Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

15. Januariveiling 2013

Veiling op vrijdag 4 januari 2013 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
2 Grote vazen met brons 6005
2 Grote vazen met brons

Resultaat:

3.600 EUR

Verkocht
2 Terracotta vazen 6000
2 Terracotta vazen

Resultaat:

1.200 EUR

Verkocht
Delfts blauw kaststel 6001
Delfts blauw kaststel

Resultaat:

1.100 EUR

Verkocht
Chinees groen beeld 6030
Chinees groen beeld

Resultaat:

1.000 EUR

Verkocht
Zuil, grenshausen 6010
Zuil, grenshausen

Resultaat:

900 EUR

Verkocht
2 Ivoren beelden 6014
2 Ivoren beelden

Resultaat:

700 EUR

Verkocht
Schotel, Queng Long 6002
Schotel, Queng Long

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Chinees trekpotje, 18e eeuw 6033
Chinees trekpotje, 18e eeuw

Resultaat:

425 EUR

Verkocht
Theepot, Chine de Commande 6007
Theepot, Chine de Commande

Resultaat:

420 EUR

Verkocht
Chinees beeld, 19e eeuw 6029
Chinees beeld, 19e eeuw

Resultaat:

410 EUR

Verkocht
2 Gemberpotten 6047
2 Gemberpotten

Resultaat:

375 EUR

Verkocht
Jardiniere ca. 1960 6202
Jardiniere ca. 1960

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Ronde ivoren doos 6226
Ronde ivoren doos

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
Imari scheerbekken 6034
Imari scheerbekken

Resultaat:

280 EUR

Verkocht
Porseleinen Goebel hond 6178
Porseleinen Goebel hond

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
2 Satsuma vazen 6467
2 Satsuma vazen

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
4 Bordjes, Weens vb. 6071
4 Bordjes, Weens vb.

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Grote vaas, bloemendecor 6272
Grote vaas, bloemendecor

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Meissen dekselschaal 6022
Meissen dekselschaal

Resultaat:

240 EUR

Verkocht
Bierkruik man 6331
Bierkruik man

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Art Deco vaas met tin 6012
Art Deco vaas met tin

Resultaat:

220 EUR

Verkocht
Chinese schaal ca. 1900 6006
Chinese schaal ca. 1900

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Platelen oorkan 6078
Platelen oorkan

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Dresden figuur 6089
Dresden figuur

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Chin. vaas, paradijsvogel 6260
Chin. vaas, paradijsvogel

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Chin. vaas, pauwdecor 6266
Chin. vaas, pauwdecor

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
2 Aardewerk vazen 6494
2 Aardewerk vazen

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Chinees bord 6267
Chinees bord

Resultaat:

190 EUR

Verkocht
5 Borden, 18e eeuw 6039
5 Borden, 18e eeuw

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
Plateel vaas 6077
Plateel vaas

Resultaat:

175 EUR

Verkocht
4 Pors. plaquettes 1850 6020
4 Pors. plaquettes 1850

Resultaat:

170 EUR

Verkocht
Chinese druksteen 6271
Chinese druksteen

Resultaat:

170 EUR

Verkocht
Chinees trekpotje, 18e eeuw 6028
Chinees trekpotje, 18e eeuw

Resultaat:

165 EUR

Verkocht
Kang Xi bord 6009
Kang Xi bord

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Chinese schotel, 18e eeuw 6291
Chinese schotel, 18e eeuw

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Schotel, Fam. Rose 6018
Schotel, Fam. Rose

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Schotel, Fam. Rose 6019
Schotel, Fam. Rose

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Imari dekselvaas 6042
Imari dekselvaas

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Reservistenkruik 6105
Reservistenkruik

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Reservistenkruik 6108
Reservistenkruik

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Reservistenkruik 6112
Reservistenkruik

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Platelen vaas 6076
Platelen vaas

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Eetservies, Slangenwerth 6120
Eetservies, Slangenwerth

