Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

21. Juliveiling 2014

Veiling op vrijdag 4 juli 2014 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Divers plated + zilver
Resultaat: 30 EUR

Groot kavel antiek plated o.a: 1x theekan, lepels, borstels, blik etc. (o.a. Jugendstil) Cond.: R-G

Divers plated
Resultaat: 30 EUR

Kavel divers antiek plated ca. 1900 o.a: reisnecesaire in doosje, vorkjes en losse Jugendstil delen 15-20cm. Cond.: R-G

Zilveren theeduim
Resultaat: 25 EUR

Antieke zilveren (835/000) theeduim met gecontourneerde bak en steel, voorzien van scherpe graveringen (als nieuw). Mr. A. Kuylenburg Schoonhoven anno 1873

Breidoppen + jasseron ketting
Startprijs 70 EUR

Breidoppen aan collier, zilver 835/000. Versierde breidoppen bevestigd aan een fijn jasseroncollier. ca 8.9 gr

Pillendoosje
Startprijs 110 EUR

Antiek Hollands zilveren pillendoosje met scharnierend deksel waarop filigrain bewerking, 835/000 grootkeur, jaarletter S: 1877, MT: onduidelijk, ca. 40gr. 5,5x5,5x2,5cm. Cond.: U

Zilveren handspiegel
Resultaat: 50 EUR

Antiek Hollands zilveren handspiegel met diverse voorstellingen in spiegelrand 835/000 grootkeur, jaarletter I: 1918. Voorzien van oud belastingstempel "J" 19x26cm. Cond.: U

Zilveren kan
Startprijs 400 EUR

Grote zware zilveren dekselkan met acanthusknop en ebbenhouten handvat. 835/000, voorzien van trembleersteek, MT: Jakob Grimminger, Schwabisch Gmünd. ca. 1050gr. 25xø15cm.

Kristallen roomkan
Startprijs 40 EUR

Geslepen kristallen roomkan met oorgreep, diamantslijpsel en geslepen ster op de bodem. Voorzien van zilveren montuur met schenktuit en dubbele parelrand. Mr. P.J. Bierenbroodspot & J.P. v/d Starre - ...

Groninger schaar
Startprijs 170 EUR

Antieke Hollandse zilveren kledendrachtschaar, 835/000, met ketting-ogen, begin 1800 toegeschreven aan J.Olfers, L.14cm., Cond.:U

Zilveren dienblad
Resultaat: 480 EUR

Groot ovaal zilveren dienblad in prima conditie 830/000, voorzien van oud belastingstempel "V" ca. 1.575gr. 47x39cm. Cond.: U

Mes met hond
Startprijs 320 EUR

Antiek broodmes met Hollands zilveren heft, bewerkt met buiten taferelen en bekroond met jachthond, 835/000, Groot keur L. ca.35cm.

5 Delen zilver
Startprijs 35 EUR

Vijf delen zilver: 3x theelepel, 1x suikerschep en 1x theezeef. Hollands gekeurd 835/000, diverse MT ca. 100gr. Cond.: G

Stel sierkurken
Startprijs 25 EUR

Stel sierkurken met zilveren (835/000) doppen met dubbele parelrand

Suikerpot
Startprijs 80 EUR

Zilveren suikerpot op 4 acanthusblad-pootjes met twee handgrepen (versierd met strikmotief), 800/000, ca. 215gr. 9xø10cm. Cond.: U

Zilveren pillendoosje
Startprijs 60 EUR

Antiek Hollands zilveren pepermuntdoosje met scharnierend deksel, aan beide kanten handgegraveerd, 2e gehalte grootkeur, jaarletter O: 1873, ca. 23gr. 4x4x1,5cm. Cond.: G

Zilveren kelk, Empire
Startprijs 350 EUR

Empire zilveren kelk, P.Bruckmann Heilbronn ca. 1830, met vergulde rand en binnenzijde. Voet en stam bewerkt met bladmotieven, 835/000, ca. 280gr. 19xø9,5cm. Cond.: U

