Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

15. Januariveiling 2013

Veiling op vrijdag 4 januari 2013 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Bronzen hanglamp
Resultaat: 2.200 EUR

Bijzondere grote zeldzame Jugendstil bronzen 9-lichts hanglamp ca. 1910. Voorstellend 3 faunen die een glas-in-lood bol dragen (blauwglas). Glas-in-lood moet iets gericht worden op sommige plekken) 10...

Bureauset onyx
Resultaat: 1.550 EUR

5-Delige bureauset van groen onyx (paar chips af) ca. 1890 met herdershond en messing armaturen Cond.: R-G

Bronzen hanglamp
Resultaat: 1.400 EUR

Schitterende grote bronzen hanglamp ca. 1900 met 8 armen en 49 lichtpunten. Historisme stijl met onder een kristal geslepen kap. In zeer goede originele staat 100xø96cm. Cond.: G

Tafel presenteertableaus
Resultaat: 1.300 EUR

Zeldzaam groot 18e eeuws Louis Seize barok plated-bronzen tafel-presenteer assemblage voor eten. Met spiegels en eiken onderbodem in zeer goede originele staat 130x63cm.

Hollandse bakbarometer
Resultaat: 1.000 EUR

Prachtige Hollandse bakbarometer met notenhout en inlegwerk. Mooie tinnen plaat. geheel naar 18e eeuws voorbeeld 130x23x10cm. Cond.: G

Bronzen hanglamp
Resultaat: 950 EUR

Zeldzame grote bronzen hanglamp ca. 1900 in Neo-Renaissance stijl met zeemeerminnen in de armen verwerkt. 6-Armig en 22 lichtpunten. Zes lichtpunten op de armen, de rest rondom en en onder. In zeer go...

Viool
Resultaat: 650 EUR

Antieke viool met strijkstok, in originele koffer.Gemerkt: Joh.Bapt.Schweitzer fecit at Forman, Hierowijm Amati Pastini 1813.Tevens gemerkt E.P. Todt No. 459/1318, In goede originele staat.Viool 59x20...

Bronzen kanon, 19e eeuw
Resultaat: 550 EUR

Groot bronzen Oosters kanon 20e eeuw met bewerkte loop (boordkanon) 120cm. Cond.: G

Bronzen hanglamp, viskoppen
Resultaat: 500 EUR

Grote bronzen hanglamp ca. 1900 in Neo renaissance stijl met viskoppen verwerkt in de 10 armen. Totaal 11 lichtpunten. Onderaan de lamp een geslepen kristallen kap. Geheel in zeer goede originele staa...

Openhaard bokken
Resultaat: 500 EUR

Vuurvergulde bronzen haardbokken 19e eeuw in Louis Quinze stijl met tussenstuk. In goede originele staat 140x45x38cm.

Jacht-troffee Kenia
Resultaat: 445 EUR

Afrikaanse jacht-trofee van een kudu 114x72x32cm. Cond.: G

2 Bronzen hanglampen
Resultaat: 400 EUR

Twee bronzen wandlampen ca. 1910 met Neptunus, 3-lichts in zeer goede staat 33x28x16cm. Cond.: G

2 Art Deco wandlampen
Resultaat: 400 EUR

Twee bronzen wandlampen ca. 1910 met Neptunus, 3-lichts in zeer goede staat 33x28x16cm. Cond.: G

Console met kinderhoofd
Resultaat: 375 EUR

Grote wandconsole, 19e eeuw, met engelen gezicht handgestoken (barok vormgeving). 38x35x44 cm. Cond.:G

Petroleumlamp
Resultaat: 370 EUR

Grote originele antieke hangpetroleumlamp met majolica pot en originele gebloemde kap, prachtig gietwerk. In zeer goede originele staat. 64xø45cm.

Kroonluchter met prismen
Resultaat: 350 EUR

Grote oude zakkroonluchter ca. 1950, gemaakt van messing met prismen (kristallen). In goede originele staat. 80x ø60 cm..

Bronzen vaas, Historisme
Resultaat: 300 EUR

Grote bronzen Historisme pronkvaas (cachepot) van tweekleurig brons ca. 1880. Duits of Frans met leeuwekoppen aan de grepen. In goede originele staat 38x41xø26cm.

