Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

19. Januariveiling 2014

Veiling op vrijdag 3 januari 2014 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Zilveren pendule, leeuw 1
Zilveren pendule, leeuw
Startprijs 16.000 EUR
Zilveren inktstel 95
Zilveren inktstel
Startprijs 3.250 EUR
Zilveren 4-delig servies 115
Zilveren 4-delig servies
Startprijs 2.400 EUR
Zilveren hengselmand 67
Zilveren hengselmand
Startprijs 2.250 EUR
Verkocht
Zilveren besamin houder 46
Zilveren besamin houder

Resultaat:

6.000 EUR

Zilveren doos 444
Zilveren doos
Startprijs 1.250 EUR
Zilveren schaal 242
Zilveren schaal
Startprijs 1.200 EUR
Zilveren dienblad met oren 367
Zilveren dienblad met oren
Startprijs 1.000 EUR
Verkocht
Bijbel 1856, zilv. sloten 16
Bijbel 1856, zilv. sloten

Resultaat:

1.000 EUR

32 Delig bestek, Haags Lofje 610
32 Delig bestek, Haags Lofje
Startprijs 800 EUR
2 Zilveren kandelaren 23
2 Zilveren kandelaren
Startprijs 800 EUR
Zilveren bestek 167
Zilveren bestek
Startprijs 750 EUR
Parelrand hengselmand 192
Parelrand hengselmand
Startprijs 700 EUR
Zilveren theeservies 15
Zilveren theeservies
Startprijs 660 EUR
Zilveren servies 98
Zilveren servies
Startprijs 650 EUR
Gouden tasbeugel 44
Gouden tasbeugel
Startprijs 650 EUR
Zilv. brandewijnkom 396
Zilv. brandewijnkom
Startprijs 640 EUR
Chatelaine 62
Chatelaine
Startprijs 600 EUR
Zilveren tafelstuk 644
Zilveren tafelstuk
Startprijs 580 EUR
Koektrommel op onderschotel 42
Koektrommel op onderschotel
Startprijs 575 EUR
Koektrommel op pootjes 14
Koektrommel op pootjes
Startprijs 575 EUR
3 Delig zilv. servies 273
3 Delig zilv. servies
Startprijs 550 EUR
Klein rood ei met voet 173
Klein rood ei met voet
Startprijs 550 EUR
Schaal op zilv. voet 218
Schaal op zilv. voet
Startprijs 500 EUR