Gedreven trekpotje
Resultaat: 500 EUR

Rondom bewerkt Hollands zilveren trekpot met zeemeermin schenktuit, Z2 keur 835/000, ca. 374gr. 17x17xø11cm. Cond.: U

Zilveren loddereindoosje
Startprijs 120 EUR

Zilveren (835/000) lodderein- of sponzendoosje met plat deksel en diverse stampwerk-decors. Mr. J.C.G. Cabboes - Leeuwarden anno 1829

Karaf, zilveren hals
Startprijs 300 EUR

Grote kristallen 12-kantige buikvormige karaf met zilveren Jugendstil handgegraveerde kraag. Karaf en stop zijn rondom geëtst met florale motieven, MT: L.F. Frankrijk, 835/000, 30xø16cm. Cond.: U

Sorbetlepels 3x
Startprijs 40 EUR

Drie Hollands zilveren sorbetlepels (diverse MT): 1x handgegraveerd, 2x met fruitmotieven en reliëf, 835/000, ca. 67gr. L.: 18cm. Cond.: U

Zilveren zoutvaatje
Startprijs 50 EUR

Zilveren zoutvaatje op 4 pootjes met gedreven voorstelling en blauwglazen binnenbakje. Nederlandse herkeur 3x3cm. Cond.: U

Kristallen roomkan
Resultaat: 50 EUR

Geslepen kristallen roomkan met oor en voorzien van kruis- en waaierslijpsel. geheel staand op ronde zilveren (835/000) voet met parelrand. Mr. J.C. Bunjes - Amsterdam ca. 1890 (ø6cm.)

Verzilverd ei
Startprijs 30 EUR

Verzilverd (zilver plated) ster-ei met religieuze voorstelling aan 2 zijden 8xø5cm. Cond.: U

5 Delen kristal/zilver
Startprijs 40 EUR

Kavel van 3 diverse kristallen glazen op zilveren voet en 2 kristallen coupes op zilveren voet (reparatiebehoeftig)

Zilveren cakevork
Startprijs 35 EUR

Zilveren (835/000) cakevork met opengewerkte florale motieven anno 1932, 1x zilveren vleesvork heft met parelrand en 1x antieke zilveren kindervork (onduidelijke keuren)

Zilveren lepel + vork
Startprijs 50 EUR

Hollands zilveren cakeprikker en roomlepel met gegraveerde steel, bekroond met pijnappel. MT: J.H.W. Visser Steenwijk in lepel 835/000 begin 1900, ca. 58gr. (samen) Cond.: U

Grote strooier
Startprijs 800 EUR

Mooie grote zilveren strooier met bajonetsluiting, versierd met leeuwenkoppen, rustend op leeuwenpoten, onderbasement met 4 bolpoten. De binnenzijde is verguld, ca. 380gr. 25xø8cm. Cond.: G

Dupont aansteker
Resultaat: 35 EUR

Aansteker Dupont, verguld. 35x47 mm met bewerking.

Empire kan
Resultaat: 40 EUR

Plated empire-kan op voet en met scharnierend deksel bekroond met pijnappel (houten handvat). 27xø10cm. Oor is gerestaureerd.

Fotolijstje, hartvorm
Startprijs 70 EUR

Engels sterling zilveren hartvormige fotolijst met twee uiteenlopende pootjes met uitbundig bewerkte bloemmotieven 13x15cm. Cond.: U

Mes met paard
Startprijs 290 EUR

Antiek tafelmes met gegraveerd zilveren heft, bekroond met een veulen, 18e eeuw. L.ca.25cm.,

3 Delen zilver
Startprijs 40 EUR

Drie delen zilver: 1x Hollands zilveren jampot-houder inclusief deksel ø7,5cm. met gedreven dagelijkse taferelen 835/000, jaarletter O: 1949, 1x inktpot ø7cm. (incompleet) en 1x glas op Hollands zilve...

