Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

15. Januariveiling 2013

Veiling op vrijdag 4 januari 2013 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Schilderij, H. Bean
Resultaat: 30 EUR

H. Bean ca. 1930, olieverf op linnen, vaas met bloemen 50x46cm. Cond.: G

Tekening vogels
Resultaat: 30 EUR

J.Brun of Brijn ca. 1930, pastel op papier, moedervogel met jong, 35x40cm., Cond.:G

Fischer ca. 1950
Resultaat: 30 EUR

Fischer ca. 1950, olieverf op linnen, dorpsgezicht 40x50cm. Cond.: G

S. Pomplun
Resultaat: 30 EUR

S. Pomplun 20e eeuw, olieverf op linnen, Egyptische voorstelling 60x80cm. Cond.: G

P. Schulz Schwieder
Resultaat: 30 EUR

P. Schulz Schwieder, vaas met bloemen, verf laat op sommige plaatsen los 47x36cm. Cond.: M

H. Hermans, winter
Resultaat: 30 EUR

H. Hermans (Duitse School), olieverf op paneel, wintergezicht met roeiboot 18x27cm. Cond.: G

Tonny Huizing, aquarel
Resultaat: 30 EUR

Tonny Huizing, aquarel op papier, portret I (aankoopprijs Fl. 3.900,-) 12,5x11cm. Cond.: G

6 Gravures
Resultaat: 25 EUR

Zes antieke Hollandse steendrukken; Amsterdam montelbaarnstoren, Edam, Amsterdam De Waag, Haarlem grote markt, Haarlem Adamsche poort, Hoorn. Steendruk op papier, 22x14cm. Cond.: G

Ets, onduidelijk
Resultaat: 25 EUR

Onduidelijk gesigneerd, ets op papier, landschap, ca.1900, 20x14cm., Cond.:G

Schilderij met poezen
Resultaat: 25 EUR

Onduidelijk gesigneerd, olieverf op linnen, spelende poezen 30x40cm. Cond.: G

Kunstwerk
Resultaat: 25 EUR

Onduidelijk gesigneerd 80-er jaren, olieverf op linnen, abstracte compositie 62x50cm. Cond.: G

Tekening officier 1842 + brief
Resultaat: 25 EUR

Bleibtreu dat. 1842, tekening op papier, tekening van een officier met daarbij een fijn geschreven liefdesbrief 22x18cm. Cond.: G

Schilderij
Resultaat: 25 EUR

H. Leuverink 91, olieverf op paneel, vliegenzwammen 42x53cm. Cond.: G

2 Gravures, mode 19e eeuw
Resultaat: 25 EUR

Twee gravures op papier 19e eeuw, handgekleurd. 1826 Costumes Parisiens, 1826 Costumes Allemand et Francois. 12x18 cm., Cond.:G

Herman Romijn
Resultaat: 25 EUR

Herman Romijn ( 1892 - 1959 Arnhem), houtskool op papier, bosgezicht met pad 23x17cm. Cond.: G

Schilderij, mediterraans
Resultaat: 25 EUR

PvB ca. 1950, olieverf op paneel, Mediterraans landschap 30x40cm. Cond.: G

Ongesigneerd stadsgezicht
Resultaat: 25 EUR

Onduidelijk gesigneerd (E.J. Leurs, Jos Leurs?), olieverf op linnen, Hollands dorpsgezicht 30x40cm. Cond.: G

Schilderij, G. Wielens
Resultaat: 25 EUR

G. Wielens 165, olieverf op linnen, interieur met figuren 50x75cm. Cond.: G

Schilderij, boerderij
Resultaat: 25 EUR

H. van Tonckren? ca. 1920, olieverf op linnen, boerderij bij waterkant 30x40cm. Cond.: G

Gouache, H.W. v. Meines
Resultaat: 25 EUR

H.W. Meines 1982 ( 1967 Rotterdam - 1995), gouache op papier, landschap met korenschoven 25x15cm. Cod.: G

Litho
Resultaat: 25 EUR

Onduidelijk gesigneerd ca. 1920, ingekleurde ets op papier, boer met paardenspan en hond 60x48cm. Cond.: G

Kleinere kaart Zutphen in lijst
Resultaat: 25 EUR

Antieke landkaart Issak Tirion Amsterdam (1705 - 1765), ets op papier (beschadigd, scheur), Nieuwe Kaart van 't Kwartier Zutphen 38x33cm. Cond.: M

Gravure Amsterveen
Resultaat: 25 EUR

18e Eeuwse gravure 1741, "J.C. Philips ad virumdel et fecit 1741", gravure op papier, afbeelding van de Hollandsche Veenen na 't dorp Amsterveen te zien, met de wijze van het turf maken 29x17cm. Cond....