Grote petroleumlamp
Resultaat: 285 EUR

Bijzondere Jugendstil majolica hang-petroleumlamp met prachtig zweepslagmotief, gietwerk en prismaglazen stenen. Antieke beschilderde glazen kap en 3 kaarskandelaars 70x60x60cm( twee kettingen gebroke...

Art Deco lamp
Resultaat: 280 EUR

Prachtige Art Deco hanglamp ca. 1930, zwart met nikkel. Mooie vormgeving in zeer goede originele staat 54x71x71cm. Cond.: G

Indisch kanon
Resultaat: 275 EUR

Oosters bronzen kanon ca., 1900 of ouder 76x16x36cm. Cond.: G

Sigarendoosje Humidor
Resultaat: 250 EUR

Antieke Humidor, ca. 1880, notenfineer met intarsia, met 4 schuiflades om sigaren in te leggen. In zeer goede originele staat. 19x28x19 cm.

Dagobert Duck
Resultaat: 250 EUR

Grote kunststoffen Dagobert Duck 50-er/60-er jaren. Lichte cracele bij snavel 46x52x33cm. Cond.: G

Paarden leder
Resultaat: 245 EUR

Zeldzaam antiek parade-paardentuig 19e eeuw met kleed en goudbrocant hoofdtuig met divers koperen sierwerk. Stijgbeugels, brons met sierwerk, medaillons, familiewapen etc. Cond.: G

Bordenrek
Resultaat: 225 EUR

Antiek Bretons eikenhouten handgestoken bordenrek met koppen, ca.1880, in goede staat. 71x100x8cm.

Weegschaal
Resultaat: 200 EUR

Bronzen weegschaal 20e eeuw met kaarskandelaar en kersenhouten voet 60x40x18cm. Cond.: G

Molensteen
Resultaat: 200 EUR

Grote zandsteen molensteen 19e eeuw in goede staat ø98cm.

Vuurvergulde kandelaar
Resultaat: 190 EUR

Vuurvergulde bronzen kandelaar 1e helft 19e eeuw met twee putti in barok vormgeving. Gesigneerd A. Pecari in goede originele staat 12x13x13cm. COnd.: G

2 Vazen. Chinees brons
Resultaat: 190 EUR

Twee Chinese bronzen vazen ca. 1900 met drakenmotief in goede originele staat 26xø14cm. Cond.: G

Grote Tiffany stijl lamp
Resultaat: 180 EUR

Grote Tiffany-stijl tafellamp met blauw glas (3-lichts) en metalen voet, 2 trekkoorden 20e eeuw, 68xø53cm., Cond.:G

Hertenvanger 18e eeuw
Resultaat: 180 EUR

Grote hertenvanger ca. 1800 met bronzen en houten heft. Voorstelling met hondekoppen en honden die een wild zwijn aanvallen. In goede originele staat 60x10x3cm. Cond.: G

Haardstel, div. soorten
Resultaat: 170 EUR

Twee messing haardstellen 20e eeuw; 1x compleet, 1x zonder standaard 62-77cm. Cond.: G

Plaquettes
Resultaat: 165 EUR

Grote bronzen Historisme wandplaquette ca. 1880 (gemerkt) met romatische voorstelling en putti 70x37cm. Cond.: G

Icoon, drieluik
Resultaat: 160 EUR

Oude drieluik handgeschilderde icoon ca. 1900 gemaakt van vurenhout en hamergeslagen scharnieren in barokstijl 43x50x3cm. Cond.: G

Barok wandconsole
Resultaat: 160 EUR

Vurenhouten barok wandconsole met originele polychromie (rood-goud) ca. 1800 in zeer goede originele staat 27x33x30cm. Cond.: G

Grote petroleumlamp
Resultaat: 160 EUR

Grote antieke Jugendstil majolica hang-petroleumlamp met floraal zweepslagmotief en origineel beschilderde kap met gezichten-motief. Chip van majolica af 70x55x55cm. Cond.: R-G

Lamp, leeuw
Resultaat: 160 EUR

Oude tafellamp met bronzen leeuw, houten voet( lederen kap) 20e eeuw Cond.: G

Accordeon Hohner
Resultaat: 160 EUR

Prachtige kleine antieke Hohner accordeon, ca.1890, in uitstekende staat. 24x28x12cm.