Kristallen strooibus
Startprijs 45 EUR

Geslepen kristallen strooibus met geëtste meander-graveringen en zilveren (835/000) dop met knopje. Mr. J.M. van Kempen en Zn - Voorschoten ca. 1870.

3-Delig Engels servies
Startprijs 800 EUR

Mooi driedelig Engels sterling zilveren servies. Het drijfwerk rondom bestaat uit florale motieven. Theepot met houten handvat en knop 925/000. Bruto gewicht ca. 840gr. (theepot 25x13x11cm. Cond.: U

Zilv. kluwenmandje
Startprijs 220 EUR

Antiek Hollands zilveren kluwenmandje, ajourgezaagd, met hengsel, op voet, versierd met knerren, 2e gehalte 835/000, Jaarletter: Z: 1834, MT.: onduidelijk, ca. 40gr., 9x8x4cm., Cond.:U

Zilveren schaaltje
Resultaat: 70 EUR

Hollands zilveren ajourgezaagd bonbonmandje met twee handgrepen 835/000 grootkeur, jaarletter C: 1912, MT: J.M. van Kempen & Zonen Voorschoten, ca. 107gr. 17x10x6,5cm. Cond.: U

Zilveren sierkurk
Resultaat: 25 EUR

Zilveren schenksierkurk voorzien van belastingteken V, 835/000 Cond.: U

Pillendoosje
Startprijs 120 EUR

Antiek Hollands zilveren pillendoosje met bewerking en zeer fijne parelrandjes 835/000, jaarletter G: 1841, MT: niet leesbaar, ca. 26gr. ø5cm. Cond.: U

2 Kaarskandelaars
Startprijs 180 EUR

Twee grote plated 5-lichts kaarskandelaars 2e helft 20e eeuw 91cm. Cond.: G

Zilveren pijpcomfoor
Startprijs 180 EUR

Zilveren pijpencomfoor met roodkoperen binnenbakje, geplaatst op zwart basement waaronder ivoren pootjes, zilver 835/000, Ca. 10xø 17cm., Cond.:G

Couvert zilver
Startprijs 30 EUR

Twee Engels sterling zilveren lepeltjes en een botermesje (L.: 13,5cm.), 925/000, ca. 42gr. (samen) Cond.: U

Krist. schotel, zilv, beugel
Startprijs 120 EUR

Kristallen schotel met Hollands zilveren beugel met parelrand en inscriptie uit 1905, 835/000 Grootkeur, jaarletter: V: 1904, , ø 27cm., Chip aan rand

Parelrand koektrommel
Startprijs 550 EUR

Zilveren koektrommel met scharnierend deksel op onderschotel, versierd met parelrand, 835/000. Zware kwaliteit, MT.: Aubert & Zoon, 's-Gravenhage, ca. 580 gr. trommel ø12cm., H. 8cm., onderschotel ø18...

Zilveren hengselschaaltje
Startprijs 140 EUR

Antiek Haags zilveren hengselschaaltje met parelranden, 925/000 grootkeur, MT: G.C. Reeser Den Haag 2e helft 1800, ca. 307gr. 5xø11cm. Cond.: G

Zilveren lepel + vork
Startprijs 50 EUR

Zilveren gebaks-eetset met geschubde reptielsteel 835/000, MT: Adrianus Kuijlenburg Schoonhoven ca. 1870, ca. 62gr. L.: 16cm. Cond.: U

Zilveren tafelmes
Startprijs 175 EUR

Antiek Hollands zilveren tafelmes, gekroond met ruiter te paard, midden 18e eeuw (zie boek van Wittewaal) L.: 23cm. Cond.: U

Metalen doos, edelstenen
Startprijs 120 EUR

Oosters dekseldoosje, waarop gesoldeerd filigrainwerk. Rondom bezet met diverse half-edelstenen 9,5x6,5x3cm. Cond.: U

12 Lepels + suikerschep
Startprijs 100 EUR

Twaalf Hollands zilveren theelepels met bijbehorende suikerschep (zgn. kolenbak-model). Steel en bak gedeeltelijk geribbeld, 835/000 1e helft 1900, MT: J. Schijfsma en Sustring Sneek, ca. 159gr. Cond....

