Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

15. Januariveiling 2013

Veiling op vrijdag 4 januari 2013 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Bronzen naakt, groot
Resultaat: 2.500 EUR

Joris Verdonkschot, groot bronzen vrouwelijk naakt, getiteld "Sur Place". Geheel gemonteerd op grijs marmeren sokkel. beeld heeft mooie groenige patina en is in uitstekende staat 76x36x34cm. Cond.: U

Bronzen sieradendoos
Resultaat: 2.200 EUR

Zeldzame bronzen Historisme opbergkist met drie bronzen plaquettes en twee portret medaillons, draken, ridders en fabelfiguren. geheel in zeer goede originele staat met slot en sleutel. Prachtige kwal...

Grote bronzen krijger
Resultaat: 1.600 EUR

Zeldzame grote bronzen figuur ca. 1890 voorstellende een vikinger met zwaard. Gesigneerd: Laporte. Waarschijnlijk Emile Laporto 1858-1907 Frankrijk. Mooie patina, 83, ø27 cm., Cond.:U

Albast, vrouw in mand
Resultaat: 790 EUR

Albasten figuur 19e eeuw gesigneerd H. Levasseur. Voorstellend een monnik met mand op de rug. Er zit een schuif op de mand waarachter een vrouw verstopt zit in de mand. 2 Vingers missen een stukje, ve...

Bronzen lamp, hert
Resultaat: 570 EUR

Grote zwaar bronzen tafellamp met bulderend edelhert, ca. 1930. In zeer goede staat. 59x25x14 cm.

Man met zwaard
Resultaat: 525 EUR

Bronzen figuur, gesigneerd A. Gandez. Voorstellend een jongeman met zwaard in zeer goede staat 55xø18cm. Cond.: G

Jugendstil plaquettes
Resultaat: 510 EUR

Twee bronzen Jugendstil wandplaquettes ca. 1890 voorstellende vrouwen met bloemen en waterlelies (Genummerd). In zeer goede staat 56x23x2cm. en 55x23x2cm.

Bronzen buste, vrouw
Resultaat: 490 EUR

Schitterende Jugendstil buste ca. 1890, gesigneerd N. Bruyneel. Voorstellend vrouw met hoed 41x13x19cm.

Houten beeldengorep, bedelaar
Resultaat: 400 EUR

Grote houtgesneden beeldengroep ca. 1950, voorstellend een vrouw met een bedelaar (1 vinger mist) 66x70x28cm. Cond.: R-G

Heilig beeld, 17e eeuw
Resultaat: 390 EUR

Groot Portugees heilig houten beeld met originele polychromie 17e-18e eeuw. 1 Deel van arm mist 39,5x18x14cm. Cond.: G

Beeld, lamp en gemsen
Resultaat: 375 EUR

Apart Art Deco lamp met gemsen op glazen rots ca. 1930. (glas wordt verlicht). Geheel staande op rood-marmeren voet. Onderaan de voet mist een stukje marmer 35x43x14cm. Cond.: R

Beeld, paard met bedelaar
Resultaat: 360 EUR

Groot vurenhouten gesneden beeld ca. 1930, voorstellend een edelman op paard met bedelaar 68x43x22cm. Cond.: G

Bronzen beeld, vrouw
Resultaat: 350 EUR

Bronzen figuur ca. 1910 voorstellend een naakte staande vrouw met lang haar. Geheel staand op marmeren voet, gesigneerd E. Schlipt? 1913. Chip van marmeren voet af 37x10x11cm. Cond.: G

Dubbel Afrikaans beeld
Resultaat: 325 EUR

Antiek Afrikaans brons gegoten beeld van twee mannen met voorwerpen in de handen ca. 1900? 40x22x13cm. Cond.: G

Wit heilig beeld, 18e eeuw
Resultaat: 275 EUR

Heilig houten beeld 18e eeuw barok Duitsland, gedeeltelijk gerestaureerd 29x10x9cm. Cond.: R