2 Kandelaars
Resultaat: 150 EUR

Twee grote bronzen 4-lichts kandelaars neo barok 1e helft 20e eeuw in goede staat 44cm. Cond.: G

Majolica kandelaar
Resultaat: 150 EUR

Kaarskandelaar 4-lichts ca. 1890 met porseleinen tussenstuk Jugendstil. Armaturen van smeedijzer (beschadigd onder het armatuur) 60x37x34cm. Cond.: R

Reis Schrijfsecretaire
Resultaat: 150 EUR

Koloniale 19e eeuwse reis-schrijfsecretaire met bandintarsia en wortlenoten fineer binneleven. Kelder en vakverdeling, in uitstekende staat 20x60x42cm.

3 Krissen
Resultaat: 150 EUR

Drie oude Indonesische krissen 20e eeuw (1 beschadigd) 45-48cm. Cond.: R-G

Haardplaat
Resultaat: 150 EUR

Gietijzeren haardplaat ca. 1900 met familiewapen in zeer goede staat 58x49x3cm. Cond.: G

Engelse samovaar
Resultaat: 150 EUR

Messing samovaar 19e eeuw in goede originele staat 50x30x26cm.

Beeld als petroleumlamp
Resultaat: 140 EUR

Jugendstil petroleumlamp voorstellend een vrouw met gewaad die de lamp draagt. Cassis-kleurig glazen reservoir en houten voet. Smac figuur gesigneerd Ch. Ruches 52xø13cm.

2 Plated kandelaars
Resultaat: 140 EUR

Twee grote gietijzeren kaarskandelaars ca. 1900, verchroomd in barokstijl. In originele goede staat 83x18x17cm.

Engelse samovaar
Resultaat: 130 EUR

Grote koperen 19e eeuwse samovaar met ivoren grepen in zeer goede staat met versieringen 40x38x35cm. Cond.: G

Koperen Jugendstil pot
Resultaat: 120 EUR

Grote kopergeslagen dekselpot (Nr. 23) in zeer goede originele staat ca. 1910 Jugendstil 30x36xø26cm.

Kachel
Resultaat: 120 EUR

Prachtige gietijzeren jugendstil houtkachel, ca. 1900, met achter-en onderplaat, gemerkt: Lips en Peters Dordrecht, In goede staat. 72x73x40cm.

Haardstel
Resultaat: 120 EUR

Prachtige 4-delig bronzen haardstel 20e eeuw met jachthond 70x35x31cm. Cond.: G

Opgezette schilpad
Resultaat: 120 EUR

Oude geprepareerde schildpad ca, 1900 in goede originele staat 60x33x22cm. Cond.: G

Aziatisch mini-kabinet
Resultaat: 120 EUR

Aziatisch mini-kabinet koperbeslagen 20e eeuw van teakhout met slot. Bovenin klep met opbergruimte, frontzijde twee deurtjes met daarachter 3 lades 25x36x24cm. Cond.: G

Kinderwagen 50-er jaren
Resultaat: 110 EUR

Prachtige kinderwagen 50-er jaren in zeer goede originele staat. Gelakt met chroom koetswerk. Cremekleurig met spaakwielen en grijs/groene stoffering. Alles in uitstekende staat 130x113x58cm. Cond.: G

Gietijzeren tafeltje
Resultaat: 110 EUR

Antiek gietijzeren historismus bijzettafel met leeuwekoppen en fijn uitgewerkt blad met Neptunus, hoorn des overvloeds etc. (goudklewurig geverfd), ca. 1880, 73xø33cm., Cond.:G

Majolica petroleumlamp
Resultaat: 110 EUR

Prachtige 19e eeuwse majolica hanglamp met 6 kaarslichtpunten (geëlectrificeerd) ca. 1880.kristallen pegels ca. 70xø60cm.