Zilveren houder
Startprijs 150 EUR

Zilveren tafelhouder voor zuur- of olieset, Hollands zilver Amsterdam 835/000, ca. 485gr. 24x22cm. Cond.: G

Kristallen strooibus
Startprijs 50 EUR

Vierkante geslepen kristallen strooibus met zilveren (835/000) montuur met dop voorzien van fraaie knop, Birmingham anno 1922

Blauw bijbeltje, gouden slot
Startprijs 240 EUR

Psalmboek met koningsblauw fluwelen buitenzijde en gouden kerkboek slot. 9x5x15cm., Cond.:U

Bruin bijbeltje, gouden slot
Startprijs 300 EUR

Antieke bijbel, 1870, met bruin fluwelen buitenzijde en prachtig uitgewerkt gouden bijbelslot. 9x5.5x15.5cm., Cond.:U

Kristallen lepelvaasje + lepels
Startprijs 40 EUR

Geslepen kristallen lepelvaasje met diverse slijpsels en een zilveren (835/000) bovenrand met parelrand. Mr. C.J. Begeer - Utrecht ca. 1900. Vaasje is voorzien van 5 diverse zilveren (835/000) lepeltj...

Zilveren gesp
Startprijs 70 EUR

Hollands zilveren gesp, gemaakt van antiek bijbelslot, 835/000, Jaarletter: I: 1818, ca. 53gr., 10x7cm., Cond.:U

Grote natfruitlepel
Resultaat: 70 EUR

Hollands zilveren natfruitschep met ajourgezaagde bak en puntfilet, 2e gehalte grootkeur, jaarletter Y: 1933, MT: B.H. Driesen Utrecht. ca. 79gr. L.: 22cm. Cond.: U

Gesp met voorstelling
Startprijs 110 EUR

Zilveren ceintuurgreep met inhaak en scharnierend gedeelte, Oosterse voorstelling 835/000, ca. 126gr. 14,5x8cm. Cond.: U

Zilv. peper&zout stel
Startprijs 60 EUR

Engels sterling zilveren peper-en zoutstel met glazen binnenkant en schroefdop, Z1 gekeurd 925/000, 7.5xø4.5cm.,

Beugel en kurk
Resultaat: 40 EUR

Kavel zilver: 1x Hollands zilveren hengsel 835/000, jaarletter A: 1860, MT: Anne Brandsma Drachten en zilveren wijnsierkurk 800/000, Beugel is ca. 35gr. (15cm.) Cond.: U

4x Deens kristal
Resultaat: 150 EUR

Vier delen Deens kristal bestaande uit: 2 geslepen karaffen waarvan 1 met signatuur aan de onderkant en zilveren (925/000) monturen. Sterling Denmark en platte stoppen met zilveren (925/000) ornament ...

7 Lepeltjes in glas
Startprijs 60 EUR

Zes Hollands zilveren lepeltjes met bijbehorende roomlepel, opengewerkt bovengedeelte van de steel, 835/000, jaarletter H: 1942, MT: C. Schoorl Amsterdam, ca. 76gr. Cond.: U

Zilveren notenkraker
Resultaat: 30 EUR

Notenkraker met zilveren handvaten in Empire stijl, 835/000 L.: 20cm. Cond.: U

Djokja schaaltje
Startprijs 60 EUR

Djoka zilveren schaaltje met breed gelobd bloemmotief-rand, 800/000 oud belastingstempel "J", ca. 105gr. 5xø15cm. Cond.: U

Zilveren vorkje
Startprijs 45 EUR

Antiek Hollands zilveren vorkje, MT: GZ. Joh. Gerritsen Amsterdam ca. 1900, ca. 23gr. Cond.: U

