Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

25. Juliveiling 2015

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 3 juli 2015 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Ring
Resultaat: 950 EUR

Prachtige ring WG 750/000 met briljant en blauw saffier. Mooie elegante ring met een grote blauw saffier in het midden, ø 6 mm, versierd met een rand met briljant geslepen diamanten, 14x totaal ca. o....

Collier, diamant
Startprijs 870 EUR

Collier "diamonds by the Yard" WG 585/000 met diamant. Fijn ankercollier met 10 diamanten in een gladomzetting, totaal ca 0.60 crt, verdeeld over de ketting. ca. 3.3 gr. Lengte 45 cm.

Horlogeketting RG Amethist
Startprijs 900 EUR

Unieke horlogeketting RG met amethist. Bolle gourmetketting met prachtige hanger voorzien van paarse steen, 2x3 cm. Lengte 34 cm ca. 31.1 gr.

Hanger GG parel
Startprijs 1.100 EUR

Sierlijke hanger GG 750/000 met zuidzeeparel. Ovale hanger bezet met 3 diamanten 0.025 crt. en in het midden een Zuidzee parel ø 13/14 mm. Grootte 25 mm. Nieuw. Met certificaat.

5-Rij collier, parel/bloedkoraal
Startprijs 1.100 EUR

Collier met bloedkoraal en parels aan een antieke GG 585/000 streekbroche. Vijf rij-en collier met bloedkoraal en parel bevestigd aan een sierlijke 19e eeuwse ronde sluiting versierd met bloedkoraal, ...

Omega Horloge GG
Startprijs 1.500 EUR

Omega horloge GG 750/000 met briljant. Dameshorloge Omega De Ville met schakelband en een lunette bezet met 28 briljanten. In goede staat. ca. 45.5 gr. Lengte 18.5 cm

Hanger GG parel en Briljant
Startprijs 1.600 EUR

Hanger, GG, 750/000, met Zuidzeeparel en Briljant. Hanger met grote mooie Zuidzeeparel,ø 15 mm, met een GG hangeroog, sierlijk gevormd, volledig bezet met kleine diamanten, totaal ca 0,23 crt. Het sie...

Slavenband GG briljant
Startprijs 1.750 EUR

Elegante slavenband GG/WG 585/000 met briljanten. Strakke brede slavenband, breedte 8 mm, met groot WG stuk, 28x8 mm, bezet met 3 rijen met 51 briljanten, totaal ca. 0.76 crt VSI/SI-TW, iets oplopend....

Rolex Oyster
Startprijs 1.900 EUR

Rolex oyster, herenhorloge, staal goud, perpetual date just, superlative chronometer, officially certified. Lengte 21 cm. In originele doos

Bloedkoralen
Startprijs 2.000 EUR

Vier snoeren met prachtige bloedkoralen. Vier snoeren met diverse lengtes met tonvormige bloedkoralen, ø 7.5x7.5-8x10 mm. Totale lengte 138 cm. ca. 151 gr.

Set GG met panter
Startprijs 2.750 EUR

Unieke set GG 750/000 met panter bestaande uit een choker, armband en ring. Een choker met in het midden een liggende panter, 55x14 mm, met emaille en diamant. Bevestigd aan een allegro collier, bree...