Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

15. Januariveiling 2013

Veiling op vrijdag 4 januari 2013 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Ovaal zilv. pepermuntdoosje
Resultaat: 50 EUR

Ovaal zilveren pepermuntdoosje met gedreven rand en fraai floraal gedreven deksel 800/000, 3x1.5xø4.5cm., ca. 17gr.

Zilveren strooilepel
Resultaat: 50 EUR

Zilveren suikerstrooilepel met fraaie ajourgezaagde en geschulpte bak. Steel bekroond met staande haan. 835/000, MT: J v/d Dussen, Schoonhoven ca.1912, L. 9cm., ø7.5x 6.5cm. Ca. 31gr.

Deense zilv. lepel
Resultaat: 50 EUR

Deense zilveren lepel, 18e eeuw, met fraaie gravering aan achterzijde bak en voorzijde steel, ca. 1750, L.19cm., ca. 34gr., (bak iets afgesleten)

Zilveren lantaarn
Resultaat: 50 EUR

Hollands zilveren miniatuur van een lantaarn met ophangoog 835/000 ca. 10,2cm. H.: 4cm. Cond.: U

Zilv. luciferhouder
Resultaat: 45 EUR

Antieke sterling zilveren tondeldoos, Jugendstil 925/000, begin 1900 ca. 21gr., 6.5x4.5cm., Cond.:G

6 Zilveren gebaksvorkjes
Resultaat: 45 EUR

Zes zilveren gebaksvorkjes, 925/000, getorste steel met aan de bovenzijde gravure. Totaal ca 64 gr.

Zilveren servethouder
Resultaat: 45 EUR

Zilveren jugendstill tafel-servetstandaard 835/000. Oud belastingstempel buitenlandse werken, begin 1900. 14.5x10cm., ca.115gr. Cond.:U

Zilveren theelepels 6x
Resultaat: 40 EUR

6 zilveren theelepels,nieuw, 925, bewerkte steel met aan de bovenzijde een soort pijnappel. totaal ca 42 gr.

Zilveren doosje
Resultaat: 40 EUR

Met de hand gemaakt zilveren dekseldoosje met florale filigrainbewerking. 835/000. ca 56 gr. ø 6.5cmx2.5cm Cond.U

3 Dozen plated bestek
Resultaat: 40 EUR

Drie dozen plated bestek o.a. met creme handvaten (Engels)

2 Delen zilver
Resultaat: 40 EUR

Hollands zilveren asbakje met bijbehorende luciferhouder. Beiden zijn bewerkt met oud-Hollandse taferelen. Asbak: Jaarletter: M : 1947 835/000 samen ca. 87gr., asbak ø 9cm., Cond.:U

Div. zilveren lepels
Resultaat: 40 EUR

Twaalf Hollands zilveren likeurlepeltjes 835/000, twee Hollands zilveren theelepels 835/000, drie diverse zilveren lepeltfjes 800/000 en een zilveren bladwijzer 835/000. Totaal gewicht ca. 89 gr.

2 Zilveren zuurvorken
Resultaat: 40 EUR

Twee zilveren zuurvorken, gecontourneerde steel met fraaie graveringen, 835/000, MT: A.A.Graves-Kooiman, Schoonhoven, ca. 1883, L.15.5cm., samen ca.33gr.

6x Plated vork/lepel
Resultaat: 40 EUR

Twaalf delen Christoffel plated bestek; 6x lepel en 6x vork 21cm. Cond.: G

Zilveren roomlepel
Resultaat: 40 EUR

Antieke zilveren roomlepel. aan het einde van de steel opengewerkt en handgegraveerd. 835/000. MT. B.H.Driessen, Schoonhoven/Utrecht, begin 1900. ca 26 gr. Lengte 12 cm. Cond. U

Zilveren zoutvaatje
Resultaat: 40 EUR

Zilveren zoutvaatje op vier klauwpootjes met blauw glazen binnenbakje MT: B.W.van Eldik Zutphen ca. 1920, 4.5xø7cm., ca. 39gr.

