Ovaal zilveren pepermuntdoosje met gedreven rand en fraai floraal gedreven deksel 800/000, 3x1.5xø4.5cm., ca. 17gr.
Zilveren suikerstrooilepel met fraaie ajourgezaagde en geschulpte bak. Steel bekroond met staande haan. 835/000, MT: J v/d Dussen, Schoonhoven ca.1912, L. 9cm., ø7.5x 6.5cm. Ca. 31gr.
Deense zilveren lepel, 18e eeuw, met fraaie gravering aan achterzijde bak en voorzijde steel, ca. 1750, L.19cm., ca. 34gr., (bak iets afgesleten)
Hollands zilveren miniatuur van een lantaarn met ophangoog 835/000 ca. 10,2cm. H.: 4cm. Cond.: U
Antieke sterling zilveren tondeldoos, Jugendstil 925/000, begin 1900 ca. 21gr., 6.5x4.5cm., Cond.:G
Zes zilveren gebaksvorkjes, 925/000, getorste steel met aan de bovenzijde gravure. Totaal ca 64 gr.
Zilveren jugendstill tafel-servetstandaard 835/000. Oud belastingstempel buitenlandse werken, begin 1900. 14.5x10cm., ca.115gr. Cond.:U
6 zilveren theelepels,nieuw, 925, bewerkte steel met aan de bovenzijde een soort pijnappel. totaal ca 42 gr.
Met de hand gemaakt zilveren dekseldoosje met florale filigrainbewerking. 835/000. ca 56 gr. ø 6.5cmx2.5cm Cond.U
Hollands zilveren asbakje met bijbehorende luciferhouder. Beiden zijn bewerkt met oud-Hollandse taferelen. Asbak: Jaarletter: M : 1947 835/000 samen ca. 87gr., asbak ø 9cm., Cond.:U
Twaalf Hollands zilveren likeurlepeltjes 835/000, twee Hollands zilveren theelepels 835/000, drie diverse zilveren lepeltfjes 800/000 en een zilveren bladwijzer 835/000. Totaal gewicht ca. 89 gr.
Twee zilveren zuurvorken, gecontourneerde steel met fraaie graveringen, 835/000, MT: A.A.Graves-Kooiman, Schoonhoven, ca. 1883, L.15.5cm., samen ca.33gr.
Twaalf delen Christoffel plated bestek; 6x lepel en 6x vork 21cm. Cond.: G
Antieke zilveren roomlepel. aan het einde van de steel opengewerkt en handgegraveerd. 835/000. MT. B.H.Driessen, Schoonhoven/Utrecht, begin 1900. ca 26 gr. Lengte 12 cm. Cond. U
Zilveren zoutvaatje op vier klauwpootjes met blauw glazen binnenbakje MT: B.W.van Eldik Zutphen ca. 1920, 4.5xø7cm., ca. 39gr.
Twee Hollands zilveren 835/000 compote opscheplepels: 1 model puntfilet, Jaarletter G, 1916. MT :J.M.van Kempen en Zonen, Voorschoten. Lengte 17 cm. ca.42 gr. Cond. :U. ,1 model dubbel filet, 835/000....
Zilveren thee-en suikerschep met geschulpte bak, steel met gezichtje en cartouchvormig schildje. 835/000, MT: M.Bijkamp, Steenwijk ca. 1945, L.9-12cm., samen ca. 25gr.
Twee Sterling zilveren theelepels en een sigarettenpijpje met zilveren houder, 835/000. Cond. G
Kavel zilver waaronder: vingerhoed, zeilboot, zoutvat houder en spinnewiel. Cond.:R
Diverse delen plated, oa.lepels messen . wijnkurken, peper en zoutstel, asbakje,servetringen enz. cond G.
Grote plated Dupont tafelaansteker (Parijs) in zeer goede staat 14x4x1cm. Cond.: G
Twee antieke odeurflacons; 1x ca. 1920 met glazen stop 15xø5cm. en 1x ca. 1890 met kristal en zilveren dop 9,2x3x12cm. Cond.: G
Drie delig Engels plated koffieservies in zeer goede staat 21,5x20x9cm., 13x14x7cm. en 13x11x6cm. Cond.: G
Antieke Hollandse tafelschuier met oud Hollandse voorstelling. Grootkeur 835/000 Jaarletter: S 1928, MT: onduidelijk. 10x8cm.,m Cond.:U
Zilveren opengewerkte taartschep met florale gegraveerde motieven, 835/000, L.22cm., ca. 42gr. Cond.:U
Kavel zilver: Poederdoos ø6cm., theelepel 925/000 en zes zuurprikkertjes met diverse steeltjes 835/000. Gewicht zonder poederdoos ca. 41gr. Cond.:U
Antieke Hollandse zilveren sauslepel, model dubbel filet met vergulde binnenbak. Jaarletter: H, 1917. MT :Nederlan fabriek Gerritzen, Amsterdam/Zeist. Lengte 16 cm. ca 53 gr.Cond.:U.
Zilveren briefopener, 925,langwerpig heft, bewerkt met gladstuk voor gravure, ca 50 gr.
Hollands zilveren roomlepel en theeschep met boerderijmotief in de bak en melkmeisje op de steel. Roomlepel 835/000 uit 1947. ca 44 gr. Cond. U.
Groot kavel plated bestek o.a; Kepmen en Begeer (12x messen, 27x lepels, 6x vismessen en 20x vorken) en diversen Cond.: G
Antieke zilveren roomlepel, 835/000. Jaarletter C: 1937. M.T.: J.H.W.Visser, Steenwijk. ca 26 gr. Lengte 10 cm. Cond. U
Engelse zilveren theeduim, zgn. tea caddy spoon, met gegraveerd heft. Birmingham ca. 1803 MT IT, L.7cm., ca. 6gr.
