Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

19. Januariveiling 2014

Veiling op vrijdag 3 januari 2014 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Schilderij
Startprijs 15.000 EUR

Sophus Jacobsen ( Halden 1833-1912 Düsseldorf) olieverf op linnen, riviergezicht bij maanlicht en schepen met figuren. 120x200cm., Cond.: G

J.H. van Mastenbroek, havengezicht
Resultaat: 14.000 EUR

Johan Hendrik van Mastenbroek ( Rotterdam 1875 - 1945, museale kunstenaar), olieverf op linnen, bijzonder havengezicht van oud Rotterdam met veel bedrijvigheid. 100x70cm. Cond.: G

Jan Voerman, gezicht op Hattem
Startprijs 7.000 EUR

Jan Voerman (diverse musea, groot werk) (Kampen 1857 - 1941 Hattem), olieverf op linnen, dorp langs de IJssel, waarschijnlijk gezicht op Hattem. Bijzonder groot werk van deze schilder 105x72cm. Cond.:...

Schilderij, J.H. Mastenbroek
Startprijs 4.500 EUR

Johan Hendrik van Mastenbroek ( Rotterdam 1875 - 1945), olieverf op linnen, stadsgezicht Rotterdam met figuren 40x32cm. Cond.: G

Schilderij, Wijsmuller
Startprijs 3.000 EUR

J.H. Wijsmuller (Amsterdam 1855 - 1925), olieverf op linnen, winters bospad met boerderij en figuren bij avond 100x68cm. Cond.: G

Jan te Wierik, geel
Resultaat: 2.350 EUR

Jan te Wierik 2000 (1954 - 2002), acryl op linnen, fantasiefiguur 90x70cm. Cond.: G

Jan te Wierik, Happy Family
Resultaat: 2.300 EUR

Jan te Wierik (1954 - 2002), olieverf op linnen, Happy Family 100x80cm. Cond.: G

Jan te Wierik, erotisch
Startprijs 2.250 EUR

Jan te Wierik 2000 (1954 - 2002), acryl op linnen, vrouwelijk naakt 70x90cm. Cond.: G

Oene Romkes de Jongh
Startprijs 2.000 EUR

Oene Romkes de Jongh ( Makkum 1812 - 1996 Amsterdam), olieverf op linnen, Hollands stadsgezicht in de winter met vele figuren 54,5x67,5cm. Cond.: G

Schilderij, J. Wopfner
Startprijs 2.000 EUR

Josef Wopfner ( 1843 - 1927 Duitse School), olieverf op linnen, rivier met landarbeiders en boten 30x40cm. Cond.: G

Schilderij, Mendes da Costa
Startprijs 1.750 EUR

Samuel Mendes da Costa (1845 - 1923), olieverf op paneel, burcht in de bergen met twee figuren 50x33cm. Cond.: G

Schilderij, Delfgaauw
Startprijs 1.400 EUR

G.J. Delfgaauw ( 1882 - 1947 Den Haag), olieverf op linnen, Rotterdamse haven 30x40cm. Cond.: G

Schilderij, Jan te Wierik
Resultaat: 1.200 EUR

Jan te Wierik '90 (1954 - 2002 Rekken), olieverf op paneel, fantasiefiguren 102x72cm. Cond.: G

J.F. van Deventer
Startprijs 1.250 EUR

Jan Frederik van Deventer ( 1822 - 1886), olieverf op paneel, koeien langs de Waal 30x45cm. Cond.: G

Schilderij ca. 1800
Resultaat: 1.300 EUR

Ongesigneerd ca. 1800, Maria met kind en apostel (restauraties) 63x76cm. Cond.: R

Ikoon, 19e eeuw
Startprijs 1.200 EUR

Feestdagenikoon met centraal de opstanding van Christus en daaromheen 12 andere feesten, Russisch ca. 1900 38x44cm.

Ikoon
Resultaat: 1.000 EUR

Russisch ikoon 18e eeuw, Heilige monniken Iosimas en Savattij. Kloosterstichters van het beroemde Sovoletsky-klooster op het eilend Sovoletsk in de Witte Zee. Ikoon uit de 18e eeuw in zeer goede condi...

Houtsnede, Salvador Dali
Startprijs 1.000 EUR

Salvador Dali ( 1904 - 1984), ingekleurde houtsnede op papier, "Der Neid aus Dante Göttliche Komödie" 25,5x16,5cm. Cond.: G

Ongesigneerd stilleven
Startprijs 1.000 EUR

Michiel Duco Crop ( 1863 Arnhem 1901 Loosduinen), aquarel op papier, Jugendstil stilleven 27x33cm. Cond.: G

Anton Karssen, Amsterdam
Startprijs 900 EUR

Anton Karssen, olieverf op paneel, gezicht op het IJ in Amsterdam 18x33cm. Cond.: G

Schilderij, 2 dames
Resultaat: 900 EUR

Edmund Kosmowski (Russische School 1900 - 1985), olieverf op linnen, twee dames op een fiets 24x32cm. Cond.: G

Marek Oberlaender
Startprijs 800 EUR

Marek Oberlander (Szcerzec Polen 1922 - 1978 Nice), gemengde techniek op papier, abstract figuratief mens met geraamte 64x44cm. Cond.: G

Evert Moll
Startprijs 750 EUR

Evert Moll ( 1878 - 1955 Den Haag), olieverf op linnen, Rotterdamse haven 30x40cm. Cond.: G

Schilderij, W. Weissenbruch
Resultaat: 800 EUR

Willem Weissenbruch (Den Haag 1864 - 1941 Bloemendaal), olieverf op linnen, poldergezicht met windmolen 46x57cm. Cond.: G