoli Arno met fenixdecor 20e eeuw ca. 19xø14cm. Cond.: R-G
Oude keramieken Wedgwood etagere 20e eeuw met daarbij twee borden. Petrus Regout en Societe Ceramique 39x25cm. en ø23cm. Cond.: G
Twee porseleinen schotels; 1x 19e eeuws imari porseleinen geschulpte schotel met bloemvaas-decor en 1x familie noir schotel ca. 1900 met paradijsvogel- en bloesemtakdecor ø22-ø24,5cm. Cond.: G
Twee oude keramieken vazen; 1x bolle vaas grijskleurig en 1x blauw geglazuurde vaas 21-28cm. Cond.: G
Elf delen vooroorlogs keramiek: 1x bonbonierre Gouda plateel, 4x schaaltjes Flora Gouda en 6x Jugendstil schaaltjes (2x beschadigd) 8-13cm. Cond.: R-G
Twee delen aardewerk; 1x groen geglazuurde oorvaas met vogelteken en nr. 757 ca. 1930. en 1x decoratieve vaas met opgewerkte bloemen ca. 1990 22-30cm.
Twee Makkumse schotels 20e eeuw; 1x herinnering Gebr. v. Heek Enschede (randschade) ø29cm. en 1x polychroom met floraal decor en gelobte omranding ø20cm. Cond.: R-G
Klein handbeschilderd Makkums keramieken kaststel 20e eeuw, gemerkt Makkum A. 329 P. met floraal decor in goede staat 15,5-22cm. Cond.: G
Duits porseleinen wijwater-wandbakje in de vorm van een Pierrot ca. 1920 Sitzendorf, 1 chip af 22x11x8cm. Cond.: R
Oud Meissen porseleinen opengewerkte schaal met floraal decor 20e eeuw (stukje van 1cm. afgebroken) 8xø23cm. Cond.: R
Oud keramieken servies ca. 1920 gemerkt Booths Flora Dora met goud- en floraal decor met rocailles. Bestaande uit theepot, suikerpot, melkkan, 12 kop & schotels en kom (tuit heeft chip) 9-23cm. Cond.:...
Japanse Celadon dekselvaas 19e eeuw met houten bewerkt voetje in goede originele staat 24,5xø11cm.
Drie gave Societe Ceramiques Maastricht kastkommen ca. 1890, decor Willow 11,5xø16cm. Cond.: G
Grote oude Engelse keramieken Bulldog 20e eeuw (ongemerkt) 27x36x22cm. Cond.: G
Groot keramieken beeld ca. 1920 van Le Jan, cracele glazuur (chip hoed) 32x50x15cm.
Oude Deens porseleinen Bing& Grondahl siervaas nr. 8322-243 A.N. met landschapsdecor in goede staat 25xø13cm.
Drie antieke Duits porseleinen schalen; 1x Zwiebelmuster stadt Meissen schaal ca. 1930, 1x schaal in schelpvorm (ongemerkt) ca. 1900, 1x Jugendstil schaal ca. 1900 (ongemerkt) met zweepslag bloemendec...