Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

15. Januariveiling 2013

Veiling op vrijdag 4 januari 2013 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Groot schilderij, Adam en Eva
Resultaat: 85.000 EUR

Anton Jasusch (1882 - 1965 Tsjechoslowakije), belangrijk werk!, olieverf op linnen, Het paradijs met Adam en Eva. Tevens verso gesigneerd Anton Jassusch 1941 Kaschau Adam 4 Eva, 164x130cm. Cond.: G

Schilderij, Krabbe
Resultaat: 2.500 EUR

Heinrich Martin Krabbe ( London 1868 - 1931 Amsterdam), olieverf op linnen, meisje in zonlicht met baby in gevlochten wieg 67x53cm. Cond.: G

Olieverf op doek
Resultaat: 2.000 EUR

Atelier Theo Wolvecamp (Hengelo 1925 - 1992), olieverf op linnen, abstracte compositie 81x61cm. Cond.: G

Pendant, portretten
Resultaat: 1.650 EUR

W. Filbans ca. 1880, olieverf op paneel, twee damesportretten 29x39cm. Cond.: G

Jan te Wierik
Resultaat: 1.200 EUR

Jan te Wierik 1990 (1954 - 2002), acryl op papier, fantasiefiguren 64x56cm. Cond.: G

Gesigneerd H. Gurschner
Resultaat: 1.100 EUR

Herbert Gurschner (1901 - 1975) ca. 1930, ingekleurde houtsnede, Toscane? 10x15cm., Cond.:G

Schilderij, C. Verschuur
Resultaat: 1.000 EUR

C. Verschuur (pseudoniem van Cor Bouter) (1888 Gouda - 1966 Den Haag), olieverf op linnen, herderin op pad met 4 koeien bij avond 100x60cm. Cond.: G

Frans Oerder, bloemen
Resultaat: 750 EUR

Frans Oerder (Rotterdam 1867 - 1944 Pretoria), pastel op papier, vaas met bloemen, in origineel eiken lijst 50x33cm. Cond.: G

Ype Wenning, Delftse vaart
Resultaat: 750 EUR

Ype Wenning (Leeuwarden 1879 - 1959 Wassenaar), olieverf op paneel, stadsgezicht met gracht, brug en vele figuren 32,5x21,5cm. Cond.: G

Ikoon, moeder Gods
Resultaat: 750 EUR

Ikoon van Moeder Gods, vreugde van alle lijdenen. Rusland 19e eeuw. Tempera op levkas op paneel 30,7x26,7cm.

Damesportret 17e eeuw
Resultaat: 700 EUR

Damesportret 17e-18e eeuw, olieverf op paneel 21x18,7cm. Cond.: G

Leo Eland, Indisch landschap
Resultaat: 650 EUR

Leonardus Eland (Salatiga Ned. Indië 1884 - 1952 Den Haag), olieverf op linnen, Indonesische landschap (op jute) 50x70cm. Cond.: G

Schilderij
Resultaat: 650 EUR

A. van Ravenswaay ca. 1900, olieverf op paneel, romantisch stadsgezicht met figuur 92x65cm. Cond.: G

Tekening, Anton Mauve
Resultaat: 650 EUR

Anton Mauve (Zaandam 1838 - 1888 Arnhem), houtskool op papier, herder met schapen 32x24cm. Cond.: G

Schilderij, koeien
Resultaat: 625 EUR

Onduidelijk gesigneerd 19e eeuw, olieverf op paneel, landschap met 4 koeien 35x46cm. Cond.: G

John F. Hulk, schapen
Resultaat: 600 EUR

Johannes Frederik Hulk ( 1829 - 1911 Haarlem), olieverf op linnen, landschap met schapen in wei 48x30cm. Cond.: G

Jan te Wierik
Resultaat: 600 EUR

Jan te Wierik (1954 - 2002), acryl op papier, abstracte compositie 64x56cm. Cond.: G

