Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

19. Januariveiling 2014

Veiling op vrijdag 3 januari 2014 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Stockboek Finland
Startprijs 250 EUR

Stockboek Finland met ca. 1150 verschillende zegels en blokken. Hoge cataloguswaarde

Nederland 1876-1975
Startprijs 240 EUR

Nederland 1876-1975 collectie */**/0 in Importa album (cat. waarde (excl. koloniën): € 3.350,00

Vaticaan verzameling
Startprijs 200 EUR

Vaticaan spec. verzameling; brieven-spec. couverts, FDC's, pausreizen in 8 grote albums, ruim 1250 stuks (in verhuisdoos)

Stockboek BRD + Berlijn
Startprijs 200 EUR

Stockboek BRD + Berlijn met ca. 2200 verschillende zegels. Boek vertegenwoordigd een hoge cataloguswaarde

Stockboek Noorwegen
Startprijs 200 EUR

Stockboek Noorwegen met ca. 1200 verschillende zegels. Hoge cataloguswaarde

Stockboek Zweden
Resultaat: 235 EUR

Stockboek Zweden met ca. 1750 verschillende zegels en blokken met complete series. Hoge cataloguswaarde

Postzegels
Startprijs 175 EUR

Nederland en koloniën postfris 50-er, 60-er en 70-er jaren w.o; Rembrandt serie, zomer 1950, olympiade 1928 (gebruikt) en 10x jaarpakket tussen 1990-2000

Duitsland 1872-1945
Resultaat: 160 EUR

Duitsland 1872-1945 collectie voornamelijk 0/* in Davo album, zeer hoge waarde

Duitsland
Resultaat: 150 EUR

Duitsland, Oud-Duitse state, Dt. gebieden, Danzig Saargebied in stockboek

1e-Dags env. NL
Startprijs 150 EUR

Nederland eerstedags enveloppen (F.D.C.) in album w.o. betere exemplaren (cat. waarde € 2.550,00)

"Manry" wereldalbum
Startprijs 150 EUR

Oud "Manry" wereldalbum ca. 1914 met nog vele zegels

Nederland 1852-1975
Startprijs 150 EUR

Nederland 1852-1975 collectie, voornamelijk ongebruikt/gestempeld in Davo album (cat. waarde: €2.380,-)

Vaticaan 1852-1983
Resultaat: 140 EUR

Vaticaan 1852-1983 collectie voornamelijk ongebruikt/postfris, ruim 1000 zegels in Davo album

Duitsland 1945-1993
Startprijs 120 EUR

Duitsland 1945-1993, Duitsland + Bondsrep. + Berlijn verzameling, voornamelijk postfris/gestempeld. Ruim 1700 zegels in 2 Davo albums

Nederland FDC
Resultaat: 90 EUR

Nederland FDC's onbeschreven, ca. 1300 stuks, hoge verkoopwaarde.

Duitsland 1948-1989
Startprijs 90 EUR

Duitsland 1948-1989, Bondsrep. + Berlijn verzameling. Postfris en grbuikt in Davo album, ca. 1500 zegels

Nederland 1964-1986
Startprijs 90 EUR

Nederland 1964-1986 collectie, automaat boekjes postfris in Davo album

Indon. Merdeka
Startprijs 90 EUR

Indonesische Merdeka zogenaamde "Weense Drukken", uitsluitend postfris voorraad, veel zegels

1e-Dags env. in album
Startprijs 90 EUR

Nederlandse eerstedags enveloppen (F.D.C.) vanaf 1953 in album (cat. waarde € 1.350,00)

Stockboek met ca. 1800 zegels
Startprijs 80 EUR

Dik stockboek (64 bladzijden) met ca. 1800 zegels; Nederland, Ned. Indië, Ne. Nieuw Guinea, Curacao en Ned. Antillen. Ongebruikt en gestempeld.

NL voorraadboek
Startprijs 75 EUR

Nederlands voorraadboek met dienstzegels, luchtpost, postzegels

NL 1867-1975
Startprijs 75 EUR

Nederland 1867-1975 voornamelijk gestempeld w.o. veel series. Ca. 1000 verschillende in stockboek

Motiefverzameling U.N.O.
Resultaat: 70 EUR

Motiefverzameling U.N.O. postfris collectie in Kube album

Nederland 1900-1969
Startprijs 70 EUR

Nederland 1900-1969 0/x/xx, veel zegels in dik voorraadboek