Groot beeld, gaper
Resultaat: 275 EUR

Grote oude houtgesneden handbeschildere apothekers Gaper 20e eeuw 52x32x25cm. Cond.: G

Beeld, Garnier
Resultaat: 250 EUR

Bronzen figuur ca. 1890, gesigneerd Garnier. Voorstellend een Franse boer op klompen met gereedschap en hoed. In goede staat 28,5x10x10,5cm. Cond.: G

Beeld, man met paard
Resultaat: 240 EUR

Bronzen figuur 19e eeuw, ongesigneerd. Voorstellend een man met paard in landschap met mand en gereedschap. Tweekleurig brons en in zeer goede originele staat. Gemonteerd op marmeren voet 23x28x13cm. ...

Snijwerk India
Resultaat: 225 EUR

Indiaas houtsnijwerk uit een tempel ca. 1900 voorstellend een veelarmige boedha met 4 figuren 61x35x7cm. Cond.: G

Marmeren beeld
Resultaat: 225 EUR

Marmeren beeld 19e eeuw voorstellend een vrouw met bloemen 47x30x14cm. Cond.: G

Bronzen kat
Resultaat: 200 EUR

Bronzen figuur 21e eeuw, gesigneerd Francois Pompon, voorstellend een katachtige, gemonteerd op zwart marmeren voet 46x31x23cm. Cond.: G

Madonna figuur
Resultaat: 190 EUR

Aardewerken figuur 19e eeuw voorstellend een vrouw met een zwaard 8x3x2cm. Cond.: G

Samac beeld
Resultaat: 165 EUR

Compositie metalen putti met trommel, gesigneerd L.F. Moreau ca. 1900. Geheel staand op zwart marmeren voet 32xø11,5cm.

3 Delen hout, Empire
Resultaat: 160 EUR

Drie houten Empire sierstukken ca. 1810 met restvergulding aan de kariatijden 39x6x4cm. Cond.: G

2 Jugendstil beelden
Resultaat: 150 EUR

Twee antieke Jugendstil figuren, voorstellend vrouwenbustes op piedestal met putti.1x gemerkt Carmen en 1x gemerkt Mignon. Tweekleurig gepatineerd compositie metaal (Krimpnaad) 36-38cm. Cond.: G

Bronsje
Resultaat: 150 EUR

Bronzen figuur 19e eeuw, voorstellend een clown springend door een hoepel. Mogelijk Weens 13x9x7cm. Cond.: G

Bronzen pelikaan
Resultaat: 145 EUR

Grote bronzen figuur 21e eeuw, gesigneerd Francois Pompon, voorstellend een pelikaan gemonteerd op zwart marmeren voet 49x29x20cm. Cond.: G

Bronzen fazant
Resultaat: 145 EUR

Bronzen figuur 21e eeuw, gesigneerd J. Moignis, voorstellend een fazant, gemonteerd op zwart marmeren voet 30x46x15cm. Cond.: G

Houten sculpturen
Resultaat: 140 EUR

Oude grote houtgesneden figuur voorstellend een jager, monogram TH. 20e eeuw in goede staat 54x35x23cm.

2 Houten figuren
Resultaat: 135 EUR

Twee Chinese houtgesneden figuren ca. 1900. Voorstellend een man met blaasinstrument en een man met baard 27-28cm. Cond.: G

Beeld, olifant
Resultaat: 130 EUR

Bronzen olifant op marmeren voet, gemerkt Milo 2e helft 20e eeuw in goede staat 30,5x8x13cm.