Duitse zilveren 835/000 natfruitschep met krulvormige steel waarop adelaar en putti in bak. L.12 cm., bak ø6 cm., ca.30 gr., Cond.:U
Grote plated fruitschaal, opengewerkt met druivenrankendecor 2e helft 20e eeuw 14x45x22cm. Cond.: G
Kavel zilver, Engelse borstel en compote lepel, Duits vismes, Hollandse theelepel en vorkje en een Frans lepeltje.
Silver plated wijnkannetje op voet met houten greep en parelranden. H. ca.15cm., Cond.:U
Vijf -delig plated koffieservies, 2e helft 20e eeuw, in goede staat. ø35x23 cm.
Diverse oude delen plated o.a; taartschep, opdienlepel, suikerpot en lepels Cond.: G
Zilveren schaaltje op ronde voet, gekeurd V, buitenlandse werken, begin 1900, 835/000, ø11.5cm., ca. 54gr. Cond.:U
Zilveren roomlepel geschulpte bak met gedreven afbeelding van een molen met kerk, steel met schild en staande putti met bloemen, 835/000, MT: Zaanlandse zilversmederij ca. 1929, L.9cm., ca. 27gr.
Zilveren klontentang met gevlochten klauwpoten en bekroond met apostels, L.10.5cm., ca. 26gr.
Zilveren roomlepel met ovale geschulpte bak met gedrevedn afbeelding van een watermolen, steel met schildje en zittende putti. Nederlands gekeurd 835/000, ca. 1890, L.9cm., ca.20gr.
Zilver divers: 5 broches/speldjes, 1 ring met steen, 1 cfe armband met hanger, 1 ketting met markesiet en 2 hangers met zirconia. ca 48 gr.
Zilveren roomlepel geschulpte bak met gedreven afbeelding van melkmeisje, steel met engelenschildje en staande dansende putti. MT:A.Schoorl Haarlem ca. 1914, L.9cm., ca. 24gr.
Vijf delen sieraden: 4 zilveren bedels, een pijnappel, een hart met stenen, rijlaars en een stempel. En een fantasie zilver vergulde choker. Lengte 43 cm
Zilveren roomlepel, ronde bak en gedraaide steel met gegraveerd hanenkam heft. 835/000, MT: J.Huisman Schoonhoven ca. 1900, L.9cm., ca. 21gr.
Zilveren theezeef met opengewerkte gedreven rand en steel, 835/000, MT: H.Hooykaas Schoonhoven ca. 1906, L.15cm., ca. 50gr.
Historisme dubbele zoutvaatjes met grip en daarbij een zout- en peperstrooier met bewerkte dop ca. 1880. Zoutvat gemerkt "J en J". Messing en plated 9x12x4cm. en 9xø4cm. Cond.: G
Negen moderne plated fotolijsten in zeer goede staat (tevens messing) 2e helft 20e eeuw 15-22cm. Cond.: G
Antiek Hollands zilveren835/000 jamlepel met gegraveerde spadel en getorste steel Jaarletter S, 1902. MT: onleesbaar. Lengte 15,5 cm, ca. 24 gr. Cond.: U.
Zilveren vleesvorkje, steel met parelrand.835/000 MT: A&J.J.Driesen Schoonhoven ca. 1888. L. 12.5cm., ca. 15gr.
Zilveren suikerschep, bak met gedreven afbeelding van een vrouw met spinnewiel en pijp rokende man, gevlochten steel bekroond door melkmannetje. Onduidelijk MT, Nederlands gekeurd ca. 1920, L.13cm., c...
Zilveren botermesje met fraaie opengewerkte art-deco steel met parelrand. 835/000, MT: J.M.van Kempen, Voorschoten ca. 1917, L. 15.5cm., ca. 24gr.
Drie deel plated, 20e eeuw. Een broodman en twee servetringen. 28x20x10cm. en 3-6 cm. Cond.:G
Zes deel plated, 20e eeuw, o.a. beursje, opengewerkte schaal, roomsetje en pot. 7-25cm., Cond.:G
Drie delen oud plated; 1x sigaretten etui, 1x fotolijst en 1x medaillon 6-11cm. Cond.: G
Zeven deel plated 20e eeuw, opengewerkte mand, bonbonschaal,servet houder,beker, kelk, vaasje en fotolijstje. Cond.:G
Zilveren orchideevaasje en silverplated bladvormig presenteerschaaltje op drie bolpootjes.Vaasje H. 10cm., Schaaltje L.,16cm. Cond.:U
Zilveren zuurprikker, Duitsland 800/000, met ribbeldecor en afschuifsysteem L.12cm.. ca. 6gr.
Grote oude plated fruitschaal met geschulpte rand en bewerkte voet 20e eeuw 16xø31cm. Cond.: G
Zilveren zoutlepeltje met gecontourneerde bak en steel met Biedermeier graveringen.835/000 MT: J.Snoek-Pellé Haarlem ca. 1854 L.9cm., ca. 6gr.
Zwaar kristallen bonbonniere met zilveren voet 20e eeuw in zeer goede staat 12xø13cm. Cond.: G
Vijftien plated vorken, Bruckmann bestecke, ca. 1900, in doos. 5x24x8cm.Cond.:G
Zilveren zoutlepeltje met verguld binnenbakje 835/000, ca. 5,5gr. L.: 7,5cm. Cond.: U
Twee plated flessen-onderzetters, bewerkt ca. 1900 ø15cm. en ø16,5cm. Cond.: G