2 Zilveren compotelepels
Resultaat: 40 EUR

Twee Hollands zilveren 835/000 compote opscheplepels: 1 model puntfilet, Jaarletter G, 1916. MT :J.M.van Kempen en Zonen, Voorschoten. Lengte 17 cm. ca.42 gr. Cond. :U. ,1 model dubbel filet, 835/000....

Zilveren thee/suikerschep
Resultaat: 40 EUR

Zilveren thee-en suikerschep met geschulpte bak, steel met gezichtje en cartouchvormig schildje. 835/000, MT: M.Bijkamp, Steenwijk ca. 1945, L.9-12cm., samen ca. 25gr.

2 Theelepels en sigarettenpijpje
Resultaat: 40 EUR

Twee Sterling zilveren theelepels en een sigarettenpijpje met zilveren houder, 835/000. Cond. G

5 Delen zilver
Resultaat: 35 EUR

Kavel zilver waaronder: vingerhoed, zeilboot, zoutvat houder en spinnewiel. Cond.:R

Divers plated
Resultaat: 35 EUR

Diverse delen plated, oa.lepels messen . wijnkurken, peper en zoutstel, asbakje,servetringen enz. cond G.

Dupont tafelaansteker
Resultaat: 35 EUR

Grote plated Dupont tafelaansteker (Parijs) in zeer goede staat 14x4x1cm. Cond.: G

8 Delen plated
Resultaat: 35 EUR

Acht oude rijtuigminiaturen, koetsen en sledes 5-12cm. Cond.: G

Twee flacons
Resultaat: 35 EUR

Twee antieke odeurflacons; 1x ca. 1920 met glazen stop 15xø5cm. en 1x ca. 1890 met kristal en zilveren dop 9,2x3x12cm. Cond.: G

3-Delig plated servies
Resultaat: 35 EUR

Drie delig Engels plated koffieservies in zeer goede staat 21,5x20x9cm., 13x14x7cm. en 13x11x6cm. Cond.: G

Zilveren tafelschuier
Resultaat: 35 EUR

Antieke Hollandse tafelschuier met oud Hollandse voorstelling. Grootkeur 835/000 Jaarletter: S 1928, MT: onduidelijk. 10x8cm.,m Cond.:U

Zilveren taartschep
Resultaat: 35 EUR

Zilveren opengewerkte taartschep met florale gegraveerde motieven, 835/000, L.22cm., ca. 42gr. Cond.:U

8 Delen zilver
Resultaat: 35 EUR

Kavel zilver: Poederdoos ø6cm., theelepel 925/000 en zes zuurprikkertjes met diverse steeltjes 835/000. Gewicht zonder poederdoos ca. 41gr. Cond.:U

Zilveren sauslepel
Resultaat: 35 EUR

Antieke Hollandse zilveren sauslepel, model dubbel filet met vergulde binnenbak. Jaarletter: H, 1917. MT :Nederlan fabriek Gerritzen, Amsterdam/Zeist. Lengte 16 cm. ca 53 gr.Cond.:U.

Zilveren briefopener
Resultaat: 35 EUR

Zilveren briefopener, 925,langwerpig heft, bewerkt met gladstuk voor gravure, ca 50 gr.

2 Zilveren lepels
Resultaat: 35 EUR

Hollands zilveren roomlepel en theeschep met boerderijmotief in de bak en melkmeisje op de steel. Roomlepel 835/000 uit 1947. ca 44 gr. Cond. U.

Plated bestek
Resultaat: 35 EUR

Groot kavel plated bestek o.a; Kepmen en Begeer (12x messen, 27x lepels, 6x vismessen en 20x vorken) en diversen Cond.: G

7x Plated
Resultaat: 35 EUR

Grote oude plated bewerkte kan, asbak en 5 plated flessenonderzetters.

