6-Persoons verguld mokka-servies van Bavaria Duitsland met "Lago di 'Garda" decor 20e eeuw in goede staat 6-21cm.
Chinees porseleinen bord 18e eeuw (gelijmd) met landschapsdecor ø22,8cm. Cond.: M
Zes oude Duits porseleinen borden; 3x KPM met stedendecor, 1x Rosenthal Björn Wiinblad, 1x Berlin design Mothers day 1972, 1x KPM grote schotel 1e helft 20e eeuw 15-ø24cm. Cond.: G
Duits porseleinen restservies (19 delen) o.a; 17 delen Fürstenberg en 2 delen Koenigzelt (1 kopje en kop en schotel) Cond.: G
Acht delen antiek porselein o.a; 1 KPM Duits porseleinen theekop met handbeschilderd bloemendecor ca. 1880, 1x theelöffel/eislöffel ca. 1910, 1x visschaal (onder beschadigd) , 1x dekselvaas Nympfenbur...
Duitse Nymphenburg porseleinen opengewerkte schaal ca. 1900 met handgeschilderd bloemdecor (mooie kwaliteit). Beschadigd bij buitenrand 34x28,5cm. Cond.: M-R
Oude Tsjechische Royal Dux figuur ca. 1980 van bisquit porselein, voorstellend een bloemenmeisje 29,5cm. Cond.: G
Kavel van 12 diverse tegels (o.a; Nutricia, Beatrix, Juliana etc.) 10,5-15cm. Cond.: G
Twee grote mintgroene schalen ca. 1930 van keramiek: 1x opengewerkte schaal 831 Zenith Gouda, 1x Royal Goedewaagen potterie Gouda ø30-ø30,5cm.
Grote oude Delfts keramieken schenkkan met tinnen deksel en floraal decor. 20e eeuw 36xø18cm. Cond.: G
Oud Chinees terracotta masker ca. 1900, voorstellend een man met snor en baard 12,5x9,5x4cm. Cond.: G
Kavel divers oud/antiek serviesgoed o.a: theekan ca. 1900, kop & schotels ca. 1900, borden met kop & schotels van Hertel Jacob Cond.: R-G
Twee imari porseleinen schotels 2e helft 20e eeuw met floraal decor in goede staat 25-30cm.
Decoratieve porseleinen lamp in de vorm van een Indische olifant, 2e helft 20e eeuw. In goede staat. 33x19cm
Grote Duitse Rosenthal porseleinen dekseldoos, ontwerp Bjorn Wiinblad Studio Line. Rondom bewerkt met ranken en figuren ca. 1990, in goede staat 8xø13,5cm.
Oude Italiaanse Capodimonte stijl figuur, gesigneerd Ceramica D'arte La Berica Gambellara 2e helft 20e eeuw 37x30x22cm. Cond.: G
19e Eeuwse Chinese spekstenen presenteerschaal met floraal decor (1 chip). 4x24.5x21cm., Cond.: R/G
Vier delen oud Hollands aardewerk; 1x Ban Rossums Toeback met koperen deksel (Delft-blauw), 2x Makkumse schaaltjes (letters P.K.), 1x Delfts asbakje met decor van molens 9-16cm. Cond.: G
Vier 19e eeuwse porseleinen miniatuur figuren vermoedelijk Duitsland (1 chip) 2,3x5,5cm. Cond.: R-G
Twee Petrus Regout Maastricht schotels ca. 1900, decor Persian. In goede originele staat ø21,8cm.
Drie Hollandse Delftse blauwe borden ca. 1920; 1x groot bord "Porseleyne Fles" ø22,5cm. en 2x kleiner bord met floraal decor "Porseleyne Fles" ø36cm. Cond.: G
Vier delen antiek Villeroy en Boch keramieken vazen ca. 1900 (beschadigd) 16-28cm. Cond.: M-R
Vier delen antiek Hollands aardewerk; 1x kastkom Societe ceramique Maastricht, decor Canton, 1x Gouda Plateel schenkkannetje, decor Regina Irene (floraal decor), 2x kop&schotels P. Regout & Co Maastri...