Metalen doos
Startprijs 110 EUR

Klein Oosters dekseldoosje met opgelegd filigrainwerk en turkoois-stenen, 6x4x3cm. Cond.: U

3-Delig wildgarnituur
Startprijs 70 EUR

Drie delig wildgarnituur met zilveren grepen. Aanzetstaal is Hollands gekeurd. Cond.:G

Zilveren klontentang + suikerschep
Startprijs 40 EUR

Zilveren (835/000) klontentang met puntfilet Mr. J.M. van Kempen Voorschoten ca. 1880 en 1x zilveren (835/000) suikerschep met kolenschepbak en gegraveerde gecontourneerde steel

Olijflepel
Resultaat: 30 EUR

Antiek Hollands zilveren olijflepel met trembleerbewerkte steel 835/000 grootkeur, jaarletter M: 1871, MT: van Kempen & Zonen Voorschoten ca. 13gr. L.: 13cm.

Snuifdoosje
Startprijs 140 EUR

Antiek Hollands zilveren snuifdoosje met scharnierend deksel. Rondom gegraveerde versieringen 835/000 grootkeur, jaarletter X: 1882, MT: Jan Schijfsma Woudsend/Sneek, ca. 28gr. 4,5x3,5x4,5cm. Cond.: ...

Tondeldoosje
Resultaat: 100 EUR

Porseleinen tondeldoos met zilveren hengsel, dop en 3 bolpootjes 835/000 midden 19e eeuw, MT: Gerrit van Ewijck Schoonhoven 10xø7cm. Cond.: G

Zilveren strooilepel
Startprijs 75 EUR

Antiek Hollands zilveren strooilepel 835/000, jaarletter Q: 1900 ca. 27gr. L.: 15cm. Cond.: U

Kristallen beschuitbus
Resultaat: 80 EUR

Geslepen kristallen beschuitbus met amandelslijpsel en deksel met zilveren (835/000) knop. MR. J.H. Helweg - Amsterdam ca. 1870.

Fotolijstje
Startprijs 60 EUR

Zilveren fotolijstje, Jugendstil, met fluwelen achterzijde, 925/000 ca. 10x10cm., Cond.:U

Zilveren roomkan
Startprijs 80 EUR

Hollands zilveren roomkannetje met zilveren greep en handgegraveerde medaillons. 835/000 grootkeur, MT: J.M. van Kempen & Zonen Voorschoten, ca. 123gr. 7,5xø7,5cm. Cond.: U

2 Zilveren schaaltjes
Startprijs 40 EUR

Twee Hollands zilveren schaaltjes ca. 1950 met gecontourneerde rand, 835/000, MT: J. Schoorl en Zingen Amsterdam/Santpoort, ca. 103gr. 8x9cm. Cond.: U

Thora pointer
Resultaat: 120 EUR

Carneolen thora-pointer met zilveren appliques en turkoois- steentjes, L.: 16cm. Cond.: U

2 Zilveren kaviaarlepeltjes
Resultaat: 25 EUR

Bijzonder stel zilveren kaviaarlepeltjes met deels getorste stelen en met knoppen (onduidelijke merken)

2 Zilv. pepermuntdoosjes
Startprijs 150 EUR

Twee antieke Hollands zilveren pepermuntdoosjes, 835/000, een met schelpmotief, Jaarletter: X: 1932 en een gegraveerde met geschulpte rand, Jaarletter: T: 1853, ca. ø 5cm., samen ca. 47gr., Cond.:G

Verzilverd theebusje
Startprijs 160 EUR

Mooi silver-plated antiek busje met deksel, compleet versierd met leliemotieven, 10xø9cm. Cond.: G

4-Delig servies
Startprijs 850 EUR

Chique Hollands zilveren theeservies: Empire trekpotje met houten greep en knop, suikerbak met 2 grepen, roomkan en lepelvaasje. 2e Gehalte grootkeur, jaarletter V, MT: Kempen, Begeer & Vos Den Bosch/...