Roomlepel
Resultaat: 35 EUR

Antieke zilveren roomlepel, 835/000. Jaarletter C: 1937. M.T.: J.H.W.Visser, Steenwijk. ca 26 gr. Lengte 10 cm. Cond. U

Zilveren theeduim
Resultaat: 35 EUR

Engelse zilveren theeduim, zgn. tea caddy spoon, met gegraveerd heft. Birmingham ca. 1803 MT IT, L.7cm., ca. 6gr.

Zilveren strooilepel
Resultaat: 35 EUR

Duitse zilveren 835/000 natfruitschep met krulvormige steel waarop adelaar en putti in bak. L.12 cm., bak ø6 cm., ca.30 gr., Cond.:U

Plated schaal
Resultaat: 35 EUR

Grote plated fruitschaal, opengewerkt met druivenrankendecor 2e helft 20e eeuw 14x45x22cm. Cond.: G

6 Delen zilver
Resultaat: 30 EUR

Kavel zilver, Engelse borstel en compote lepel, Duits vismes, Hollandse theelepel en vorkje en een Frans lepeltje.

Wijnkan
Resultaat: 30 EUR

Silver plated wijnkannetje op voet met houten greep en parelranden. H. ca.15cm., Cond.:U

Plated servies met tablet
Resultaat: 30 EUR

Vijf -delig plated koffieservies, 2e helft 20e eeuw, in goede staat. ø35x23 cm.

Divers plated
Resultaat: 30 EUR

Diverse oude delen plated o.a; taartschep, opdienlepel, suikerpot en lepels Cond.: G

Zilveren schaaltje
Resultaat: 30 EUR

Zilveren schaaltje op ronde voet, gekeurd V, buitenlandse werken, begin 1900, 835/000, ø11.5cm., ca. 54gr. Cond.:U

Zilveren roomlepel
Resultaat: 30 EUR

Zilveren roomlepel geschulpte bak met gedreven afbeelding van een molen met kerk, steel met schild en staande putti met bloemen, 835/000, MT: Zaanlandse zilversmederij ca. 1929, L.9cm., ca. 27gr.

Zilveren klontentang
Resultaat: 30 EUR

Zilveren klontentang met gevlochten klauwpoten en bekroond met apostels, L.10.5cm., ca. 26gr.

Zilveren roomlepel
Resultaat: 30 EUR

Zilveren roomlepel met ovale geschulpte bak met gedrevedn afbeelding van een watermolen, steel met schildje en zittende putti. Nederlands gekeurd 835/000, ca. 1890, L.9cm., ca.20gr.

10 Delen zilver
Resultaat: 30 EUR

Zilver divers: 5 broches/speldjes, 1 ring met steen, 1 cfe armband met hanger, 1 ketting met markesiet en 2 hangers met zirconia. ca 48 gr.

Zilveren roomlepel
Resultaat: 30 EUR

Zilveren roomlepel geschulpte bak met gedreven afbeelding van melkmeisje, steel met engelenschildje en staande dansende putti. MT:A.Schoorl Haarlem ca. 1914, L.9cm., ca. 24gr.

5 Delen sieraden
Resultaat: 30 EUR

Vijf delen sieraden: 4 zilveren bedels, een pijnappel, een hart met stenen, rijlaars en een stempel. En een fantasie zilver vergulde choker. Lengte 43 cm

Zilveren roomlepel
Resultaat: 30 EUR

Zilveren roomlepel, ronde bak en gedraaide steel met gegraveerd hanenkam heft. 835/000, MT: J.Huisman Schoonhoven ca. 1900, L.9cm., ca. 21gr.

Zilveren theezeef
Resultaat: 30 EUR

Zilveren theezeef met opengewerkte gedreven rand en steel, 835/000, MT: H.Hooykaas Schoonhoven ca. 1906, L.15cm., ca. 50gr.