Kandelaar, adelaarsvoet
Resultaat: 105 EUR

Grote 19e eeuwse messing altaars-kandelaar met robijnkleurige stenen in renaissance stijl 54x24x25cm. Cond.: G

Tafelopzet
Resultaat: 100 EUR

Historisme tafelopzet-schaal met compositie metalen voet in de vorm van een zeemonster ca. 1880. Geslepen kristallen schaal. 29xø30cm. Cond.: G

Fossielen
Resultaat: 100 EUR

Groot kavel diverse fossiele gesteenten en kristallen, amethist etc. etc. Cond.: G

Stenen tuintafel
Resultaat: 100 EUR

Grote oude barokstijl stenen tuintafel 20e eeuw in zeer goede staat 73xø110cm. Cond.: G

Koppensnellers mes
Resultaat: 100 EUR

Oud koppensnellers mes met echt mensenhaar en benen grip, 20e eeuw., omgeving Borneo/Maleisië. In goede originele staat. L.71cm.

3 Krissen (1 klein)
Resultaat: 100 EUR

Drie oude Indonesische krissen, 1x klein gemaakt van been in zeepaardjes-vorm 19-49cm. Cond.: G

Karabijn
Resultaat: 100 EUR

Oude karabijn 1941, onschadelijk gemaakt, Cal. 6.5, R.E. Tern B.K.A. Artan. Zonder magazijn 101x7x11cm. Cond.: G

2 Lemetten, 17e-18e eeuw
Resultaat: 100 EUR

Twee vroege lemmeten (zonder heft); 1x degen met renaissance masker versiering van brons 17e eeuw (Duits?), 1x lemmet van sabel 18e eeuw (bodemvondst) 73-78cm. Cond.: R

Tiffany lamp
Resultaat: 95 EUR

Tiffany stijl staande tafellamp met brons gepatineerde voet. Kap rondom met bloemenrand eind 20e-21e eeuw 54xø40cm. Cond.: G

Petroleumlamp
Resultaat: 90 EUR

Grote opaline glazen petroleumlamp ca. 1880, handbeschilderd glas met bloemedecor 84x22cm. Cond.: M

Opaline vaas/petroleumlamp
Resultaat: 90 EUR

Grote opaline glazen petroleumlamp ca. 1880, handbeschilderd glas met bloemedecor 84x22cm. Cond.: G

Bureauset
Resultaat: 90 EUR

Tinnen bureauset met edelhert en inktreservoir (glaasje mist) ca. 1900, Historisme Duitsland 14x29x19cm. Cond.: G

Schildpad doosje
Resultaat: 90 EUR

Antiek schildpad doosje met been en sluiting, 19e eeuw, In zeer goede originele staat. 2x15x4.5cm.

Neogothische kandelaar
Resultaat: 90 EUR

Grote 19e eeuwse messing altaarkandelaar in neogothische stijl 50x21x21cm. Cond.: G

Cognac
Resultaat: 90 EUR

Vier oude flessen cognac; 1x Joseph Guy, 1x Jules Gautret, 2x Louis D'or Napoleon ca. 29xø9cm. Cond.: G

Engelse samovaar
Resultaat: 90 EUR

Roodkoperen empire samovaar ca. 1820 in complete originele staat 44x22x14cm.

Schildpaddoosje
Resultaat: 85 EUR

Schildpad dekseldoos 19e eeuw met ivoren pootjes en origineel slot in zeer goede originele staat 4x15x8cm.

8x Opiumgewichten
Resultaat: 85 EUR

Acht delen oude bronzen opiumgewichten 4-7cm. Cond.: G

Band 18e eeuwse boeken, 3 delen
Resultaat: 85 EUR

Drie lederen gebonden 18e eeuwse boeken Ziele-Spys ofte Christelijk Leerlinge Mechelschen Catechismus Antwerpen, Hubertus Bincken 1764, Deel 1,2 en 3 in goede staat 12,5x19cm. Cond.: G

Eiken documentenkistje 1870
Resultaat: 80 EUR

Antiek eiken documentenkistje, ca.1890, met handgedtoken panelen. In zeer goede staat. 22x37x24cm.

Grote plafoniere
Resultaat: 80 EUR

Grote plafoniere met geslepen glas en nikkelen bewerkte omlijsting ca. 1900. 27xø43cm. Cond.: G

11 Flessen rode wijn
Resultaat: 80 EUR

Kavel met 11 flessen rode wijn; 1x Windsor Vineyards Cabernet Savignon California Burns and Gilliam, 2x Los Royales 2000 Reserva, 1x Saint-Leon Mühler Besse premieres cotes de Bordeaux 1883, 1x Mis en...

