Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

19. Januariveiling 2014

Veiling op vrijdag 3 januari 2014 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Zilveren pendule, leeuw
Startprijs 16.000 EUR

Prachtig groots zilveren pronkstuk waarin Frans pendule uurwerk met slagwerk op bel. Het rechthoekige basement rust op vier ronde poten en is rondom afgebiesd met kymabandmotief en masceren aan voorz...

Zilveren inktstel
Startprijs 3.250 EUR

Mooi zwaar massief zilveren inktstel, rijkelijk versierd met florale motieven, rustend op 4 poten met vaste briefstandaard. MT.: A.H., 84 zolotniks ( 875/000) zilver. 39x22x20 cm., Cond.:U

Zilveren 4-delig servies
Startprijs 2.400 EUR

Groot zilveren servies, bestaande uit koffie-thee-suikerpot en roomkan op gedraaide voet. Bij aanzet van handgrepen en schenktuiten versierd met acanthusmotieven. De deksels dragen een lauwerkrans. De...

Zilveren hengselmand
Startprijs 2.250 EUR

Grote fraaie zilveren hengselmand, geheel ajourgezaagd, met massief hengsel, waarin bloemmotieven en medaillon. De buitenrand van de mand is rijkelijk bewerkt met acanthusmotieven. Het geheel wordt ge...

Zilveren besamin houder
Resultaat: 6.000 EUR

Antiek zilveren besamin houder eind 18e eeuw, gekeurd Frankfurt am Main (door R.H. Roetger Herfurth, keur is een adelaar met 13 eronder, 13 lood, zie tardij blz. 38). De besamin houder werd gebruikt b...

Zilveren doos
Startprijs 1.250 EUR

Zilveren rondom geëmailleerd Russisch kistje, aan binnen-en buitenzijde verguld, kleurige florale motieven met wit bandmotief rondom versierd, op vier bladvormige pootjes, 84 Solotniks zilver. 10x8x70...

Zilveren schaal
Startprijs 1.200 EUR

Kapitale ovale sterling zilveren Engelse jardiniere (handgedreven), rustend op 4 acanthusbladpoten en rondom versierd met gedreven bloemmotieven 925/000 ca. 1475gr. 33,5x23x13cm. Cond.: U

Zilveren dienblad met oren
Startprijs 1.000 EUR

Groot 19e eeuw,ovaal zilveren 800/000 dienblad in barokstijl. 54x29 cm. ca. 1075 gr. Cond.:U

Bijbel 1856, zilv. sloten
Resultaat: 1.000 EUR

Antieke Hollandse bijbel met Hollands zilveren beslag en sloten en jasseron draagketting, 835/000, begin 1800 MT.: Joh.Rooth, Amsterdam. 12x17x5.5cm., Cond.:U

32 Delig bestek, Haags Lofje
Startprijs 800 EUR

Zilveren 32-delig tafel-en dessertcouverts, 835/000, model Hollands glad met lofje op achterzijde. Voorzien van diverse jaarletters en meestertekens. Ca. 1660 gr., Cond.:U

2 Zilveren kandelaren
Startprijs 800 EUR

Twee grote zilveren kaars kandelaren, vermoedelijk 18e eeuw, gemerkt met 13 (zolotnik ?) voet mooi rondom bewerkt in barok stijl. 33.5x13.5x13.5cm., voeten zijn gevuld. Cond.:G

Zilveren bestek
Startprijs 750 EUR

Hollands zilveren bestek, model puntfilet, gemaakt door diverse meesters uit verschillende jaren. Bestaande uit: 7 tafellepels, 7 tafelvorken, 6 dessertlepels, 5 dessertvorken, 6 tafelmessen, 7 desse...

Parelrand hengselmand
Startprijs 700 EUR

Grote ajourgezaagde ovale sterling zilveren hengselmand op dichte voet. 33x21,5x15 cm (zonder hengsel), Z1 gekeurd ca.886 gr., Cond.:U

Zilveren theeservies
Startprijs 660 EUR

Zeer mooi en compleet 6-delig Hollands zilveren theeservies met parelmotief op comfoor met theezeefje aan tuit, staand op dienblad met zilveren rand 835/000, Grootkeur, gemaakt vanaf 1926, van Kempen,...

Zilveren servies
Startprijs 650 EUR

Hollands zilveren theepot en twee roomkannetjes met zilveren grepen en geribde randafwerking. 835/000 Grootkeur. MT.: J.M.van Kempen & Zonen Voorschoten Jaarletter: B+A 1910 en 1911. Pot ø10cm., room...

Gouden tasbeugel
Startprijs 650 EUR

Fraaie GG750/000 Biedermeier tasbeugel met zwarte fluwelen tas aan 585/000 gouden jasseronketting. MT.: J.B.Netelenbosch, Amsterdam ca. 1850

Zilv. brandewijnkom
Startprijs 640 EUR

Hollands zilveren brandewijnkom met drijfwerk en grepen met florale motieven 925/000, Grootkeur, o.a. voorzien van uitvoerstempel (sleutel) Amsterdam. 23x5cm., ca. 214gr. Cond.:U

Chatelaine
Startprijs 600 EUR

Zilveren 835/000 chatelaine zgn. tuigje, bestaande uit een schaar met zilveren heften in een zilveren schede , naaldenkoker en een speldenkussenhouder, het geheel met zilveren jasseron kettingen aan z...

Zilveren tafelstuk
Startprijs 580 EUR

Prachtig groot Engels Sterling zilveren tafelstuk. Vaas op ronde voet met ajourgezaagd bovenstuk waarin kristal geslepen inzetvaas, minimaal chipje, met drie zilveren sierlijke draagarmen waaraan ajou...

Koektrommel op onderschotel
Startprijs 575 EUR

Zilveren koektrommel met scharnierend deksel op onderschotel, versierd met parelrand, 835/000. Zware kwaliteit, MT.: Aubert & Zoon, 's-Gravenhage, ca. 580 gr. trommel ø12cm., H. 8cm., onderschotel ø18...

Koektrommel op pootjes
Startprijs 575 EUR

Fraaie zilveren koektrommel op vier pootjes met scharnierende deksel voorzien van gravures en florale motieven. De doos is rechthoekig gecontourneerd. 925/000. 15x12x10 cm., Ca. 655gr., Cond.:U

3 Delig zilv. servies
Startprijs 550 EUR

Zilveren trekpot met roomkan en suikerpot, gelobd model met houten grepen en knop, 835/000 (Z2) MT.: Aubert, Voorburg Totaal gewicht incl. grepen en knop ca. 820 gr., Cond.:U

Klein rood ei met voet
Startprijs 550 EUR

Bijzonder kleinood: uitvouwbaar ei waar bij opening een koets tevoorschijn komt. Het ei wordt gedragen door een stervormige voet. Het geheel is rondom bezet met flonkerende kristalletjes gemonteerd in...

Schaal op zilv. voet
Startprijs 500 EUR

Mooi grote blauwglazen schaal 19e eeuw op bewerkte gecontourneerde voet met vele florale motieven, Duitsland. 835/000, MT: J.G.K., Hoogte: 20cm., øschaal:24,5cm., øvoet:14cm. Cond.: U