Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

15. Januariveiling 2013

Veiling op vrijdag 4 januari 2013 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Bronzen naakt, groot 5001
Bronzen naakt, groot

Resultaat:

2.500 EUR

Verkocht
Bronzen sieradendoos 5000
Bronzen sieradendoos

Resultaat:

2.200 EUR

Verkocht
Grote bronzen krijger 5018
Grote bronzen krijger

Resultaat:

1.600 EUR

Verkocht
Albast, vrouw in mand 5020
Albast, vrouw in mand

Resultaat:

790 EUR

Verkocht
Bronzen lamp, hert 5003
Bronzen lamp, hert

Resultaat:

570 EUR

Verkocht
Man met zwaard 5016
Man met zwaard

Resultaat:

525 EUR

Verkocht
Jugendstil plaquettes 5002
Jugendstil plaquettes

Resultaat:

510 EUR

Verkocht
Bronzen buste, vrouw 5058
Bronzen buste, vrouw

Resultaat:

490 EUR

Verkocht
Houten beeldengorep, bedelaar 5014
Houten beeldengorep, bedelaar

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Heilig beeld, 17e eeuw 5065
Heilig beeld, 17e eeuw

Resultaat:

390 EUR

Verkocht
Beeld, lamp en gemsen 5104
Beeld, lamp en gemsen

Resultaat:

375 EUR

Verkocht
Beeld, paard met bedelaar 5034
Beeld, paard met bedelaar

Resultaat:

360 EUR

Verkocht
Bronzen beeld, vrouw 5041
Bronzen beeld, vrouw

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Dubbel Afrikaans beeld 5095
Dubbel Afrikaans beeld

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
Wit heilig beeld, 18e eeuw 5067
Wit heilig beeld, 18e eeuw

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
Groot beeld, gaper 5083
Groot beeld, gaper

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
Beeld, Garnier 5055
Beeld, Garnier

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Beeld, man met paard 5017
Beeld, man met paard

Resultaat:

240 EUR

Verkocht
Snijwerk India 5064
Snijwerk India

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Marmeren beeld 5089
Marmeren beeld

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Bronzen kat 5036
Bronzen kat

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Madonna figuur 5125
Madonna figuur

Resultaat:

190 EUR

Verkocht
Samac beeld 5112
Samac beeld

Resultaat:

165 EUR

Verkocht
3 Delen hout, Empire 5096
3 Delen hout, Empire

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
2 Jugendstil beelden 5009
2 Jugendstil beelden

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Bronsje 5013
Bronsje

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Bronzen pelikaan 5030
Bronzen pelikaan

Resultaat:

145 EUR

Verkocht
Bronzen fazant 5088
Bronzen fazant

Resultaat:

145 EUR

Verkocht
Houten sculpturen 5097
Houten sculpturen

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
2 Houten figuren 5074
2 Houten figuren

Resultaat:

135 EUR

Verkocht
Beeld, olifant 5045
Beeld, olifant

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Bronzen stier 5100
Bronzen stier

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Bronzen man, "Kracht" 5042
Bronzen man, "Kracht"

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Bronzen uil, Art Deco 5043
Bronzen uil, Art Deco

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Bronzen beeld, leeuwin 5053
Bronzen beeld, leeuwin

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Kerkbeeldje 18e eeuw 5075
Kerkbeeldje 18e eeuw

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Vijf beelden, gapers 5079
Vijf beelden, gapers

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
5 Beelden, gapers 5080
5 Beelden, gapers

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Groot beeld, gaper 5085
Groot beeld, gaper

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Houten figuur, Corpus met band 5121
Houten figuur, Corpus met band

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Apostelkop 18e eeuw 5124
Apostelkop 18e eeuw

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Bronzen hond 5101
Bronzen hond

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Corpus Christie 18e eeuw 5126
Corpus Christie 18e eeuw

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Beeldje 5025
Beeldje

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Bronzen beeld, danseres 5133
Bronzen beeld, danseres

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Samac Jachthond + haas 5059
Samac Jachthond + haas

Resultaat:

75 EUR

Verkocht
Bronzen uil 5113
Bronzen uil

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Bronzen vrouw 5120
Bronzen vrouw

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Corpus met polychrome, 18e eeuw 5122
Corpus met polychrome, 18e eeuw

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Corpus met polychrome, 18e eeuw 5123
Corpus met polychrome, 18e eeuw

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Bronzen uil 5313
Bronzen uil

Resultaat:

65 EUR

Verkocht
Albasten Chinees ca. 1900 5052
Albasten Chinees ca. 1900

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Groot beeld, gaper 5087
Groot beeld, gaper

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Bronzen vogeltje 5093
Bronzen vogeltje

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Bronzen uil 5213
Bronzen uil

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Bronzen vogel op tak 5081
Bronzen vogel op tak

Resultaat:

55 EUR

Verkocht
3 Bronzen vogeltjes 5028
3 Bronzen vogeltjes

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Heilig beeld 5105
Heilig beeld

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
2 Beelden, gapers 5082
2 Beelden, gapers

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
Bronzen boedha 5005
Bronzen boedha

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
4 Vroege cherubijn ornamenten 5130
4 Vroege cherubijn ornamenten

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Lampevoet, dag/nacht 5044
Lampevoet, dag/nacht

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Tinkleurig beeld 5040
Tinkleurig beeld

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
5 Marmeren uiltjes 5051
5 Marmeren uiltjes

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Compositie metalen figuur 5118
Compositie metalen figuur

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Corpus 18e eeuw, been 5131
Corpus 18e eeuw, been

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Kleine grenen Corpus 5127
Kleine grenen Corpus

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Bronzen boedha 5057
Bronzen boedha

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Comp.metalen figuur 5114
Comp.metalen figuur

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Jugendstil buste 5116
Jugendstil buste

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Corpus lindenhout, 18e eeuw 5132
Corpus lindenhout, 18e eeuw

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
2 Bronzen figuren 5134
2 Bronzen figuren

Resultaat:

15 EUR