Bronzen plaquette Kruisweg
Resultaat: 80 EUR

Grote oude bronzen plaquette met diverse voorstellingen betreft de kruisweg van Jezus, 1e helft 20e eeuw. 18x25x1cm., Cond.:G

Bontjas
Resultaat: 80 EUR

Prachtige Dino Valioni bontjas met houtjes-touwtjes sluiting in zeer goede staat 98cm. Cond.: G

Blank zwaard
Resultaat: 80 EUR

Zwaard met bronzen grip 20e eeuw (naar oud voorbeeld) in zeer goede staat 95cm.

4 Moderne stalampjes
Resultaat: 80 EUR

Vier decoratieve tafellampen met goudkleurige kap en voet 2e helft 20e eeuw 47-55cm. Cond.: G

Bronzen hanglamp
Resultaat: 80 EUR

Oude bronzen hanglamp met glazen verbindingsstukken en gekleurde kristallen pegels 20e eeuw in zeer goede staat 66xø44cm.

Blauw glazen hanglamp
Resultaat: 75 EUR

Grote blauw glazen met messing plafondlamp in Louis-Seize stijl, bestaande uit honderden blauw glazen schijfjes. 48xø28cm.

Bokaal
Resultaat: 75 EUR

Kerkelijke messing dekselbokaal ca. 1890, rondom bewerkt in goede originele staat 24xø11cm. Cond.: G

Staande lamp, messing voet
Resultaat: 75 EUR

Grote bronzen tafellampvoet 2e helft 20e eeuw in goede staat 67x23x23cm. Cond.: G

2 Kandelaren, Empire stijl
Resultaat: 70 EUR

Twee antieke bronzen kaarskandelaren ca. 1870 met zwart marmer, in goede staat. 21xø9.5cm.

Grote kris
Resultaat: 70 EUR

Grote oude kris met prachtig snijwerk, uit Indonesië, waarschijnlijk 1e helft 20e eeuw, L.71cm.Cond.:G

Grote kris
Resultaat: 70 EUR

Prachtige oude kris met prachtig snijwerk en rest vergulding. Waarschijnlijk 1e helft 20e eeuw. L.67cm., Cond.:G

Prismen hanglamp
Resultaat: 70 EUR

Kleine prismenglazen zakkroonluchter met messing 20e eeuw. In Louis Quinze stijl 58xø24cm. Cond.: G

8x Opiumgewichten
Resultaat: 70 EUR

Acht delen oude bronzen opiumgewichten 4-7cm. Cond.: G

2 Noten wandconsoles
Resultaat: 70 EUR

Twee antieke notenhouten wandconsoles ca. 1900. Opengewerkt met wapen. Renaissance stijl 15x15x13cm. Cond.: G

Hanglamp
Resultaat: 70 EUR

Oude zakkroonluchter met prismen glas in Louis-Quinze stijl, 2e helft 20e eeuw.(ketting kapot) In goede staat. 66xø45cm.

Opgezette eekhoorn
Resultaat: 70 EUR

Oud opgezet eekhoorntje met denneappel op stam in zeer goede staat 23x20x21cm. Cond.: G

Messing sextant 1941
Resultaat: 70 EUR

Oude messing sextant, Stanley London 1941, in schroefdoos. In zeer goede staat.

2 Doosje, boulle techniek
Resultaat: 70 EUR

Twee Franse antieke Boulle techniek doosjes van ingelegd hout met koper, schildpad en parelmoer ca. 1870 15-21cm. Cond.: R-G

3 Messing kandelaars
Resultaat: 65 EUR

Drie grote messing kandelaars ca. 1900 in goede staat 41-45cm. Cond.: G

Cloisonne tafelset
Resultaat: 65 EUR

Cloisonne zout- en peperstel ca. 1900. 4-Delige set bestaande uit; zoutvaatje, peperstrooier, mosterdpotje met lepel en draagcomfoor. In zeer goede staat met open motief 11x20x7cm. Cond.: G