Bronzen stier
Resultaat: 130 EUR

Bronzen figuur 21e eeuw, voorstellend een stier in Art Deco stijl (naar voorbeeld van L. Luczano), gemonteerd op zwart marmeren voet 28x35x16cm. Cond.: G

Bronzen man, "Kracht"
Resultaat: 120 EUR

Bronzen figuur 21e eeuw, voorstellend een halfnaakte man, gemonteerd op zwart marmeren voet 35x28x15cm. Cond.: G

Bronzen uil, Art Deco
Resultaat: 120 EUR

Bronzen uil in Art Deco vormgeving, onduidelijk gesigneerd 21e eeuw 33x10x10cm. Cond.: U

Bronzen beeld, leeuwin
Resultaat: 110 EUR

Bronzen leeuw 2e helft 19e eeuw gemonteerd op roodmarmeren voet 13,5x17x9cm. Cond.: G

Kerkbeeldje 18e eeuw
Resultaat: 110 EUR

Houtgesneden religieus beeld ca. 1800 (mist arm) 22x9x5cm. Cond.: R

Vijf beelden, gapers
Resultaat: 110 EUR

Vijf oude handbeschilderde gipsen apotheker Gapers 20e eeuw 19-20cm. Cond.: G

5 Beelden, gapers
Resultaat: 110 EUR

Vijf oude handbeschilderde gipsen apotheker Gapers (enkele chips) 20e eeuw 19-20cm. Cond.: R-G

Groot beeld, gaper
Resultaat: 110 EUR

Grote oude houtgesneden handbeschilderde apothekers Gaper 20e eeuw 62x34x27cm. Cond.: G

Houten figuur, Corpus met band
Resultaat: 100 EUR

Houten figuur (18e eeuw of ouder), met restpolychromie. Armen en benen missen, (Heilige Jozef?) 36cm. Cond.: G

Apostelkop 18e eeuw
Resultaat: 100 EUR

Houtgesneden apostelhoofd ca. 1800, oude wormgaten (niet meer actief) 19x11x11cm. Cond.: G

Bronzen hond
Resultaat: 90 EUR

Bronzen figuur 21e eeuw, gesigneerd Barye, voorstellend een jachthond, gemonteerd op zwart marmeren voet 29x12x10cm. Cond.: G

Corpus Christie 18e eeuw
Resultaat: 90 EUR

Heilig Kruis 18e eeuw met houtgesneden Corpus Christie. Originele polychromie in goede staat 73x33cm.

Beeldje
Resultaat: 80 EUR

Bronzen beeldje 19e eeuw op marmeren sokkel, Romeinse schone. Marmer minimaal beschadigd 17x5x5cm. Cond.: G

Bronzen beeld, danseres
Resultaat: 80 EUR

Bronzen ballerina op marmeren voet 2e helft 20e eeuw 30xø13cm. Cond.: G

Samac Jachthond + haas
Resultaat: 75 EUR

Compositie metalen jachthond met haas in zijn bek ca. 1910. Staart gerestaureerd 33x12x5cm. Cond.: R

Bronzen uil
Resultaat: 70 EUR

Bronzen figuur 21e eeuw, gesigneerd Fernandez, voorstellend een uil in Art Deco stijl, gemonteerd op zwart marmeren voet 37x12x12cm. Cond.: G

Bronzen vrouw
Resultaat: 70 EUR

Bronzen figuur 21e eeuw, gesigneerd Faquay, voorstellend een halfnaakte vrouw op rots, gemonteerd op zwart marmeren voet 40x10x11cm. Cond.: G

Corpus met polychrome, 18e eeuw
Resultaat: 70 EUR

Heilig kruis 18e eeuw met origineel gepolychromeerde Corpus CHristie (2 scheurtjes in de armen 40x17cm. Cond.: G

Corpus met polychrome, 18e eeuw
Resultaat: 70 EUR

Heilig kruis 18e eeuw met origineel beschilderde Corpus Christie (handje mist), vermoedelijk Duitsland 42x22cm. Cond.: G

Bronzen uil
Resultaat: 65 EUR

Bronzen figuur 21e eeuw, gesigneerd Fernandez, voorstellend een uil in Art Deco stijl, gemonteerd op zwart marmeren voet 37x12x12cm. Cond.: G

Albasten Chinees ca. 1900
Resultaat: 60 EUR

Chinees albasten figuur voorstellende een oude Chinees 19cm. Cond.: G

Groot beeld, gaper
Resultaat: 60 EUR

Grote oude houtgesneden beschilderde apotheker Gaper 20e eeuw (gescheurd) 56x28x22cm. Cond.: R

Bronzen vogeltje
Resultaat: 60 EUR

Bronzen duif op marmeren voet, gesigneerd Francois Pompon, 21e eeuw in art-deco stijhl. 26x13x9cm.