Barok schilderij, doodskop
Resultaat: 540 EUR

Ongesigneerd 18e eeuw barok, liggend kind met doodskop in interieur, olieverf op linnen oude bedoeking 43x49cm. Cond.: R-G

M. de Jongere
Resultaat: 500 EUR

Marius de Jongere (Drulman) Amsterdam 1912, gemengde techniek op papier, Rotterdams havengezicht 100x48cm. Cond.: G

Georg Rueter, hondje
Resultaat: 500 EUR

Georg Rueter (1906 Amsterdam - ), olieverf op paneel, hondje 21x18cm. Cond.: G

Corneille, vrouw
Resultaat: 500 EUR

Corneille sculptuur 20e eeuw, houten beschilderd sculptuur, vrouw met bloem 84x89x11cm. Cond.: G

Romantisch schilderij 19e eeuw
Resultaat: 450 EUR

Ongesigneerd (?) ca. 1880, olieverf op linnen, romatische voorstelling met vele figuren 78x54cm. Cond.: G

Barok schillderij, moeder met kind
Resultaat: 450 EUR

Ongesigneerd 18e eeuw barok, Maria met kindje Jezus, oude bedoeking 28x34cm. Cond.: R-G

Schilderij, Peter Diem
Resultaat: 450 EUR

Peter Diem (1945 - ) (Geïnspireerd door de Cobra groep), acryl op linnen, "Flying Cow" 140x100cm. Cond.: U

Icoon 20e eeuw
Resultaat: 420 EUR

Annunciatie-icoon ( boodschap van de engel Gabriël aan Maria over de geboorte van Jezus) Op gouden ondergrond. Russisch 2e helft 19e eeuw. 21,5x25cm. Cond.: M

Blok van der Velde
Resultaat: 415 EUR

Blok van der Velden Texel 74, olieverf op linnen, duinlandschap Texel 24x50cm. Cond.: G

Jan Korthals, stilleven
Resultaat: 400 EUR

Jan Korthals, 1916-1973, olieverf op linnen, vaas met rozen 40x50cm., Cond.:G

Paneel 19e eeuw, J.C. Jansen 1861
Resultaat: 400 EUR

J.C. Janse 1861, olieverf op paneel, riviergezicht met bomen en figuren (Belgische school) 28x35cm. Cond.: G

Twee gezichten
Resultaat: 380 EUR

Houten sculptuur gesigneerd Appel 20e eeuw, olieverf op paneel, happy familie 72x74x10cm. Cond.: G

Schilderij, stilleven
Resultaat: 375 EUR

J.g. ter ....... 1831, olieverf op linnen, vaas met bloemen 53,5x40,5cm. Cond.: G

Schilderijtje, heilig
Resultaat: 375 EUR

Ongesigneerd 19e eeuw, olieverf op paneel, Jezus na kruisafname met diverse figuren in renaissance stijl eiken lijst 47x40x7cm.

Schilderij, landschap
Resultaat: 350 EUR

Ondfuidelijk gesigneered ca. 1930 (Belgische School?), olieverf op paneel, boerin met koe bij rivier 60x80cm. Cond.: G

Peter van Brakem, knotwilgen
Resultaat: 325 EUR

Peter van den Braken, Eindhoven 1896-1979, olieverf op linnen, Knotwilgen, 52x71cm., Cond.:G

Ovaal barok schilderij
Resultaat: 325 EUR

Ongesigneerd 18e eeuws schilderij, olieverf op linnen, barok romantische figuren, verstoppertje spelen. Olieverf op linnen tegen glas 53x45cm. Cond.: R

Schilderij
Resultaat: 325 EUR

Rudolf Hermanns Duitse School ( 1860-1935), olieverf op linnen, landschap 100x80cm.