Zilv. karaf, rookglas
Startprijs 160 EUR

Rookglazen karaf met zilveren voet, schenktuit en handgreep, 800/000 glas ø 12cm., H. 24cm., Cond.:U

Zilveren schaal, Shilling
Resultaat: 100 EUR

Handgedreven zilveren schaal met Shilling-muntstuk uit 1752 1e gehalte 935/000 Lübeck Duitsland, ca. 364gr. ø23cm. Cond.: G

Zilveren miniatuurvaasje
Startprijs 35 EUR

Antiek zilveren miniatuurvaasje ca. 6gr. Cond.: U

Zilveren roomstel
Startprijs 160 EUR

Zilveren roomstel op dienblad met gedraaide gelobde motieven 800/000, buitnelandse fabrikaat ca. 285gr. (dienblad ovaal 26x16cm.) Cond.: R

2 Ronde pillendoosjes
Startprijs 80 EUR

Twee zilveren pillendoosjes met scharnierend deksel, waarop filigrain en groene half-edelsteen, Z1 gekeurd 925/000, 5,5xø5cm. Cond.: U

Zilveren sleef ca. 1860
Startprijs 150 EUR

Antieke handgemaakte zilveren biedermeier sleef (soep-bowllepel) met houten steel , (1845), L.44cm.

Zilveren theezeef
Resultaat: 60 EUR

Bijzondere zilveren theezeef met bijbehorend lekbakje, gehamerd met gecontourneerde randen. 835/000 Buitenlandse makelij. Theezeefje ø10,5cm. en lekbakje ø7,5cm. Cond.: U

Lepeldoos met 6 lepels
Startprijs 50 EUR

Fraaie notenhouten lepeldoos met 6 zilveren (835/000) theelepeltjes, getorste stelen met floraal gegraveerde hanekamheften. Mr. W. Kruyt - Schoonhoven ca. 1900

Oosterse koker
Resultaat: 50 EUR

Oosterse zilveren koker met afneembaar deksel aan ketting. Bezet met half-edelstenen, 22,5xø3cm. ca. 82gr. Cond.: U

Zilveren pijpcomfoor
Resultaat: 290 EUR

Antiek Hollands zilveren pijpcomfoor met roodkoperen binnenbakje op voet met 4 bolpootjes, 925/000 Grootkeur, Jaarletter: P: 1824, MT.: E.Adelaar, Amsterdam, zilvergewicht ca. 271gr., 16x12.5x9.5cm., ...

Buikdans-ceintuur
Startprijs 150 EUR

Plated ceintuur voor buikdanseres met voorstuk. Halve bolvormige schakels verbonden met jasseronketting, L.: 88cm. Cond.: G

Zilveren ceintuur
Startprijs 250 EUR

Zilveren schakelceintuur met Oosterse motieven op gevlochten Milanese schakels, L.: 73cm. Cond.: G

Zilveren ceintuur
Startprijs 200 EUR

Zilveren schakelceintuur met verlengstuk. Bevat Oosterse motieven op gevlochten Milanese schakels, L.: 71cm. Cond.: G

Zilveren schaal
Resultaat: 120 EUR

Djokja zilveren schaal op pompoenpoten met gedreven florale motieven, 800/000, ca. 489gr. 31x23x7cm. Cond.: G

Zilv. servies in koffer
Startprijs 850 EUR

Oosters zilveren servies in metalen gedecoreerde reiskoffer bestaande uit: schenkkan, presenteerblad, suikerpot, 2 kop & schotels, suikerschep en 2 lepeltjes. Het geheel is bewerkt met Oriëntmotieven,...

Flacon met dop
Startprijs 90 EUR

Glazen flacon met zilveren kraag en dop 3e gehalte 800/000 13xø6,5cm. Cond.: G

Inktstel
Startprijs 180 EUR

Antiek Hollands inktstel met kristallen flacons, zilveren doppen, voet en penhouders + kroontjespen, op zwart basement waaronder vier bolpootjes. L. 13cm., Cond.: R/G