2 Zoutvaatjes + strooiers
Resultaat: 30 EUR

Historisme dubbele zoutvaatjes met grip en daarbij een zout- en peperstrooier met bewerkte dop ca. 1880. Zoutvat gemerkt "J en J". Messing en plated 9x12x4cm. en 9xø4cm. Cond.: G

9 Plated fotolijstjes
Resultaat: 25 EUR

Negen moderne plated fotolijsten in zeer goede staat (tevens messing) 2e helft 20e eeuw 15-22cm. Cond.: G

Biedermeier jamlepel
Resultaat: 25 EUR

Antiek Hollands zilveren835/000 jamlepel met gegraveerde spadel en getorste steel Jaarletter S, 1902. MT: onleesbaar. Lengte 15,5 cm, ca. 24 gr. Cond.: U.

Zilveren vleesvorkje
Resultaat: 25 EUR

Zilveren vleesvorkje, steel met parelrand.835/000 MT: A&J.J.Driesen Schoonhoven ca. 1888. L. 12.5cm., ca. 15gr.

Zilveren suikerschep
Resultaat: 25 EUR

Zilveren suikerschep, bak met gedreven afbeelding van een vrouw met spinnewiel en pijp rokende man, gevlochten steel bekroond door melkmannetje. Onduidelijk MT, Nederlands gekeurd ca. 1920, L.13cm., c...

Zilveren botermesje
Resultaat: 25 EUR

Zilveren botermesje met fraaie opengewerkte art-deco steel met parelrand. 835/000, MT: J.M.van Kempen, Voorschoten ca. 1917, L. 15.5cm., ca. 24gr.

3 Delen plated
Resultaat: 20 EUR

Drie deel plated, 20e eeuw. Een broodman en twee servetringen. 28x20x10cm. en 3-6 cm. Cond.:G

6 Delen plated
Resultaat: 20 EUR

Zes deel plated, 20e eeuw, o.a. beursje, opengewerkte schaal, roomsetje en pot. 7-25cm., Cond.:G

3 Delen plated
Resultaat: 20 EUR

Drie delen oud plated; 1x sigaretten etui, 1x fotolijst en 1x medaillon 6-11cm. Cond.: G

7 Delen plated
Resultaat: 20 EUR

Zeven deel plated 20e eeuw, opengewerkte mand, bonbonschaal,servet houder,beker, kelk, vaasje en fotolijstje. Cond.:G

Zilv. vaasje + Plated schaal
Resultaat: 20 EUR

Zilveren orchideevaasje en silverplated bladvormig presenteerschaaltje op drie bolpootjes.Vaasje H. 10cm., Schaaltje L.,16cm. Cond.:U

Zilveren zuurprikker
Resultaat: 20 EUR

Zilveren zuurprikker, Duitsland 800/000, met ribbeldecor en afschuifsysteem L.12cm.. ca. 6gr.

Plated schaal
Resultaat: 20 EUR

Grote oude plated fruitschaal met geschulpte rand en bewerkte voet 20e eeuw 16xø31cm. Cond.: G

Zilveren zoutlepeltje
Resultaat: 20 EUR

Zilveren zoutlepeltje met gecontourneerde bak en steel met Biedermeier graveringen.835/000 MT: J.Snoek-Pellé Haarlem ca. 1854 L.9cm., ca. 6gr.

Kristallen coupe, zilv. voet
Resultaat: 20 EUR

Zwaar kristallen bonbonniere met zilveren voet 20e eeuw in zeer goede staat 12xø13cm. Cond.: G

Plated Bruckman bestek
Resultaat: 15 EUR

Vijftien plated vorken, Bruckmann bestecke, ca. 1900, in doos. 5x24x8cm.Cond.:G

Zilveren zoutlepeltje
Resultaat: 15 EUR

Zilveren zoutlepeltje met verguld binnenbakje 835/000, ca. 5,5gr. L.: 7,5cm. Cond.: U

3 Sorbetlepels
Resultaat: 10 EUR

Drie plated sorbetlepels. L.17.5 cm.

2 Flessenonderzetters
Resultaat: 10 EUR

Twee plated flessen-onderzetters, bewerkt ca. 1900 ø15cm. en ø16,5cm. Cond.: G

3 Plated schalen
Resultaat: 10 EUR

Drie plated schalen 20e eeuw 20-30cm. Cond.: M