Strand, boten
Resultaat: 325 EUR

P. Renard 20e eeuw, olieverf op paneel, strandgezicht met bomschuit en figuren 30x40cm. Cond.: G

Jan Cremer, litho tulpen
Resultaat: 300 EUR

Jan Cremer (1940 - ) 31/121, lihtografie op papier, tulpen 72x55cm. Cond.: G

Jan Cremer, litho tulpen
Resultaat: 300 EUR

Jan Cremer (1940 - ) 31/125, lithografie op papier, tulpen 72x55cm. Cond.: G

Balinees meisje, ongesigneerd
Resultaat: 300 EUR

Restsignatuur onduidelijk, olieverf op paneel, Balinees meisje 25x20cm. Cond.: G

Pastel, naakt
Resultaat: 300 EUR

Steinlen, Duitse School, pastel op papier, vrouwelijk naakt 20x34cm. Cond.: G

Heyboer
Resultaat: 280 EUR

Anton Heyboer, dekkende waterverf op papier, spetterkip 20x27cm. Cond.: G

Piet Cottaar
Resultaat: 250 EUR

Piet Cottaar (1878 Delft - 1950 Rotterdam), olieverf op linnen, vaas met bloemen 40x50cm. Cond.: G

Leo Vierhout, boerderij Delden
Resultaat: 250 EUR

Leo Vierhout, olieverf op linnen, Provence 50x70cm. Cond.: G

Anton Heyboer, bruid
Resultaat: 250 EUR

Anton Heyboer, dekkende waterverf op papier, bruid 39x30cm. Cond.: G

Onduidelijk gesigneerd
Resultaat: 245 EUR

Onduidelijk gesigneerd Duitse School, olieverf op linnen, zeilboten op zee 70x80cm. Cond.: G

C. Cornelisz, stilleven rozen
Resultaat: 225 EUR

C. Cornelisz 21e eeuw, olieverf op paneel, stilleven met rozen 13x18cm. Cond.: G

Schilderij Mahnce, stilleven
Resultaat: 225 EUR

Mahnckie, ca. 1900, Duitse of Hongaarse school? olieverf op linnen. Stilleven met bokaal, bloemen en fruit. 100x70cm., Cond.:G

Pit van Loo, groot
Resultaat: 225 EUR

Pit van Loo (Winsum 1905 - ), olieverf op linnen, rups bij vogel op boom bij ondergaande zon 78x58cm. Cond.: G

A. Heyboer, haan
Resultaat: 220 EUR

Anton Heyboer, acryl op papier, haan 40x35cm. Cond.: G

Mansvelt Beck ca. 1900
Resultaat: 210 EUR

Mansvelt Beck ca. 1900 (Duitse School), olieverf op linnen (oude bedoeking), stilleven 67x50cm. Cond.: G

Jan Cremer, repro gelim.
Resultaat: 200 EUR

Jan Cremer (1940 - ), reproductie op papier, eigen compositie 88x70cm. Cond.: G

Pieter Vierhout, Provence
Resultaat: 200 EUR

Pieter Vierhout (Almelo), olieverf op linnen, "Provence" 70x90cm. Cond.: G

Schilderij, straatgezicht
Resultaat: 200 EUR

König? Duitse school, stadsgezicht met koets bij lantaarnlicht 62x81cm. Cond.: G

Monogram H.
Resultaat: 200 EUR

Monogram H. Duitse School (verso W. Horchler Kl. Slintel), olieverf op linnen, Hamlen Land 46x87cm. Cond.: R

Schilderij
Resultaat: 195 EUR

J. Kaemmerer ca. 1930, olieverf op linnen, dorpsgezicht met figuur 18x24cm. Cond.: G

Ronald Frijling, Oosterse voorst.
Resultaat: 190 EUR

Ronald Frijling (Java 1917 - 1941), olieverf op linnen, Javaans riviergezicht met figuur 40x60cm. Cond.: G

Ikoon ca. 1900
Resultaat: 190 EUR

Icoon, Maria met voor de borst gekruiste armen met slapend kindje Jezus met aureool. Olieverf op koper in antieke lijst. Zuid-Europees, 18e eeuw, 13x17cm.

