Grote Chinese bronzen figuur Quan Yin met goudkleurige kleding 2e helft 20 eeuws 57x19x14cm. Cond.: G
Decoratieve bronzen figuur van vrouw met fruit en putti. Geheel staand op marmeren sokkel 21e eeuw in goede staat 54cm. Cond.: G
Grote Art Deco olifant met ivoren tanden en 3-kleurige marmeren voet ca. 1930. Gesigneerd Rochard in goede originele staat 29x36x15cm.
Bronzen figuur van een soldaat bovenaan een trap, gesigneerd A. Lassaut 1914 Dinant, mooie patina 21x20x12cm. Cond.: G
Frans Art Nouveau beeld, koud beschilderd met marmeren voet en onyx bal ca. 1910 (compositie metaal). Voorstellend moeder met kind (minimale chips marmer) 38x41x13,5cm. Cond.: R-G
Oud bronzen figuur, voorstellend een damesbuste op marmeren voet ca. 1940 (Indonesische vrouw) H.: 18cm. Cond.: G
Antiek plated bronzen beeld op wit marmeren voet "Pour le Pavres" 19e eeuw. Voorstellend een bedelaar met kind en hoed 21x12x12cm. Cond.: G
Groot antiek gietijzeren figuur van een Arabier met korf. Bronskleurig gepatineerd in goede staat 45cm.
Bronzen 19e eeuws figuur, voorstellend een jongen op hond (of wolf) van Parmantier. In goede staat met mooie patina 9x14x7cm.
Grote decoratieve bronzen zittende olifant 21e eeuw gemonteerd op marmeren voet, moderne vormgeving 45cm. Cond.: G
Chinees houtgestoken figuur 18e-19e eeuw met originele polychromie in goede originele staat 52,5cm.
Zuid Europees houtgestoken heilig beeld ca. 1800 met originele polychromie (1 hand mist) 32cm. Cond.: R
Twee metalen figuren ca. 1900 (met gietstempel Parijs), voorstellend meisjes op stoel (1 stukje van stoel is weg) 30-34cm. Cond.: R-G
Prachtig antiek 19e eeuws Chinees bronzen beeld voorstellend een Chinese man bij waterkant met schildpad, in goede originele staat 27x21x13cm.
Weense tabakspijp-houder ca. 1880 van jongen die pijp draagt. Messing voet en compositie metalen beschilderd beeld 20xø9,5cm. Breuknaad in been Cond.: R
Oud bronzen figuur ca. 1920, voorstellend een man met yak en houten emmers. Geheel op zwart marmeren voet 18cm. Cond.: R-G
Weens figuur ca. 1900 van een kind in kinderstoel met bal. Tweekleurig compositie metaal in goede staat , Cond.: G
Latoenkoperen figuur ( met gips volgegoten) ca. 1900, gesigneerd (onduidelijk). Voorstellend een arbeider met kind 36cm. Cond.: G
Bronzen Griekse vrouw 19e eeuw met gewaad. Ongesigneerd en in goede staat 16cm.
Decoratief bronzen Oosters figuur met gong 20e eeuw, 20cm. Cond.: G
Decoratief bronzen Oosters figuur met blaasinstrument 20e eeuw, 20cm. Cond.: G
Decoratief bronzen Oosters figuur met snaarinstrument 20e eeuw, 20cm. Cond.: G