Schilderij, Bolsward
Resultaat: 25 EUR

Bolsward, olieverf op linnen, kerkgezicht met figuren 30x20cm. Cond.: G

Ongesigneerd, Arabische voorstelling
Resultaat: 25 EUR

Ongesigneerd ca. 1950, olieverf op linnen, Arabische voorstelling waterpijp roken 30x40cm. Cond.: G

Modern schilderij, 80-er jaren
Resultaat: 25 EUR

Ongesigneerd jaren 80, olieverf op paneel, moderne compositie 33x33cm. Cond.: G

C. Wentsch
Resultaat: 25 EUR

C. Wentsch? (ca. 1920), olieverf op linnen, landschap met boerderij en bloesembomen 35x50cm. Cond.: G

Schilderij, E. Klaussen
Resultaat: 25 EUR

E. Klaussen ca. 1930, olieverf op linnen, vaas met zonnenbloemen 50x70cm. Cond.: G

Schilderij, M.W. Visser
Resultaat: 25 EUR

M.W. Visser, olieverf op linnen, kustgezicht met bloesemboom 40x50cm. Cond.: G

Schilderij, H. Leuverink '94
Resultaat: 20 EUR

H. leuverink 20e eeuw, olieverf op paneel, stilleven met Fayence 40x50cm. Cond.: G

Bloemstilleven
Resultaat: 20 EUR

Ongesigneerd 20e eeuw, olieverf op paneel, vaas met bloemen 18x12cm. Cond.: G

Diverse grafieken, aqaurellen etc.
Resultaat: 20 EUR

Kavel met diverse grafieken, aquarellen etc.

Aquarel, A.K.
Resultaat: 20 EUR

A.K. ca. 1920, aquarel op papier, rivierkade met boten 30x40cm. Cond.: G

A.Boer ets
Resultaat: 20 EUR

A.Boer, ets op papier, Dom te Utrecht,kloostergang, 28x53cm., Cond.:G

Ernst Richter
Resultaat: 20 EUR

Ernst Richter 1e helft 20e eeuw (Duitse School), olieverf op paneel, Frühlingstrasse Germisch 50x70cm. Cond.: G

Houtsnede
Resultaat: 20 EUR

Johan Schuddeboom, houtsnede op papier, straatje in Lugano 12x22cm. Cond.: G

R. Cavallini 76
Resultaat: 20 EUR

R.Cavallini '76, olieverf op paneel, Bloementak. 48x70cm., Cond.:G

Muzikant in sneeuw
Resultaat: 20 EUR

Onduidelijk gesigneerd, ca. 1930, olieverf op linnen winters landschap met musicerende man. 35x25 cm., Cond.:G

Peritti Kokko '78
Resultaat: 20 EUR

Peritti Kokko '78, aquarel op papier, havengezicht 60x45cm. Cond.: G

Paneeltje, Charles Dickens
Resultaat: 20 EUR

Paneel 19e eeuw met een Charles Dickens achtige voorstelling (spelende kinderen), reproductie op paneel 23x19cm. Cond.: G

Ton Ancone, abstract
Resultaat: 20 EUR

Ton Ancone (Oldenzaal, epigoon v.d. Haagse School), olieverf op paneel, abstracte compositie 26x35cm. Cond.: G

Ongesigneerd, wintergezicht
Resultaat: 20 EUR

Ongesigneerd wintergezicht, olieverf op paneel 28x38cm. Cond.: R

Schilderij, B. Korf
Resultaat: 20 EUR

Chris B.Korf, ca.1930, olieverf op linnen, boeren interieur met figuren. 50x60cm., Cond.:G

Map van Eyck bis Rembrandt
Resultaat: 15 EUR

Oude map "Van Eyck bis Rembrandt zeichnungen, Verlag der Kunst Dresden", drukkunst 41x31cm. Cond.: G

Map, Kathe Kollwitz
Resultaat: 15 EUR

Oude map van Käthe Kollwitz Bauernkrieg, Verlag der Kunst Dresden 41x31cm. Cond.: G

Aquarel bloemen 1891
Resultaat: 15 EUR

Monogram 16/10 '91, aquarel op papier, bloementak 39x29cm. Cond.: G

Schilderij, vrouw op landweg
Resultaat: 15 EUR

Rijke, olieverf op paneel, landschap met figuur op pad, 33x22cm., Cond.:G

Landkaart Dutschland Eisenbahn
Resultaat: 15 EUR

Deutschland Eisenbahnnetz, wichtigsten Flussdampfschiff - stationen Häfen für Seedampfer, Adolf Gräf 56x66cm. Cond.: R

Sachsen
Resultaat: 15 EUR

Oude landkaart "Die preussische provinz Sachsen, Erklärung Hauptstadt der Provinz Magdeburg" 47x57cm. Cond.: G

Landschap bergen en kasteel
Resultaat: 15 EUR

Ongesigneerd ca. 1900, olieverf op linnen, bergachtig landschap met kasteel 42x30cm. Cond.: R

Tekening, man op stoel
Resultaat: 15 EUR

Portret 19e eeuw, tekening op papier, 12x12cm. Cond.: G

Schelpenvisser
Resultaat: 15 EUR

Ongesigneerd ca. 1900, olieverf op paneel, schelpenvisser 20x27cm. Cond.: G

W. Heidtman, landschap
Resultaat: 10 EUR

W. Heidtman Duitse school, olieverf op linnen, Duits berglandschap 100x80cm. Cond.: G

Schilderij, Gaalman
Resultaat: 10 EUR

Ton Gaalman, acryl op linnen, Bosgezicht bij nacht, 50x50cm., Cond.:G

2 Etsen
Resultaat: 10 EUR

Kopergravure en ets 17e-18e eeuw; 1x gravure van man met hond bij de kust 5x5cm. en 1x ets van twee vrouwen met familiewapen en putti 4x4,5cm. Cond.: G