Evert Rabbers, schilderij
Resultaat: 180 EUR

Evert Rabbers ( 1875 - 1967 Enschede), olieverf op paneel, Twentse boerderij met bloesemboom en kippen 37x28cm. Cond.: G

Ad Verstijnen
Resultaat: 180 EUR

Ad Verstijnen (1946 Arnhem), mixed media, 2 fantasiefiguren 80x77cm. Cond.: G

Ad Verstijnen
Resultaat: 180 EUR

Ad Verstijnen (1946 Arnhem), mixed media, 2 fantasiefiguren 81x80cm. Cond.: G

Ongesigneerd interieur
Resultaat: 170 EUR

Onduidelijk gesigneerd 19e eeuw, olieverf op paneel, vrouw met presenteerblad in interieur met hond 20x17cm. Cond.: R

Ton Ancone
Resultaat: 160 EUR

Ton Ancone '92 (Oldenzaal), olieverf op linnen, landschap met rivier en koeien in de stijl van de Haagse school 60x80cm. Cond.: G

Gesigneerd G.H. Gobell
Resultaat: 160 EUR

Gesigneerd G.H. Gobell 19e eeuw, olieverf op paneel, landschap met diverse figuren 14x18cm. Cond.: G

Dubbele ingekleurde kaart
Resultaat: 160 EUR

Antieke landkaart 1692, ets op papier (dubbelblad), La Veluwe, La Betuwe et Le Comte De Zutphen dans Le Duche De Gueldre, parle S. Sanson Geogrpahe ordinaire du Roy A. Paris 94x63cm. Cond.:G

Wolvecamp, inkt op papier
Resultaat: 150 EUR

Theo Wolvecamp atelier 1992 (Hengelo 1925 - 1992), inkt op papier, abstracte compositie 30x40cm. Cond.: G

Schilderij, Goedvriend
Resultaat: 150 EUR

Theo Goedvriend (De Steeg 1879 - 1969 Warnsveld), olieverf op paneel, bloemstilleven 19x16cm. Cond.: G

Hugo Berten, stilleven
Resultaat: 150 EUR

Hugo Berten, Kalk (Dld) 194-Laren 1959, olieverf op linnen, vaas met gemengde bloemen. 50x60cm., Cond.:G

19e Eeuws portret
Resultaat: 150 EUR

Ongesigneerd 19e eeuw, olieverf op linnen, damesportret in stoel 44x51cm. Cond.: G

Pieter Vierhout, Provence staand
Resultaat: 150 EUR

Pieter Vierhout (Almelo), olieverf op linnen, Provence dorpsgezicht 70x90cm. Cond.: G

Litho met pamflet, Bervoets
Resultaat: 150 EUR

Fred Bervoets, lithografie handgesigneerd fantasievoorstelling (litho en affiche) 52x68cm. Cond.: G

Schilderij, boerin met kippen
Resultaat: 150 EUR

D.Wirth, ca. 1900, Duitse school olieverf op paneel Boerin met kippen. 23x19.5cm. Cond.:G

Zeefdruk, Herman Brood
Resultaat: 140 EUR

Herman Brood, handgesigneerd met Brood (Zwolle 1946 - 2001 Amsterdam), zeefdruk op papier 229/500, Amsterdam Arena 67x50cm. Cond.: G

Schilderij Artz
Resultaat: 135 EUR

Gesigneerd Artz, ca. 1900, olieverf op paneel, duingezicht met figuren, 26x18 cm., Cond.:R

Aquarel, bloemmotief
Resultaat: 130 EUR

Henry dee 20e eeuw, aquarel op papier, wilde bloemen 75x60cm. Cond.: G

Litho Corneille
Resultaat: 130 EUR

Corneille '97 101/250, (1922 - 2010 Beverloo), lithografie op papier, "Unique" 21x15cm. Cond.: G