Bronzen uil
Resultaat: 60 EUR

Bronzen figuur 21e eeuw, gesigneerd Fernandez, voorstellend een uil in Art Deco stijl, gemonteerd op zwart marmeren voet 37x12x12cm. Cond.: G

Bronzen vogel op tak
Resultaat: 55 EUR

Bronzen figuur 21e eeuw, voorstellend een lijster op een tak, gemonteerd op zwart marmeren voet 32x12x12cm. Cond.: G

3 Bronzen vogeltjes
Resultaat: 50 EUR

Drie bronzen mussen, 2e helft 20e eeuw.ca. 7x10x6cm., Cond.:G

Heilig beeld
Resultaat: 50 EUR

Heilig Hart beeld ca. 1900, koud beschilderd gips met gouddecor in goede staat 67cm. Cond.: G

2 Beelden, gapers
Resultaat: 45 EUR

Twee oude gegoten gipsen apotheker Gapers handbeschilderd 20e eeuw, 1x gemerkt A.J. van der Pigge 1849-1999, 17x14x10cm. en 27x17x11cm.

Bronzen boedha
Resultaat: 40 EUR

Zittende bronzen boedha met vier armen, zittend op drie olifantenkoppen, ca. 1900, In goede staat. 28x8x7cm.

4 Vroege cherubijn ornamenten
Resultaat: 40 EUR

Vier delen houtsnijwerk 18e eeuw; 1x leeuwekop en 3x cherubijnkopjes 8-13cm. Cond.: G

Lampevoet, dag/nacht
Resultaat: 35 EUR

Twee Jugendstil stijl compositie metalen beelden 20e eeuw. 1 Beeld mist iets in de hand (houten voet) 34-38cm. Cond.: R-G

Tinkleurig beeld
Resultaat: 30 EUR

Jugendstil stijl tinkleurig beeld 20e eeuw met houten voet, vrouw met kind 42cm. Cond.: G

5 Marmeren uiltjes
Resultaat: 30 EUR

Vijf oude albasten uiltjes 2e helft 20e eeuw met glazen ogen in goede staat 4-10cm. Cond.: G

Compositie metalen figuur
Resultaat: 30 EUR

Compositie metalen figuur ca. 1890 (chip af van voet) van een jongen staand op marmeren sokkel, gesigneerd Bouret H.: 46cm. Cond.: R

Corpus 18e eeuw, been
Resultaat: 30 EUR

Heilig kruis 18e-19e eeuw met benen Corpus Christie (hand mist) 25x7cm. Cond.: R-G

Kleine grenen Corpus
Resultaat: 25 EUR

Grenenhouten 18e eeuwse Corpus Christie, vermoedelijk Duitsland 19x15cm. Cond.: G

Bronzen boedha
Resultaat: 20 EUR

Bronzen Egyptisch figuur op albasten voet 20e eeuw 9,5x9x8cm. Cond.: G

Comp.metalen figuur
Resultaat: 20 EUR

Antiek compostie metalen figuur op houten voet, ca.1890, H.21cm., Cond.:G

Jugendstil buste
Resultaat: 20 EUR

Jugendstil buste van vrouw met hoed ca. 1900 van compositie metaal op zwart marmeren voet 17x9x8cm.

Corpus lindenhout, 18e eeuw
Resultaat: 20 EUR

Lindenhouten Corpus Christie 18e eeuw zonder armen 18x4,5cm. Cond.: G

2 Bronzen figuren
Resultaat: 15 EUR

Twee bronzen figuren, 20e eeuw. 1x man met lantaarn, 1x man met geweren. 15-15.5 cm., Cond.:G