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Chinees theepotje 6187
Chinees theepotje

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Schotel met vissen 6188
Schotel met vissen

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Chinese gele schotel 6197
Chinese gele schotel

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
50-Delig Frans servies 6366
50-Delig Frans servies

Resultaat:

135 EUR

Verkocht
Sevres vaas 6011
Sevres vaas

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Kantonese vaas 6044
Kantonese vaas

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Beeldengroepje 6095
Beeldengroepje

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Ming flacon 6295
Ming flacon

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Schenkkan 6448
Schenkkan

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Platelen jardiniere 6085
Platelen jardiniere

Resultaat:

125 EUR

Verkocht
Reservistenkruik 6104
Reservistenkruik

Resultaat:

125 EUR

Verkocht
2 Imari vazen 6297
2 Imari vazen

Resultaat:

125 EUR

Verkocht
Man en vrouw 6094
Man en vrouw

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Reservistenkruik 6109
Reservistenkruik

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Chinees aardewerk kussen, 19e eeuw 6377
Chinees aardewerk kussen, 19e eeuw

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Vaas Picasso 6137
Vaas Picasso

Resultaat:

115 EUR

Verkocht
Chinees trekpotje, 17e eeuw 6013
Chinees trekpotje, 17e eeuw

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
2 Chin. borden 6037
2 Chin. borden

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Empire vaas, landschappen 6053
Empire vaas, landschappen

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Duits servies, bloemen 6060
Duits servies, bloemen

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Oude Kantonese vaas 6196
Oude Kantonese vaas

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Chinese druksteen 6256
Chinese druksteen

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Gemberpot, groot 6257
Gemberpot, groot

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Chinese druksteen 6270
Chinese druksteen

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Servies V&B, Rusticana 6341
Servies V&B, Rusticana

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
3 Diverse kruiken 6400
3 Diverse kruiken

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Chinees trekpotje, 18e eeuw 6027
Chinees trekpotje, 18e eeuw

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Servies 6147
Servies

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Ivoren lampje 6233
Ivoren lampje

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Chinese druksteen 6255
Chinese druksteen

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Groot bord, 18e eeuw 6258
Groot bord, 18e eeuw

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Perzische vaas 6263
Perzische vaas

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Plateel dekselpot 6300
Plateel dekselpot

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
2x Fam Rose borden 18e eeuw 6399
2x Fam Rose borden 18e eeuw

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Eetservies, soepterrine 6436
Eetservies, soepterrine

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Servies Bavaria 6500
Servies Bavaria

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Mokka servies, goudkleurig 6501
Mokka servies, goudkleurig

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Chinese schotel 19e eeuw 6050
Chinese schotel 19e eeuw

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Jade/marmer boedha 6099
Jade/marmer boedha

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Keramieken schaal, figuren 6106
Keramieken schaal, figuren

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Chinese druksteen 6190
Chinese druksteen

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Chinees bord, 18e eeuw 6292
Chinees bord, 18e eeuw

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Chine de Commande pul 6294
Chine de Commande pul

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Platelen potje, Purmerend 6306
Platelen potje, Purmerend

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Grote imari vaas 6379
Grote imari vaas

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
4 Marmeren vaasjes 6451
4 Marmeren vaasjes

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Goud imari sierbord 6468
Goud imari sierbord

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Chin. servies, karper-motief 6193
Chin. servies, karper-motief

Resultaat:

85 EUR

Verkocht
Plateel bloempot 6304
Plateel bloempot

Resultaat:

85 EUR

Verkocht
8x Steengoed 6311
8x Steengoed

Resultaat:

85 EUR

Verkocht
2 Borden, 18e eeuw 6031
2 Borden, 18e eeuw

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Vaasje, Wiener Werkstatten 6055
Vaasje, Wiener Werkstatten

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Petrus Regout, cachepot 6212
Petrus Regout, cachepot

Resultaat:

80 EUR