Schilderij, J. v. Os
Resultaat: 125 EUR

J. v. Os ca. 1920, olieverf op linnen, stilleven met bloemen 40x60cm. Cond.: G

3x Wolvecamp pastel in lijst
Resultaat: 120 EUR

Drie maal Theo Wolvecamp atelier 1992 (Hengelo 1925 - 1992), pastel op papier, 3 abstracte composities 43x18cm. Cond.: G

Schilderij, H. de Groot
Resultaat: 120 EUR

H. de Groot 1872 Havelle, olieverf op paneel, vaasje met rozen 22x24,5cm. Cond.: G

Olieografie groot
Resultaat: 120 EUR

Ongesigneerd ca, 1900, olieografie op linnen,Chique interieur met figuren. 70x95cm., Cond.:R

M. de Herdt, stilleven
Resultaat: 120 EUR

M. de Herdt ca. 1920, olieverf op linnen, stilleven met fruit 70x80cm. Cond.: G

Schilderij, C. Dijkman
Resultaat: 110 EUR

C. Dijkman ca. 1900, olieverf op linnen, Amsterdam 30x40cm. Cond.: G

Lijst met portret
Resultaat: 110 EUR

Ongesigneerd herenportret ca. 1890, olieverf op linnen 42x52cm. Cond.: R

Lijst met portret
Resultaat: 110 EUR

Lugos Ivanitz 1898, olieverf op linnen, damesportret 43x54cm. Cond.: R

Schilderij, gouden lijst
Resultaat: 110 EUR

Onduidelijk gesigneerd, reproductie op linnen, man in interieur met hond 76x61cm. Cond.: G

Schilderij, Baayens
Resultaat: 110 EUR

Frans Baayens (1896 Enschede -), olieverf op linnen, Twents bospad met herder en zijn schapen 50x70cm. Cond.: G

Wilhelm Kaverman?
Resultaat: 110 EUR

Wilhelm Kavemann Sonary, olieverf op linnen, stadsgezicht met figuren 62x48cm. Cond.: G

4 Werken, F.H.B.
Resultaat: 100 EUR

Vier tekeningen G.H.B. (George Hendrik Breitner?), tekeningen op papier, vrouwelijke naakt studio's ca. 37x27cm. Cond.: G

Schilderij Krol, Twents landschap
Resultaat: 100 EUR

Gerard Cornelis Krol (Rotterdam 1882 - 1950 Enschede), olieverf op paneel, Aamsveen met boerderij 56x36cm. Cond.: G

Schilderij, boten op een meer
Resultaat: 100 EUR

Ongesigneerd 20e eeuw, olieverf op paneel, Hollands zeegezicht met boten en figuren 29x23cm. Cond.: G

Schilderij, paarden met hond
Resultaat: 100 EUR

Gesigneerd H. Collins 19e eeuw Engelse school, olieverf op paneel, twee paarden met ruiter en hond 29x20cm. Cond.: G

Schilderij, paarden voor een kar
Resultaat: 100 EUR

Gesigneerd H. Collins,19e eeuw, Engelse school, olieverf op paneel, boer met paardenspan 29x20cm. Cond.: G

Herman Brood
Resultaat: 100 EUR

Herman Brood, zeefdruk op papier Nr. 460/500, Fantasie 54x40cm. Cond.: G

v.d. Poel
Resultaat: 100 EUR

K. de Poel ca. 1920, olieverf op linnen, landschap met koeien, figuren en huizen 85x65cm. Cond.: G

Schilderij, molen met vaart
Resultaat: 100 EUR

Onduidelijk gesigneerd, olieverf op linnen, poldergezicht met molens 40x30cm. Cond.: G

Herman Brood
Resultaat: 100 EUR

Herman Brood, zeefdruk op papier Nr. 439/500, Fantasie 54x40cm. Cond.: G

Schilderij, 2 putties met fazant
Resultaat: 100 EUR

Oostendorp 1908, olieverf op paneel, 2 putto met fazant 70x80cm. Cond.: G