Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

20. Aprilveiling 2014

Veiling op vrijdag 11 april 2014 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Vergulde Quan Yin
Startprijs 275 EUR

Grote Chinese bronzen figuur Quan Yin met goudkleurige kleding 2e helft 20 eeuws 57x19x14cm. Cond.: G

Bronzen beeld
Resultaat: 350 EUR

Decoratieve bronzen figuur van vrouw met fruit en putti. Geheel staand op marmeren sokkel 21e eeuw in goede staat 54cm. Cond.: G

Beeld, olifant
Resultaat: 325 EUR

Grote Art Deco olifant met ivoren tanden en 3-kleurige marmeren voet ca. 1930. Gesigneerd Rochard in goede originele staat 29x36x15cm.

Beeld, soldaat
Startprijs 225 EUR

Bronzen figuur van een soldaat bovenaan een trap, gesigneerd A. Lassaut 1914 Dinant, mooie patina 21x20x12cm. Cond.: G

Beeld, moeder met kind
Startprijs 220 EUR

Frans Art Nouveau beeld, koud beschilderd met marmeren voet en onyx bal ca. 1910 (compositie metaal). Voorstellend moeder met kind (minimale chips marmer) 38x41x13,5cm. Cond.: R-G

Bronzen Art Deco dame
Startprijs 200 EUR

Oud bronzen figuur, voorstellend een damesbuste op marmeren voet ca. 1940 (Indonesische vrouw) H.: 18cm. Cond.: G

Plated beeld
Startprijs 200 EUR

Antiek plated bronzen beeld op wit marmeren voet "Pour le Pavres" 19e eeuw. Voorstellend een bedelaar met kind en hoed 21x12x12cm. Cond.: G

Beeld, Arabier
Startprijs 200 EUR

Groot antiek gietijzeren figuur van een Arabier met korf. Bronskleurig gepatineerd in goede staat 45cm.

Beeld, jongen en hond
Startprijs 190 EUR

Bronzen 19e eeuws figuur, voorstellend een jongen op hond (of wolf) van Parmantier. In goede staat met mooie patina 9x14x7cm.

Bronzen olifant
Resultaat: 250 EUR

Grote decoratieve bronzen zittende olifant 21e eeuw gemonteerd op marmeren voet, moderne vormgeving 45cm. Cond.: G

Chinees beeld, 19e eeuw
Startprijs 190 EUR

Chinees houtgestoken figuur 18e-19e eeuw met originele polychromie in goede originele staat 52,5cm.

Houten beeld, Portugal
Startprijs 180 EUR

Zuid Europees houtgestoken heilig beeld ca. 1800 met originele polychromie (1 hand mist) 32cm. Cond.: R

2 Beelden, meisjes op stoel
Startprijs 175 EUR

Twee metalen figuren ca. 1900 (met gietstempel Parijs), voorstellend meisjes op stoel (1 stukje van stoel is weg) 30-34cm. Cond.: R-G

Beeld, hoogwaardigheids bekleder
Startprijs 170 EUR

Prachtig antiek 19e eeuws Chinees bronzen beeld voorstellend een Chinese man bij waterkant met schildpad, in goede originele staat 27x21x13cm.

Weens beeldje
Startprijs 160 EUR

Weense tabakspijp-houder ca. 1880 van jongen die pijp draagt. Messing voet en compositie metalen beschilderd beeld 20xø9,5cm. Breuknaad in been Cond.: R

Bronzen olifant
Startprijs 160 EUR

Oude bronzen Afrikaanse olifant 20e eeuw 20x30x9cm. Cond.: G

Beeld, man met yak en emmers
Startprijs 150 EUR

Oud bronzen figuur ca. 1920, voorstellend een man met yak en houten emmers. Geheel op zwart marmeren voet 18cm. Cond.: R-G

Bronsje (Weens?)
Resultaat: 150 EUR

Weens figuur ca. 1900 van een kind in kinderstoel met bal. Tweekleurig compositie metaal in goede staat , Cond.: G

Figuur, mijnwerker
Startprijs 150 EUR

Latoenkoperen figuur ( met gips volgegoten) ca. 1900, gesigneerd (onduidelijk). Voorstellend een arbeider met kind 36cm. Cond.: G

Bronsje, vrouw
Startprijs 150 EUR

Bronzen Griekse vrouw 19e eeuw met gewaad. Ongesigneerd en in goede staat 16cm.

Beeld, tamboerijn
Startprijs 150 EUR

Decoratief bronzen Oosters figuur met gong 20e eeuw, 20cm. Cond.: G

Beeld, fluit
Startprijs 150 EUR

Decoratief bronzen Oosters figuur met blaasinstrument 20e eeuw, 20cm. Cond.: G

Beeld, trommel
Startprijs 150 EUR

Decoratief bronzen figuur met trommel 20e eeuw, 20cm. Cond.: G

Beeld met snaarinstrument
Startprijs 150 EUR

Decoratief bronzen Oosters figuur met snaarinstrument 20e eeuw, 20cm. Cond.: G