Gravure 18e eeuw, gravure op papier, Maximiliën Robespierre depute D'Artois 25x38cm. Cond.: R-G
Duitse School nr. 8/75 (Schneider?), ets op papier, liggend naakt voor de televisie "Bild leider gestört" 16x19cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd ca. 1920 (Duitse School), ets op papier, Egyptische vrouw 23x16cm. Cond.: R-G
Duitse School (F. Diekes?), ets op papier, "Venedig" 25x35cm. Cond.: G
Duitse School (Gerschringer of Gunslinger?), ets op papier, portret 11x14cm. Cond.: G
Monogram F.D. ca. 1900, schets op papier, twee figuren "Reyne de Solpan" 19x24cm. Cond.: G
Twee tekeningen Kyrillisch gesigneerd, houtskooltekeningen uit 1945 op papier, voorstelling van een villa en een kasteel 49x35cm. Cond.: G
Klein ikoon ca. 1880, olieverf op paneel, voorstelling van een heilige 12x8,5cm. Cond.: R
S. Recina?, epreuve de artiste, ets op papier, omarmend paar 11x16cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd 2/5 grafiek, ets op papier, Heiligenhafen 20x32cm. Cond.: G
Hilmar Friedrich 1967 (Duitse School), ets op papier, Die Familie 24,5x16cm. Cond.: G
Otto Herter (1924 Pjatigorsk Kaukasus - Hamburg ), olieverf op linnen, abstracte compositie 50x60cm.
Laure Malcles-Masereel ( 1911 - 1981), lithografie op papier 45x30cm. Cond.: G